Odpojte můj notebook z elektrické sítě, a rázem uvidím černou obrazovku. Přenosné osobní počítače zkrátka mívají slabá místa – někdy samovolně praskne monitor, jindy předčasně selže reproduktor nebo nelze chytnou internetový signál – a mně po pouhých čtyřech letech vypověděl službu akumulátor. Pokud řešíte stejný problém a sháníte baterie dell1310, při výběru dejte pozor na několik potenciálních zádrhelů. Součástka musí do notebooku samozřejmě pasovat, ale kromě přijatelné ceny potřebujete taky férové smluvní podmínky.

Americká společnost Dell a německý výrobce baterií Patona

Známou značku přenosných počítačů založil jediný člověk, když předčasně opustil univerzitu a začal osobně prodávat informační technologie, aby pochopil poptávku a koncové zákazníky. Michael Dell zažívá skutečný americký sen a jeho zaměstnanci dneska početně převyšují například populaci Olomouce. Mezi nejžádanější produkty patří notebooky Vostro, kam musí pasovat hledaná baterie. Dell1310 má v tomto ohledu pravděpodobně stejné parametry, jako modely 1320, 1510, 1520 a 2510. Řada obchodníků nabízí německé akumulátory Patona, které zasluhují důvěru.

Baterie dell1310 stojí kolem tisícovky, ale pozor na záruku

Konkrétní prodejní nabídky najdete pod následujícími odkazy, v cenovém rozpětí 490 Kč až 1 490 Kč: 490 Kč1 099 Kč1 144 Kč1 187 Kč1 275 Kč1 490 Kč„Je potřeba brát v úvahu, že velikost baterie je větší, než rozměry originální baterie standardně dodávané s notebookem a přístroj nemusí jít plnohodnotně otevřít,“ upozorňují někteří prodejci baterie dell1310. Jiní rovnou předjímají nejhorší možný scénář: „Zkontrolujte a ověřte prosím řádně kompatibilitu daného dílu, na pozdější ohlasy nebudeme brát zřetel!“

Raději tedy zvažte, jestli neoslovíte autorizovaného dodavatele součástek, doporučeného samotným výrobcem notebooku. „Upozorňujeme, že všechny produkty společnosti Dell jsou nabízeny s určitou formou služby podpory (mohou být označovány také jako záruka společnosti Dell – nezaměňovat se zákonnými právy na záruku, tato záruka je smluvní),“ píše počítačová společnost. Dále doporučuje svoji zákaznickou a technickou podporu (ZDE), kde možná nejlépe doporučí důvěryhodného dodavatele náhradní baterie dell1310.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno