Jste unikátní lidská bytost – žádná kopie nebo odlitek, nýbrž originál, který v historii ani budoucnosti nemá obdobu. A takhle k vám musejí přistupovat přátelé, příbuzní, i lékaři: Jedinečný člověk zasluhuje osobní přístup! Například nedoslýchavost mívá různé příčiny a důsledky, podle konkrétního pacienta. Podvodníci vám však chtějí namluvit, že existují jenom dvě možná řešení: Buďto zastaralá sluchátka, anebo jejich skvělý olejíček Auresoil Sensi & Secure. Už tímhle ponižujícím přístupem prozrazují, že vás nechtějí uzdravit, nýbrž okrást! A když důkladně zapátráme, varovných signálů objevíme více.

Nedoslýchavost musíme léčit podle toho, čím byla způsobena

Přístroje, které umějí zprostředkovávat zvuk, bývají složité a poměrně křehké: například rádio. Daleko pokročilejší je párový orgán, který nosíme na bočních stranách hlavy: ucho. Obsahuje mnoho částí (boltec, zvukovod, bubínek, kladívko, kovadlinku, třmínek, různé kanálky, váčky atd.) a umožňuje, abychom vnímali vyřčená slova, hudbu nebo rámus. Tedy pokud je zdravé. Ovšem čím více součástek a funkcí mají různé přístroje nebo orgány, tím jsou zranitelnější. Někdo ztratí sluch kvůli vrozené chorobě, jiný kvůli zánětu, nádoru, úrazu, cévní nebo metabolické poruše atd.

Dobrý doktor proto pacienta nejdříve vyšetří, aby zjistil příčinu nedoslýchavosti, a teprve potom zvolí vhodnou léčbu: Někdy stačí klid, jindy potřebujeme vitamíny, antivirotika, antibiotika, masáž krční páteře, speciální sluchátko, nebo něco docela jiného. Na internetu však koluje reklama, podle které každého nahluchlého člověka vyléčí kapky Auresoil Sensi & Secure! Ať už ztrácíte sluch kvůli hluku, virové infekci, borelióze, nebo třeba po úrazu, vždycky prý pomůže stejný preparát. Jako bychom všichni byli stejní: rodokmenem, tělesnou stavbou, životními osudy!

Kapky „Auresoil Sensi & Secure“ mají zápornou hodnotu

Jak správně tušíte, hovoříme tady o podvodu. Zmíněná reklama je ostatně napsaná příšernou „češtinou“ (spíše hatmatilkou) a neobsahuje identifikační údaje odpovědné firmy (jméno, adresu). Sice cituje nějakého „profesora Jaromira Kosinského“, o kterém však nikde jinde není ani vidu – ani slechu. Nenajdeme tam ani složení výrobku, jenom vágní informaci: „Kúra obsahuje pouze přírodní, bezpečné a super účinné látky.“

Auresoil Sensi & Secure nápadně připomíná starší podvodné výrobky, které měly taky pomoci nedoslýchavým lidem: Activlan, Audisin Maxi Ear Sound, Multilan Active, Audiostivum. Tyto značky najednou zmizely, a zbyli jenom zklamaní zákazníci, kteří nevědí, kam poslat žádost o reklamaci, protože neznají jméno odpovědné firmy. Vezměme, prosím, na vědomí, že nejenom venku, ale taky na internetu číhají zloději. Čtěme recenze a diskuse, a nedávejme peníze nikomu, kdo skrývá svoji tvář a jméno.

14 KOMENTÁŘE

 1. Dobrý den, těší mě, že někdo sleduje internetové „šmejdy“, kterým některé naše tiskoviny (například eurozpravy.cz) bez uzardění zveřejňují jejich nepravdivé inzeráty. Ale proč nikdo nestíhá a netrestá viníky? Vždyť lidé, kteří koupí nekvalitní výrobek – třeba Auresoil Sensi & Secure – jsou vlastně hrubě okradeni! Přece existuje jistá odborná skupina, ustavená údajně proto, abychom nebyli zahrnováni dezinformacemi! Proč v těchto případech nekoná?!

 2. Děkuji, že jste napsal pravdu o tomto „prof. Jaromíru Kosinském“, jehož olejíček údajně uzdraví nedoslýchavého člověka během 28 dnů, takže nebude zapotřebí ani strojek. Hodně lidí totiž pořád hledá pomoc, mnohdy uvěří ve snadné řešení, a proto může naletět. Přitom prodejci – oficiální i zakuklení – takhle vydělávají hříšné peníze. Vše jsem si ověřila a absolutně souhlasím s vaším článek, připojuji se i k odpovědi pana M. Vaňouska: Jak je možné, že jsme zahrnováni dezinformacemi a okrádaní? Co proti tomu kdo dělá?

   • Dobrý den, tak jsem asi taky uvěřila podvodníkům. Manžel začal být nedoslýchavý, proto jsem objednala Auresoil Sensi & Secure, ale potom náhodou potkala někoho, kdo mi vysvětlil, že jde o podvod. Kapky jsem odmítla, a začali mi vyhrožovat potrestáním – že mám zaplatit poštovné a balné. Víte, prosím, někdo, jestli mají na moje peníze právo? Děkuji.

    Jsem dříve narozená, za našeho mládí se mediální dezinformace neřešily, a proto my staří blbci uvěřím všemu, co se píše. Bohužel, nás už od těchto šmejdů těžko někdo ochrání.

    • Zjistěte si, jaké informace musí prodávající uvádět a co ve skutečnosti uvedl. Jinak máte nárok na odstoupení od smlouvy do 14 dnů od převzetí. Což ovšem znamená: zboží přijmout, zaplatit a pak reklamovat. A doufat, že vám někdo peníze vrátí.

    • A jak Vás chtějí trestat? Nic neplaťte a jestli budou dále vyhrožovat, oznamte to na místní policii. Dostanou předvolání a uvidíte, že bude klid.

 3. Dobrý den. Je velice smutné, že někdo dokáže být tak bezcitný, a vydělává na bezmoci jiných lidí – a ještě přes to nejdůležitější, přes zdraví. I já kvůli chronickým zánětům neslyším na jedno ucho, avšak z důvodu nízkého věku ještě nechci přistupovat k naslouchátku. Každopádně jsem nenaletěla, nýbrž pročetla jsem stránku, kde se kapičky kupují a dole našla čitelný podpis pana „Jaromíra Kosinského“ neboli profesora Ronalda Kosinského.

  Lidičky, svět už není tak bezpečný jako dřív a nevěřte zázrakům, neexistovaly a nikdy nebudou, nenechte se okrádat a hlavně nenechte vydělávat takové zrůdy.

 4. Přesně toho jsem se bála! Také jsem jedna z těch blbek. Právě jsem vybalila tyhle kapky, škoda, že jsem všechny tyto informace nezjistila dříve. Je tu uvedená e-mailová adresa prodejce: customerservice.cz@todaycontact.com a poštovní adresa do Polska – Warszawa. Také zákaznická linka na reklamace či vrácení: 420226258125. Jsem zvědavá, co mi řeknou.

 5. Dobrý den, málem jsem také naletěla, ale zeptala jsem se lékaře na ušním a ten mi potvrdil, že Auresoil Sensi & Secure je podvod. Přitom distributor uveřejňuje svoje klamavé reklamy v tolika časopisech! A tamní redakce jenom přihlížejí, jak inzerent dělá z lidí hlupáky. Proč takové reklamy raději neodmítnou? Odpověď vlastně znám, zase jde jen a jen o prachy…

 6. Dobrý den. Také jsem zakoupila tento olejíček, použila dle jejich doporučení, ale výsledek velká 0. Teď hledám nějaké spojení na dodavatele a chci zkusit požádat o vrácení peněz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno