Na svých bedrech nosíme těžká břemena, jako například batohy, ale především svůj trup a hlavu. Pokud chodíme a sedáváme křivě, anebo celý život tvrdě pracujeme, záda začnou bolet. Potom musí zamakat nejvyspělejší a nejvýše položený orgán, totiž mozek, jinak se varovné signály změní v učiněná muka, která paralyzují celý organismus. Úlevné řešení obvykle můžeme najít, ale předtím musíme zavrhnout řadu lákavých iluzí a lživých nabídek. Mezi poslední podvody patří sprej ArthroNeo, propagovaný efektivní, ale klamavou internetovou inzercí.

Lidé drazí, čtěte upřímné recenze a diskuse!

„Nemocné klouby můžeme vyléčit kdykoli, tedy i v pozdním věku,“ tvrdí podle reklamy „Michael Morávek, doktor lékařských věd“. Takový ortoped nebo revmatolog na žádné lékařské fakultě, klinice, ani v nemocnici neexistuje, jak lehce zjistíme přes internetový vyhledávač. Sprej, který údajně vrátí vaši opěrnou soustavu „do původního stavu“, stojí 865 Kč. V kontaktech najdeme pouze americkou firmu „ArthroNEO LLC“ (e-mailová adresa support@arthroneo.com), podle legislativy Evropské unie tady však obchodník nesmí nic prodávat, pokud nemá sídlo nebo aspoň pobočku na našem území!

Vrcholem drzosti jsou potom „obchodní podmínky“, podle kterých nemůžete stříkačku reklamovat, jakmile zaplacené zboží rozbalíte! ArthroNeo přitom vypadá stejně jako jiné podvodné přípravky, které měly podle internetové reklamy pomoci kloubům: Flexa Plus, Motion FreeArticulatio PROLevasan Maxx, Beez Max Ortho Cream, Osteoren (Hondrocream), Knee Active Plus a další. Oklamaní zákazníci marně zkoušejí tyto šunty reklamovat, prodejce buďto vůbec nereaguje, anebo odmítá vrátit peníze.

Podvodný sprej ArthroNeo: cena 865 Kč, hodnota 0 Kč

Internetoví šmejdi, o kterých píšu dlouhodobě, používají stále stejnou metodu: Nabízejí rychlé a jednoduché “řešení” závažného problému – choroby, tělesného postižení, technického zádrhelu apod. Citují fiktivní lékaře, vědce a další “specialisty”, avšak tají svoji identitu, anebo odkazují na nějakou zámořskou pobočku (v USA nebo Africe), kam nedosáhnou přísné evropské zákony, čeští policisté ani soudci. Takže potom nelze uplatnit reklamaci, ani nezískáte náhradu za případnou škodu (alergickou reakci, otravu apod.).

Pod mými články najdete stovky diskusních komentářů, nezávislých recenzí a autentických zkušeností. Pokud jste koupili bezcenný sprej jménem ArthroNeo, přidejte svůj názor do debatního fóra níže. A berme, prosím, tuhle zkušenost jako lekci “informační gramotnosti”: Abychom příště nevěřili podfukářům na internetu, v kamenném obchodě, ani při politických volbách. Stárneme a musíme překonávat všelijaké těžkosti, jednoduché a rychlé řešení však nabízejí jenom lháři.

3 KOMENTÁŘE

  1. Dobrý den, mohu tento sprej stříkat i na záda? Mám trochu artrózu – asi jako každá žena v mém věku, a navíc něco s obratli, zřejmě od práce, kterou potřebuji vykonávat, přestože jsem tedy už v letech. Sprej ArthroNeo jsem od Vás obdržela dnes. Děkuji. Hlaváčová

    • Dobrý den, paní Hlaváčová, jsem provozovatelem tohoto webu a se sprejem ArthroNeo nemám nic společného. Pouze jsem tady zveřejnil varovnou recenzi, kterou doporučuji přečíst. Být Vámi, tak tento sprej neaplikuji na žádnou část těla.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno