K obrovskému majetku můžeme přijít víceméně jenom 6 způsoby. A/ Vlastní genialitou, když vymyslíme něco nesmírně užitečného. B/ Díky dobrým vztahům, například pokud se zalíbíme nějakému boháčovi. C/ Díky dědictví. D/ Polibkem štěstěny, třeba sázkou na velmi nepravděpodobný sportovní výsledek. E/ Násilím. F/ Podvodem. Internetové reklamní systémy nám našeptávají, že existuje ještě sedmá cesta: Club – Akademie Wagnera Vojtěcha. Jenomže žádný miliardář Vojtěch Wagner, který každému chudákovi pomůže k bohatství, neexistuje.

Tvrdá práce, sociální dávky a bezpracné bohatství

Úřad práce každý den zveřejňuje nová volná místa, strukturovaná podle povolání a regionu (více ZDE). Jenomže obyčejná dřina stačí leda na základní životní potřeby, nikoli na honosnou vilu, nejmodernější automobil a celoroční dovolenou. Ještě hůře vycházejí s penězi chudáci, kteří živoří na sociálních dávkách. Zachrání nás finančník Vojtěch Wagner? Podle vtíravé internetové reklamy vám poradí, jak doma vyděláte pohádkové jmění!

„Akademie Wagnera“ slibuje rychlý výdělek

Tonda získal jenom za dnešek 2 000 Kč. Jenda zná tajemství bezpracného úspěchu déle, takže kupuje novou rezidenci v centru Prahy. Alice se stěhuje rovnou na vlastní ostrov… Akademie Wagnera údajně naučí každého ubožáka, jak provádět výhodné finanční operace. Úplně stejný zázrak měla přinést takzvaná Akademie Adama Abramoviče (více ZDE). „Dle mého názoru se jedná o klasické letadlo. Věřím, že pár blbů na to skočilo,“ píše Dušan. „Spíše se jedná o ruletu, kde sem tam někdo vyhraje, ale organizátor má své procento jisté,“ doplňuje Tom.

Vojtěch Wagner vám vyhozené peníze nevrátí

Senzační reklamě chybí důležitá věc: adresa a další identifikační údaje osoby nebo firmy, která všechno vymyslela a ponese odpovědnost, pokud třeba ukvapeně vyhodíte svoje peníze za registraci do „Akademie Wagnera“. Hlavní postava kampaně kupodivu neposkytuje rozhovory médiím, nemá svoje osobní webové stránky, záznam v internetové Wikipedii, ani profil na sociálních sítích. Lidumil, budovatel a zakladatel Vojtěch Wagner totiž pravděpodobně vůbec neexistuje, jak ukazuje obchodní a živnostenský rejstřík.

1 komentář

  1. Chci vědět více – která konkrétní firma za nabídkou stojí, na čem přesně bych měl zbohatnout, garance, kontrola ze strany státních institucí, výpovědi skutečných zákazníků atd. Jinak do ničeho nepůjdu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno