Moudrá ruská poustevnice údajně prozradila tajemství svojí dlouhověkosti. Smíchejte několik včelích produktů (propolis, vosk, jed), rostlinných látek (z jírovce a cedru), hmyzí výkaly – a získáte mast, která omlazuje tkáně a uzdravuje metabolismus! Musím uznat, že internetoví šmejdi mají jistý smysl pro humor, ale stále zůstávají prolhanými podvodníky. Lék na bolavé klouby nejdříve prodávali pod názvem Flexa Plus, potom zvolili název Articulatio PRO a nyní představují Beez Max Ortho Cream. Pořád jde o totéž bezcenné bahno.

Beez Max Ortho Cream má všechny znaky podfuku

Hlavně nic zbrkle neobjednávejte, a především neplaťte! Reklama na „mast ruské poustevnice“ vypadá lákavě, ale mysleme dopředu. Kde budete krém reklamovat, pokud neúčinkuje, nebo dokonce vyvolá vyrážku? Nevíme, kdo zázračnou mastičku Beez Max Ortho Cream prodává, zda sídlí v České republice, ani jestli má pobočku aspoň někde na území Evropské unie. Reklama nápadně připomíná předchozí podvody, o kterých píšou zklamaní uživatelé ZDE, ZDE nebo ZDE: stejné sliby, totožné (bezcenné) obchodní podmínky, anonymita odpovědné firmy.

Na bolesti kloubů skutečně existují prastaré recepty

Člověk může ztratit hlavu, pokud trpí velkými bolestmi a marně hledá účinnou pomoc mezi doktory medicíny. Zoufalí pacienti berou dokonce léky pro koně, nebo testují reklamní sliby herce Zdeňka Srstky. Zkoušejme alternativní možnosti, experimentujme, ale vždycky mysleme na bezpečnost a nevyhazujme příliš mnoho peněz. Řadu starých receptů, které pomáhají proti revmatickým potížím, sesbíralo nakladatelství Reader`s Digest. Některé připomínají inzerovaný „Beez Max Ortho Cream“, ale zdaleka nestojí tolik peněz.

 • Proti artritidě: 20 gramů celerových listů nakrájejte, zalijte 1/4 litru studené vody, rychle uveďte do varu, nechte krátce louhovat a sceďte. Oslaďte medem a pijte denně 2 šálky (nikoli však při zánětu ledvin!).
 • Proti revmatu: Uveďte do varu 1 litr vody, zalijte 100 gramů přesličky rolní a nechejte hodinu louhovat. Sceďte a přilijte do napuštěné vany, ve které zůstaňte 15 až 20 minut.
 • Proti všem bolestem kloubů: 100 gramů listů rozmarýnu přelijte alkoholem. Nechejte 10 dnů louhovat. Potom přefiltrujte přes gázu, přelijte do láhve a několikrát denně potírejte bolestivé místo. Přinejmenším nevyhodíte tolik peněz, jako kdybyste koupili Beez Max Ortho Cream!

15 KOMENTÁŘE

 1. Dobrý den, zákaznice si na přání objednala mast. Když zásilka přišla, neobsahovala žádný příbalový letáček, ani fakturu. Ihned jsem napsala dodavateli na uvedenou e-mailovou adresu: Že bych ráda znala IČO, DIČ a vše potřebné. Nikdo se mnou však již nekomunikuje. Zakoupený „Beez Max Ortho Cream“ chci vrátit, ale není, kam. :-(. Martina

  • Jo, mám také takovou zkušenost. Odkaz mně na facebooku poslala dcera před Vánoci, objednala, zaplatila, ale žádný jiný kontakt nemohu získat. Faktura také nic. Nepozoruji žádné zlepšení, otok pořád stejný. Myslím, že by mohla být řešením francovka – Alpa. No, pěkný podfuk. Nejraději bych „Beez Max Ortho Cream“ vrátila, ale kam?
   Jana

  • Dobrý den, zrovna tak jsem dopadla já. Po namazání na koleno se objevila alergická reakce, zarudnutí až zfialovění a silné svědění, což trvalo asi půl hodiny. Ihned jsem poslala reklamaci, bylo mi odpovězeno, že záležitost postupují reklamačnímu oddělení. Do dneška uplynul více než měsíc, nikam se nedovolám, telefon dvakrát vyzvání a pak ticho. Na e-mail už nikdo nereaguje. Nikdo od těchto podvodníků nic neobjednávejte! A nám, co jsme naletěli, nezbude, než krém vyhodit.

 2. Cítím hnus, když vidím, kolik podvodníků, chytráků, sociopatů atd. vstupuje do lidských problémů, aby rychle vydělali peníze, a nestydatě okrádají nemocné a nešťastné.

  A ještě více mě štve, že Ministerstvo zdravotnictví (které – myslím – má zasahovat nejenom proti výrobku „Beez Max Ortho Cream“, ale i proti dalším podobným lumpárnám a podvodům, upozorňovat lidstvo na podfuky) reaguje pouze trapnou odpovědí, že máme před sebou doplněk stravy atd., a že tyto reklamy nemůže zakazovat.

  Někdo odpoví, že po přečtení reklamy („Vynikající výsledky: pan Vávra se uzdravil během několika dní, paní XY po týdnu nemá křečové žíly“ atd.) musí normální člověk pochopit, že jde o naprostou pitomost – bohužel ale mnoho lidí uvěřilo a bylo podvedeno, a tak kšefty kvetou dál a dál.

  • Dobrý den, máte naprostou pravdu, ale taky pamatujme, že lékaři celoživotně studují a intenzivně hledají léky na spoustu chorob. Účinné prostředky jsou potom používány nemocnicemi a prodávány lékárnami. Opravdu myslíte, že internetem koluje tajný krém, který rychle vyřeší Vaše problémy? Stůjme na zemi a buďme ostražití vůči podobným nabídkám. Příklad – revmatizmus je autoimunitní onemocnění, které nelze vyléčit mastí za 2 týdny.

 3. Moje mamka už skoro nechodí. Přitom má jenom 63 let. Ale roky dřela, a navíc měla dvakrát bakterie yersinie. Výsledek? Totálně zničené klouby. Nic nezabírá. Zkouším vyrábět různé masti, například z kostivalu. Jsou fajn, normálně fungují na mírné bolesti a potíže, ale tady nezabírají. A jak je člověk zoufalý, nechá se snadno nachytat. Už jsem taky málem objednala Beez Max Ortho Cream, ale pak naštěstí promluvil zdravý rozum.

 4. Také jsem zakoupila produkt Beez Max – a dostala jsem vyrážku. Tak jsem podala reklamaci. Přestože v reklamě na facebooku mají napsáno „vrátit lze bez udání důvodu“, tak mě honili všude možně po Internetu a vymýšleli podmínky, potom po mně chtěli číslo účtu a IBAN atd.

  Balíček jsem na uvedenou adresu odeslala, ale nebyl vyzvednut a přišel zpátky. I přes upozornění, že pokud mi nevrátí peníze, předám případ České obchodní inspekci. Úplně přestali komunikovat, nereagují na žádné zprávy, ani na e-mailu. Je jasné, že jde o podvodníky, opět nepostižitelné a nedostupné. A peníze – 2 300 Kč – jsou nenávratně pryč!

 5. Také jsem si naběhl a koupil údajně „výhodnou“, ve skutečnosti však předraženou mastičku Beez Max, navíc v balíčku 2+1. Mojí ženě podráždila kůži, po této zkušenosti už od bezejmenných prodejců nekoupím nic!

 6. Dobrý den, podle mě je tohle celé podvod. Už jsem kdysi naletěl na nějaký magnetický náramek, tak dávám větší pozor. Stačí chvíli pozorovat, jak se na prodejní stránce odečítá čas: Stále dokola tam skáče, kolik výhodných balíčků zbývá (19 až 20 kusů), kdo právě koupil další zásilku a jak rychle zboží ubývá (každých asi 30 sekund), až tam zbudou třeba jenom 4 kousky. A když kdykoliv obnovíte relaci, tak prezentace začne znovu: Zbývá 19 až 20 balíčků atd. Navíc vpravo opět vyskakují zprávičky, kdo co objednal.
  Beez Max = past, využívající lidské bolesti a beznaděje.

 7. Dobrý den, teď jsem objednal „zázračný Beez Max“ a až potom otevřel vaši stránku.
  Tak zkusme jiný postup. Pojďme hromadně objednávat jejich slavný produkt a následně odmítejme převzít zásilku. Co mně můžou udělat? Alespoň jim trošku znepříjemníme „podnikání“.

  • Dobrý den, Libore, navrhujete taktiku, která by mohla nelegální internetové šmejdy zcela vyřadit ze hry. Protože pokud vydělávají nezákonně, nemohou prostřednictvím policie nebo soudů vymáhat, aby zákazník zaplatil objednané zboží. Ale sami jistě musejí uhrazovat distribuci svých balíčků, i když jsou třeba odmítnuty. Takže v případě masového objednávání a nepřebírání by měli velké náklady a menší příjmy.

  • Když čtu recenze, je mi na nic, jak blbě jsem naletěla! Klouby bolí, tak jsem ze zoufalství zkusila objednat tohle, že přinejhorším nedobrané balení vrátím! Ale ono není KAM! Člověk zbrkle jedná, místo aby se nejdříve přesvědčil! Obyčejná mentolová mast, podobná francovce! A 1 500 Kč v řiti – přece není možné tyhle podvodníky, kteří se takhle obohacují, nedohledat! A ještě mají kurýry, kteří vám objednávku dovezou až domů!

 8. Tak jsem si Beez Max namazala na oteklé koleno a do pár minut mi všechna namazaná místa zrudla, svědí a pálí. Všude, kde jsem se jen dotkla tímto krémem, mám rudý pálivý flek. Opravdu nedoporučuji! Pádím si umýt spálené koleno a vzít Dithiaden. Tímto „děkuji“ výrobcům za skvělý produkt. Never more!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno