Po světě chodí dlouhý zástup osudových žen, které mají takříkajíc chlapecký hrudník: uhrančivá Milla Jovovich, upírka Kristen Stewart, rošťácká Keira Knightley, rozpustilá Miley Cyrus, něžná Katie Holmes, důstojná Nicole Kidman, zasněná Cameron Diaz, kosmická Natalie Portman, rudovlasá Julianne Moore, půvabná Gwyneth Paltrow a další hvězdy populárního umění. Ovšem prodejce mastičky Bust Cream Spa tvrdí, že příslušnice fyzicky slabšího pohlaví potřebují velká a pevná ňadra!

Jistě, například školačka může zatím teprve hledat skutečné životní hodnoty a prožívat komplex méněcennosti, když pozoruje televizní produkty plastické chirurgie. Anebo několikanásobné matky ztrácejí pevnou kytarovou siluetu, poté co poskytují svoje vnady hltajícím kojencům. Ale představuje skutečné řešení roztok Bust Cream Spa, stojící 889 Kč? Kupodivu nikde nemohu nalézt seriózní obchodní podmínky, které obvykle zahrnují podmínky reklamace a českou, nebo aspoň evropskou adresu odpovědného prodejce!

Kdo prodává krém Bust Cream Spa? Recenze

„Za dva týdny vyrostla prsa o jednu velikost! (…) Po měsíci mám díky přípravku Bust Cream Spa ňadra úplně dokonalá,“ píše údajná blogerka. Myslíte, že kdyby poprsí skutečně získalo perfektní velikost a tvar, stál by zázračný přípravek jenom stovky korun? V takovém případě by přece Bust Cream Spa zaplavil všechny lékárny a plastičtí chirurgové by hromadně krachovali! Pravděpodobně sledujeme rafinovanou reklamní kampaň, podepsanou společností Stone Dream s.r.o., která prodává také hubnoucí přípravky. „Neobjednávejte nic, poslali něco odporného, jakési seno,“ píšou recenzenti.

Pěknou postavu získáte cvičením a přírodní cestou

Sami nakonec musíte rozhodnout, jestli přípravek Bust Cream Spa koupíte, anebo nikoli. Každopádně existuje řada zábavných  cviků a přírodních výtažků, které můžete vyzkoušet mnohem levněji. Zkuste pravidelné plavání, nejlépe symbolicky nazvaný styl „prsa“. Anebo cvičte ve stoje – 10 sekund intenzivně tlačte nataženýma rukama proti zdi, chvíli odpočívejte a potom posilujte znovu. Příjemnější bývá masáž směsí cibule, medu a mleté kurkumy. Údajně pomáhají také bylinky anýz a fenykl, které může nanášet například partner. Ostatně, moderní muži dokážou na ženách ocenit i jiné krásy, než pouhé tělesné křivky.

16 KOMENTÁŘE

 1. Myslím, že máš pravdu. Je to příliš dokonalé, musí v tom přece být nějaký háček. Kdo ví, jaké to má vedlejší účinky!

 2. Zajímalo by mě, jestli jsou účinky mastičky „Bust Cream Spa“ dlouhodobé, anebo trvají třeba jenom týden.

 3. Kolik má vůbec tenhle krém mililitrů? Je malinký, nebo větší? A jak vůbec probíhá platba – asi ne do ruky, že?

 4. Ze zvědavosti jsem krém zakoupila, i když jsem si myslela, ze nějaký krém stejně nepomůže, i přesto mi to nedalo. Přesvědčila jsem se o tom, co jsem si myslela. Krém užíván 3 týdny a žádné účinky, nic. Jen prsa voní po citronu. To je vše, jsem na 200 procent přesvědčena, že je to nesmysl, jen z lidí (jako jsem bohužel já) tahají peníze. Vícekrát už NE!!!

 5. Taky jsem si krém koupila s jistou dávkou skepse a opravdu – k ničemu, používala jsem měsíc, natírala a masírovala poctivě 2x denně. Samozřejmě je to blbost, účinek vůbec, ale vůbec žádný!!! Nekonalo se žádné zvětšení, vypnutí, pokožka se naopak o dost zhoršila, krém voní jako citrónová tráva. Je to zas jeden trik, jak vytáhnout z lidí peníze, rozhodně to holky nekupujte, protože nefunguje. 🙁

 6. I já jsem si Bust Cream Spa zakoupila a vyzkoušela. Poctivě dodržovala pokyny a po měsíci žádný výsledek. Jsem zklamaná.

 7. Zajímavé z mého pohledu je, že krém Bust Cream Spa má skoro stejnou úvodní internetovou stránku jako krém Bustural, který je taky na zvětšení prsou! Narazila jsem na oba přípravky náhodou a komentáře údajných zákaznic mě přesvědčily, že jde o obyčejný trik, jak tahat z lidí peníze. Holky na stránkách sice poslaly fotky před a po použití krému, ale vypadá dost podezřele, že najdete stejné komentáře na 2 různé masti.

  Sama jsem takhle naletěla už dvakrát, jednou na hubnoucí prášky, podruhé magnety proti kouření. Tablety přišly v igelitce, bez krabičky a českého příbalového letáku, takže hrozná úroveň. Kecy všechno.

  • Našla jsem totéž: Na první pohled úplně stejná stránka, jenomže na jedné je Bustural, na druhé Bust Cream Spa a na třetí je krém Bust Size.

 8. Opravdu nezabírá! Nechápu, že jsem se zase nechala nachytat. Jednou jsem se tam dovolala a ptala jsem se na podmínky reklamace. Slečna prý, že s tím nemají zkušenosti, že ještě nikdo nereklamoval! Hrůza, jak někdo může být tak blbý jako já. 🙁

 9. Právě jsem „Bust Cream Spa“ začala používat, nemažu ještě ani týden, ale už teď lituji těch peněz, co jsem za něj vyhodila, vzhledem k tomu, že jsem na mateřské. Jsem prostě blbá… 🙁

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno