Charakterní člověk má rovnou páteř, bojovník potřebuje ostré lokty a trpaslíci okopávají obrům kotníky. – Opěrná soustava figuruje ve vtipných lidových průpovídkách, ale jak stárneme, svoje klouby bereme stále vážněji, protože získáváme osobní zkušenost s revmatismem, bolestivými záněty a otoky. Prosím vás, abyste o sebe pečovali (dostatečně teplým oblečením a přiměřeným pohybem) a pokud máte problémy, primárně využívejte profesionální lékařkou péči (kterou máme předplacenou zdravotním pojištěním) a lidovou medicínu (například marihuanovou mast). Určitě nekupujte krém (gel) Artrovex, abyste nebyli okradeni o 800 Kč!

Žraločí tuk klidně vyzkoušejte, ale levněji

„Doporučuji. Mastička Artrovex obsahuje přesně takovou směsici látek, aby naprosto vyléčila záněty kloubů, obnovila přirozený maz a pojivovou tkáň,“ cituje prodejní internetová stránka „nezávislého experta Vratislava Hrabánka“. Zadejte uvedený „titul“ a jméno do internetového vyhledávače a – nikoho takového nenajdete! V normálních obchodech ovšem seženeme ingredience, které jsou v Artrovexu údajně obsaženy: žraločí tuk, kostival lékařský, glukosamin, chondroitin sulfát a včelí pryskyřičný propolis.

Za uvedené složky můžete v poctivém krámě utratit dohromady 500 Kč, takže oproti podezřelému internetovému výrobku ušetříte. Navíc máte mnohem větší šanci, že svoje peníze nedarujete podvodníkům a pravděpodobně nedostanete vyrážku – a pokud ano, znáte odpovědnou firmu, na které podle našich zákonů můžete vymáhat případné odškodnění.

5 důkazů, že krém Artrovex není důvěryhodný

 1. Internetová reklama obsahuje samé lži: Cituje neexistující odborníky a zákazníky, přičemž využívá ukradené fotografie.
 2. Prodejce gelu Artrovex zamlčuje svoje jméno, adresu, zkrátka tají svoji identitu, úplně jako typický – podvodník!
 3. Nabízený produkt tedy odporuje českým zákonům, navíc chybějí obchodní podmínky a záruky (možnost reklamace a vrácení peněz)
 4. Inzerované zboží nenajdete v žádné normální lékárně, protože nefunguje, a navíc je mnohem dražší, než legální přípravky!
 5. Nová značka „Artrovex“ pravděpodobně zakrývá starou zlodějinu, která dříve nesla jméno Flexa Plus, nebo Knee Active PlusBeez Max Ortho CreamLevasan MaxxArticulatio PROOsteoren, HondrocreamMotion Free apod.

8 KOMENTÁŘE

 1. Díky! Hyeny, které parazitují na lidské bolesti, by měly být trestány. Bohužel ale nežijeme v lepší zemi, době nebo prostě společnosti. Tady bude Artrovex vyzdvihovaný spíše jako podnikatelský úspěch.

  • Díky, že jste tento článek napsal. Dnes krém ARTROVEX doporučuje Mirek Rosecký. Patrně vůbec netuší, že v nějaké takové reklamě figuruje!

   Při čtení doporučujících „českých“ recenzí narazíte na chybné oslovování v 1. pádě (Václav, místo Václave!), úžasnou „shodu podmětu s přísudkem“ (např. Milada píše: „Užívám krém a jsem nadšený.“). Kontakt nenajdete, pouze se dozvíte, jaké máte štěstí, že můžete objednat úžasný krém za levnou cenu – ale honem, už zbývá jenom 15 kusů! Autoři reklamy nás asi pokládají za hlupáky, kteří se nechají okrást! Snad si váš komentář zavčas přečtou potenciální kupci a nabídku odmítnou.

   Účinný lék na artrózu by svému vynálezci vynesl Nobelovu cenu, zatím totiž neexistuje. Jsou pouze prostředky, které (snad) mohou tuto chorobu zastavit. Ještě jednou díky.

   • Spíš zpomalit, třeba injekce na bázi kyseliny hyaluronové, jsou verze i bez doplatku, aplikuje ortoped.

 2. Bohužel pozdě. Už jsem vymazal 3 tuby a nic… Když hrozí totální endo kyčlí, tak člověk chce ještě něco zkusit, teď na mě vyrazila reklama na nějaký lék Hondrostrong, co údajně obnovuje klouby. To samé jako Artrovex – zázračný objev, konec problémů… Ha, ha ha. S pozdravem Milda.

 3. Pozor, obdobný asi „nový“ produkt je Arthrolon. Možnost objednání pouze vyplněním jména a telefonu. Informace o firmě žádné, ale prý je dostanete jako součást balíčku – až po zaplacení! Informací na netu nikde moc není, stránky vypadají jako ty, které slibují produkt na zázračně rychlé hubnutí bez pohybu a ládování se sladkostmi :-D. Dobíhající čas pro nákup v akci! Ale určitě to funguje :-D.

 4. Už jsem vymazal 2 tuby a žádný účinek. Jo, koňský gel s kafrem, konopím, skořicí – klouby zahřeje a bolest mně ustoupí. A hřeje dlouho, jako bych měl vyhřívanou dečku.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno