Za starých časů byli naši předkové rádi, že měli jídlo a příliš neřešili takové problémy, jako rozměry lidského těla nebo impotenci. Teprve mnohem později, počátkem minulého století vznikl speciální lékařský obor, zaměřený na choroby chlapských reprodukčních orgánů, který dostal jméno andrologie podle řeckého slova andros (česky muž). Tato disciplína zkoumá různé dysfunkce, ale taky záněty, účinky léků, nebo například antikoncepci pro takzvaně silnější pohlaví. Avšak ani teď, ve 21. století (ještě) neexistuje žádná „Universita andrologie“, přestože tuto fiktivní instituci cituje prolhaná reklama na podvodnou mast Atlant Gel.

Kyselina jantarová, ani silikon samy o sobě nestačí

University of Andrology v USA zjistila, že velikost mužského přirození závisí nejenom na zděděných genech, ale taky na životním prostředí. Díky správným látkám můžete dokonce přimět buňky, aby rostly,“ fabuluje prodejní internetová stránka. Reklamní text pomalu, ale jistě směřuje k nabídce: „Zaplaťte 800 Kč, mažte svoje intimní partie Atlant Gelem – a za 2 měsíce budou dvakrát delší!,“ říká vymyšlený sexuolog Pavel Beiss, který figuroval taky v reklamách na podvodné přípravky Titan gel, Penirium a XtraSize. Když toto jméno zadáte do internetového vyhledávače, nenajdete žádného lékaře propagujícího Atlant Gel, nýbrž například německého metalurga.

Atlant Gel údajně obsahuje kyselinu jantarovou, kterou jinak najdeme například v ovoci nebo víně, a silikon. Prodejce tvrdí, že tato směs způsobuje nepřímo úměrný růst: Čím menší je orgán nyní, tím větší bude potom, což nedává smysl. Seriózní rady, jak čelit mužským problémům, najdete pod TÍMTO odkazem.

5 důkazů, že Atlant Gel nestojí za vaše peníze

  1. Internetová reklama obsahuje samé lži: Cituje neexistující odborníky a zákazníky, přičemž využívá ilustrační fotografie, které s výrobkem nemají přímou souvislost.
  2. Prodejce mastičky Atlant Gel zamlčuje svoje jméno, adresu, zkrátka tají svoji identitu, úplně jako typický – podvodník!
  3. Nabízený produkt tedy odporuje českým zákonům, navíc chybějí obchodní podmínky a záruky (možnost reklamace a vrácení peněz)
  4. Inzerované zboží nenajdete v žádné normální lékárně, protože nefunguje, a navíc je mnohem dražší, než legální přípravky!
  5. Nová značka „Atlant Gel“ pravděpodobně zakrývá starou zlodějinu, která dříve nesla jméno Penidrol Max, nebo Drivelan, Potenga, Eracto, Beast Gel, Man Pride, Erexan, ActiPotens, 5xxl Elite, Turbo Max Blue apod.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno