Muži získávají respekt svého okolí a lásku krásných žen různě. Talentovaný spisovatel zveřejní úchvatný text, kterým pronikne do myšlenek a snů nadšených čtenářek. Charismatický vůdce strhne všechny okolo, aby společně bojovali za správnou věc. Vůbec nejtěžší cestou kráčejí kulturisté a akční hrdinové, protože obří svaly časem splasknou, zůstanou jenom vzpomínky a vytahaná kůže. Zvláště buďme obezřetní vůči bonbónkům typu 5xxl Elite, pokud neznáme prodejce a nemáme možnost normálně reklamovat případné zdravotní potíže.

„Záruka! Získej 10 kilogramů svalů za jediný měsíc, anebo ti vrátíme peníze! Zázračné tablety 5xxl Elite vám vytvarují břicho, zpevní ramena, přidají energii a zlepší kondici! Našim klientům roste 1 kilogram čisté svalové hmoty každý den!,“ slibuje prodejní internetová stránka. Cílem reklamy není jenom Česká republika, ale také Německo, Francie a další evropské státy. „Nesnáším těžkou práci v posilovně. Naštěstí díky těmhle kapslím mám dokonalé tělo úplně bezpracně,“ tvrdí údajný zákazník, představený jednou jako Erik Liška z Bratislavy, podruhé jako Polák Eryk Łyżwiński a potřetí jako Róbert Pataki z Budapešti. Autoři reklamy buďto popletli jména, anebo zneužili cizí fotografii a vyloženě lžou.

Než objednáte 5xxl Elite, čtěte smluvní podmínky!

Co když pilulky nebudou fungovat, anebo vám dokonce způsobí zdravotní potíže? Schválně zkuste najít seriózní obchodní podmínky, podle kterých byste mohli potravinový doplněk reklamovat! „Uvedené výsledky nelze zaručit. Tablety 5xxl Elite nebyly předmětem vědeckého výzkumu a nejsou farmaceutickým výrobkem,“ je napsáno miniaturním písmem úplně vespod prodejní stránky! Podezřelá nabídka připomíná podvodné kapsle Turbo Max Blue, Men Solution Plus nebo Hallu Motion. Než případně zboží objednáte, pročtete obchodní podmínky a zkuste najít jméno odpovědné firmy!

Je rozumné kupovat 5xxl Elite? Recenze a diskuse

„Adekvátní pohyb je předpokladem harmonického svalového růstu i vývoje, ale i optimální funkce organismu obecně. Vztah pohybu je oboustranný, pohyb působí na vývoj a vývoj na pohyb,“ můžeme namátkou citovat z inspirativní práce, kterou na Masarykově univerzitě vedla Doc. MUDr. Jitka Hanzlová, CSc. Co podniknout, pokud máte málo svalů anebo příliš mnoho tuku? Určitě najdete odborníka – nutričního terapeuta nebo osobního trenéra, který zveřejňuje svoji totožnost, nese plnou odpovědnost a přijímá reklamace! Raději neobjednávejte 5xxl Elite, ani žádné jiné zboží, pokud prodejce není zapsaný ve veřejném obchodním rejstříku a nemá sídlo, nebo aspoň pobočku na území Evropské unie!

6 KOMENTÁŘE

  1. ABSOLUTNÍ PODVOD. PODLE SMLUVNÍCH PODMÍNEK JSEM VRÁTIL 2 ZE 3 BALENÍ V ORIGINÁLNÍM STAVU, SE ŽÁDOSTÍ O VRÁCENÍ PENĚZ. ODESLANÉ NA NĚKOLIK ADRES. ŽÁDNÁ ODEZVA, ŽÁDNÁ REAKCE. PENÍZE JSOU ASI NENÁVRATNĚ PRYČ. NENECHEJTE SE NAPÁLIT JAKO JÁ.

  2. Zdravim, objednal som si produkt „5xxl Elite“ a este sa mi neozvali – mozem poprosit nejaky kontakt na nich? Dakujem.

  3. Prodělal jsem operaci ramene, skoro rok marod a chtěl jsem se jenom vrátit rychleji do lepší postavy. Objednal jsem si balení 5XXL Elite na 3 měsíce, se zárukou vrácení peněz při dysfunkci preparátu. Není to malá částka, ale nic se nestalo! Ani na těle, ani při vrácení balení. Závěr? Jsou to zloději, kteří vydělávají na naší hlouposti. Nenechejte se napálit jako já a mně podobní!

  4. No, 10 kilogramů svalové hmoty za týden? Tomu uvěří jenom mentálně postižený jedinec nebo člověk, co nikdy nebyl v tělocvičně.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno