Absolutní účinnost. Klouby přestaly bolet všechny zákazníky, kteří papají nové kapsle. Přelom v medicíně, geniální vynález, záchrana pro revmatiky… Internetem problikává upoutávka na bonbóny „Articulatio PRO“, slibující doslova zázraky. Bodejť by ne, když autor sebevědomé reklamy tají svoje jméno, takže nemá odpovědnost za skutečné účinky! Ověřme (ne)pravdivost podezřelé inzerce a potom poklidně zvažme, co (ne)podnikneme.

Vylhaný ortoped, vymyšlené recenze – zloději útočí

„Jsem Lubomír Rataj, už 15 let provozuji svoji pražskou ortopedickou ordinaci,“ cituje prodejní stránka údajného specialistu. Ale zkuste jmenovaného experta najít! Při důkladném pátrání zjistíte, že ani autoři uvedených recenzí nemají profily na sociálních sítích. Jakoby vůbec neexistovali. A nakonec zjistíte, že se kapsle Articulatio PRO dříve jmenovaly FlexaPlus. Měly skoro stejnou reklamu a cenu, ale zklamaly příliš mnoho lidí (více ZDE).

Rodina mi koupila balení 60 kapslí za skoro 2 000 . Na kyčelní kloub vůbec nepomohly, prostě zlodějina,“ píše Jarda. „Po 10 dnech užívání jsem musela tablety vysadit, protože bolesti kloubů neustoupily, naopak ještě zesílily,“ pokračuje Zdena. Osobně jsem přesvědčen, že stejně smutně dopadnou také uživatelé lentilek Articulatio PRO. „Podle obchodních podmínek mohu produkt reklamovat, jenom pokud pošlu celé balení zpátky. Ale jak mám vrátit něco, co jsem spotřeboval?,“ naříká další podvedený zákazník.

Kde můžeme reklamovat tablety „Articulatio PRO“?

Obchodní podmínky sepsal buďto amatér, popleta, nebo podvodník. Především tam chybí jméno, adresa a běžné identifikační údaje firmy, která pilulky prodává. Některé pasáže znějí vyloženě strašidelně, například: „Prodejce nenese odpovědnost za kvalitu, bezpečnost nebo zákonnost (…)“. Articulatio PRO připomíná řadu podvodných šuntů, které zřejmě pocházejí ze stejného zdroje: mastičky Lefery a Vein Stopper, dlahy Hallu Motion, Valgomed atd.

24 KOMENTÁŘE

 1. Taky jsem si to koupila a stále čekám na zázrak. Už mám jedno balení využívané a nic, žádná úleva. V životě už nic takového. Hlavně, že volají domů a přemluví Vás na velké balení.

   • Milane, budu upřímný. Preparát Articulatio PRO nepatří mezi legálně prodávané výrobky, neprošel standardním schvalovacím procesem (například přes Státní ústav pro kontrolu léčiv), takže složení neznáme. Údaje v reklamě nebo příbalovém letáku (pokud vůbec existuje) bohužel nejsou důvěryhodné.

 2. Zázrak se nekonal, jen z kapsy odešly peníze.
  Žádný účinek, žádná úleva.
  Všechny upozorňuji: nekupovat v žádném případě!!!

 3. Taky jsem naletěla. Využila jsem 1,5 balení přípravku „Articulatio PRO“ a je mně nyní o hodně hůř. Nevím co dělat. Peníze asi nevrátí, jsou to zloději a využívají nemocné lidi. Jana

 4. Jsem zděšená! Dnes jsem zaplatila z mého ubohého důchodu bezmála 13 stovek za articulatio, a teprve teď jsem našla tyto recenze a nyní ani nevím, zda to mám užívat, či ne, abych si ještě víc neublížila. Dle mého názoru to je hyenismus, obohacovat se na nemocných lidech, kteří se ve svém zoufalství snaží dělat cokoli, jen aby se zbavili bolestí, a díky tomu se nechají nachytat na tyto podvodné preparáty. 🙁

 5. Výborný přípravek na vydělávání peněz podvodníky, přípravek jsem reklamoval v Polsku a nikdo se mně neozval, naopak mě ještě chtěli prodat další balení se slevou.

 6. Přípravek Flexa Plus alias Articulatio Pro mně způsobil problémy v ramenních kloubech a v prstech obou rukou. Potíže odezněly teprve půl roku poté, co jsem přerušil užívání. Proč nefunguje ochrana ze strany státu, který by takové věci ani neměl pustit na trh?

 7. Jedná se určitě o podvodnou firmu. Koupila jsem, zázrak se nedostavil, ale není, kam se obrátit pro návrat peněz, který slibují. Rozhodně nekupujte!

  • Pane Stadlere, já dám na Vás. Mám pocit, že víte, o čem mluvíte. Tak si užijte hory a přeji vše nejlepší k narozeninám. Jaroslav M.

 8. Cca 10 let jsem měl problémy při sestupu s kopce. 300 výškových metrů a v koleně pocit hřebíku. Cca 10 dnů před odjezdem do Tater jsem koupil první, co mně přišlo do ruky – Celadrin. Omylem jsem se vyspal v Kopském sedle, dolů skoro výškový kilometr – sestoupil jsem bez problémů. Poprvé po minimálně 5 letech. Celadrinem se živím už cca 4 roky, vloni jsem vylezl Matterhorn a za pár týdnů jedu do Himálaje. Ale ne kvůli zázračnému přípravku, nýbrž díky tvrdému tréninku! Skoro jako reklama podvodného výrobce, že? Ale nikdy nikomu neříkám: To kupte, to zaručeně pomůže. Některým pomůže, jiní neshledají žádný účinek. Ať každý zváží svůj stav a možné důsledky sám. Taky záleží na konkrétní verzi příspěvku; Celadrin lokomotiv mě nenadchl, kupuji Celadrin extra silný. 16.4. mně bude 59.

 9. Vážení přátelé, také jsem narazil na bonbony Articulatio PRO. Je hned zřejmé, že inzerát obsahuje smyšlené komentáře podplacených lidí. Chybějí základní údaje, k smíchu. Bohužel Vám musím říct, že při zaniklé kyčelní chrupavce nepomůže nic jiného než totální endoprotéza. Mám za sebou 2 operace, 2 pobyty v lázních Klimkovice a cítím se fajn, 3 měsíce po druhém zákroku už chodím bez berlí. Sice operace byla poměrně těžká a rehabilitace dlouhá, ale při III. až IV. stádiu koxartrózy zřejmě nic jiného nepomůže.

  Na začínající artrózu kolen spíš zabírají injekce na bázi hyaluronové kyseliny, které jsou aplikované ortopedem, s doplatkem nebo i bez.

  Jinak pozor i na Power Factor Saver – údajný šetřič elektrické energie do zásuvky, stejný případ. U podvodníků stojí 960 Kč, zatímco na ALIEXPRESSU včetně dopravy 4,70 USD, každopádně však jde o blbost. ČOI nemůže zasahovat, zboží není z EU, tečka. Na prodejce vitamínů Articulatio PRO a zázračného přístroje Power Factor Saver bych nejraději podal trestní oznámení.

  • Dobrý den, nejnovější produkt šmejdů z internetu: program DYNAMIC FORMULA na flešce za pouhých 990 Kč, který Vám až o 90 % zrychlí Váš pomalý PC. WEB úplně graficky stejný jako u bonbonů FLEXA PLUS, čili zase podvod a smyšlené pozitivní komentáře. Nedoporučuji kupovat, i když sám bych něco takového potřeboval, ale nejsem blázen, abych vyhodil tisícovku. Měla by už zakročit Policie.

  • Pane Lomský, přesně tak, jak píšete. Skočila jsem na plané sliby, protože bolesti jsou neúprosné. Jenom „obírání“ lidí o peníze.

 10. Zdravím všechny – napálené!
  Preparát obsahuje několik známých „bylinek“ – naprosto neúčinné, vyhozené peníze – zavádějící propagace, ani „kapka“ zlepšení – nedoporučuji v žádném případě! Také jsem pozdě objevila tyto stránky, jsem naštvaná a zvědavá, jak mi vrátí vynaložené peníze, těžce z důchodu našetřené!
  Kdo ví, co v uvedených ampulích je.

 11. Tak se mi zdá, že Articulatio PRO je další přípravek, který může pomoci, ovšem jenom od peněz. Já kupuji třikrát levnější přípravky, které mi pomáhají a mám pouze dobré zkušenosti. Klouby přestaly bolet a dokonce můžu dělat dřepy, které jsem předtím z důvodu bolesti nezvládal. Není mi čtyřicet, ale šedesát dva a půl roku.

 12. Reklamovala jsem výrobek – e-mailem. Za vším údajně stojí firma z polské Varšavy, v reklamě o tom nebylo ani ťuk.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno