Absolutní účinnost. Klouby přestaly bolet všechny zákazníky, kteří papají nové kapsle. Přelom v medicíně, geniální vynález, záchrana pro revmatiky… Internetem problikává upoutávka na bonbóny „Articulatio PRO“, slibující doslova zázraky. Bodejť by ne, když autor sebevědomé reklamy tají svoje jméno, takže nemá odpovědnost za skutečné účinky! Ověřme (ne)pravdivost podezřelé inzerce a potom poklidně zvažme, co (ne)podnikneme.

Vylhaný ortoped, vymyšlené recenze – zloději útočí

„Jsem Lubomír Rataj, už 15 let provozuji svoji pražskou ortopedickou ordinaci,“ cituje prodejní stránka údajného specialistu. Ale zkuste jmenovaného experta najít! Při důkladném pátrání zjistíte, že ani autoři uvedených recenzí nemají profily na sociálních sítích. Jakoby vůbec neexistovali. A nakonec zjistíte, že se kapsle Articulatio PRO dříve jmenovaly FlexaPlus. Měly skoro stejnou reklamu a cenu, ale zklamaly příliš mnoho lidí (více ZDE).

Rodina mi koupila balení 60 kapslí za skoro 2 000 . Na kyčelní kloub vůbec nepomohly, prostě zlodějina,“ píše Jarda. „Po 10 dnech užívání jsem musela tablety vysadit, protože bolesti kloubů neustoupily, naopak ještě zesílily,“ pokračuje Zdena. Osobně jsem přesvědčen, že stejně smutně dopadnou také uživatelé lentilek Articulatio PRO. „Podle obchodních podmínek mohu produkt reklamovat, jenom pokud pošlu celé balení zpátky. Ale jak mám vrátit něco, co jsem spotřeboval?,“ naříká další podvedený zákazník.

Kde můžeme reklamovat tablety „Articulatio PRO“?

Obchodní podmínky sepsal buďto amatér, popleta, nebo podvodník. Především tam chybí jméno, adresa a běžné identifikační údaje firmy, která pilulky prodává. Některé pasáže znějí vyloženě strašidelně, například: „Prodejce nenese odpovědnost za kvalitu, bezpečnost nebo zákonnost (…)“. Articulatio PRO připomíná řadu podvodných šuntů, které zřejmě pocházejí ze stejného zdroje: mastičky Lefery a Vein Stopper, dlahy Hallu Motion, Valgomed atd.

24 KOMENTÁŘE

  1. Zdravím všechny – napálené!
    Preparát obsahuje několik známých „bylinek“ – naprosto neúčinné, vyhozené peníze – zavádějící propagace, ani „kapka“ zlepšení – nedoporučuji v žádném případě! Také jsem pozdě objevila tyto stránky, jsem naštvaná a zvědavá, jak mi vrátí vynaložené peníze, těžce z důchodu našetřené!
    Kdo ví, co v uvedených ampulích je.

  2. Tak se mi zdá, že Articulatio PRO je další přípravek, který může pomoci, ovšem jenom od peněz. Já kupuji třikrát levnější přípravky, které mi pomáhají a mám pouze dobré zkušenosti. Klouby přestaly bolet a dokonce můžu dělat dřepy, které jsem předtím z důvodu bolesti nezvládal. Není mi čtyřicet, ale šedesát dva a půl roku.

  3. Reklamovala jsem výrobek – e-mailem. Za vším údajně stojí firma z polské Varšavy, v reklamě o tom nebylo ani ťuk.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno