Internet plní řadu užitečných funkcí, ale taky umožňuje kriminálníkům, aby beztrestně podváděli. Virtuální mafie používá jednoduchou strategii. 1. Podvodníci se přestěhují do zámoří, kde neplatí evropské zákony. 2. Tam zveřejní internetovou stránku, přes kterou například česky, německy nebo italsky nabízejí zázračný výrobek. 3. Přijímají peníze od důvěřivých Evropanů, kterým posílají bezcenný šunt. Příkladem jsou náplasti Catch Me, Patch Me!

Stejný podvod zase a znova, tentokrát opět na tlouštíky

Nálepky jakožto zdravotnická pomůcka mohou fungovat – například některým kuřákům pomáhají při léčbě závislosti nikotinové náplasti. Ovšem internetoví šibalové slibují, že podobnou cestou zvětší mužské pohlaví, vyléčí zvětšenou prostatu, nebo detoxikují organismus! Zatím vždycky šlo o sprostou lež, jak přiznávají zklamaní uživatelé ZDE, ZDE nebo ZDE. Náplasti Catch Me, Patch Me! údajně usnadňují hubnutí.

„Samolepky dodávají organismu živiny, takže způsobují úbytek váhy 24 hodin denně. Hubnutí probíhá třikrát rychleji, než za stejných podmínek bez lepítek Catch Me, Patch Me!,“ tvrdí fiktivní dietolog Daniel Novák. Ve skutečnosti neexistuje, a vylhané jsou taky pochvalné komentáře. Jak dokazují skutečné recenze na hubnoucí tablety CGA800, Forskolin Active a bobule goji, někdo pouze ukradl cizí fotky.

Proč bych nikdy nekoupil nálepky „Catch Me, Patch Me!“

Sám jsem trpěl nadváhou. Ke štíhlé postavě mi pomohly tradiční postupy – střídmá strava a sport. Popravdě nevěřím tomu, že zhubnete pojídáním jakýchkoli bobulek nebo živin. Když chci hmotnost ztratit, musím přece naopak energii vydávat, investovat, spalovat. Ale Catch Me, Patch Me! bych nekoupil ani jako mucholapky, protože nikde není uvedený prodejce. Obchodní podmínky sepsal buďto popleta, či zbabělec, anebo grázl. Pokud vám kvůli podezřelé izolepě naskočí třeba ošklivá vyrážka, těžko budete svoji újmu reklamovat, když neznáte jméno odpovědné firmy.

26 KOMENTÁŘE

  • Jane, svým způsobem máte pravdu, ale… Izolepa „Catch Me, Patch Me!“, respektive reklama na tento nesmysl není zdaleka první svého druhu. Lidé plánovali žalobu taky na firmu, která prodává falešnou dlahu na vbočený palec, mast na bolavé kosti, pilulky proti alkoholismu atd. Pak si ovšem uvědomili, že neznají jméno odpovědného obchodníka, takže mohou zažalovat leda neznámého pachatele. A česká policie, potažmo Europol bude těžko chytat zloděje někde mimo Evropskou unii, pokud dotyčný podvodník „úřaduje“ kdesi v Africe nebo USA, přes síť externích dodavatelů.

 1. Význačný profesor Daniel Costa, který vymyslel náplasti na hubnutí, neexistuje!!! Tento profesor je ve skutečnosti profesor ekologie a evoluční biologie, Kalifornská univerzita – Santa Cruz, Scripps Institution of Oceanography, jenž se nevěnuje v žádném případě preparátům na hubnutí. To je poslední jméno, které se objevilo v prodejní kampani náplastí „Catch Me, Patch Me!“. Vše je to jen podvod bez odpovědné firmy na konci příběhu. Nenajdete žádný telefon, ani adresu. Tak pokud máte zbytečné peníze na vyhazování, směle do toho. 🙂

 2. Jak se v tom mám vyznat? Skutečně jsem chtěla provést objednávku – slibují, že když „Catch Me, Patch Me“ nebude fungovat, vrátí peníze. Ale kde je adresa, na kterou můžu v případě zklamání poslat krabičku zpátky? Nikde.

  • Dobrý den, mně bylo slibováno, že mi pošlou náplasti za 790 Kč. Ale přišly za 990 Kč. Naštěstí telefon, z kterého mi volali, ještě funguje, a dali mi e-mailovou adresu. Prý mohu napsat i česky Reklamaci.
   Zkuste štěstí taky: productllc@promotionforewer.com

 3. Já jsem objednávku skutečně provedla a opět se přesvědčila, že jak jsem stará – tak jsem… Závěr po nalepení 30 náplastí: Úbytek na váze je nulový a adresa pro vrácení bezcenného zboží žádná.

  Já už jsem se smířila se ztrátou, ovšem vy si dávejte pozor na podvodníky. Napsala jsem na uvedenou e-mailovou adresu, ale mohla bych se vsadit, že mi nikdo neodpoví.

 4. No, taky jsem znovu naletěla, a mám po náplastích opravdu vyrážky! Jdu to reklamovat, posílám reklamaci do Polska! Ale jestli se mi peníze vrátí? Tomu moc nevěřím!

 5. Já jsem také naletěla. Celoživotně se potýkám s nadváhou, tak jsem zkusila „Catch Me, Patch Me“. Ale říká se, že za blbost se platí a tady to je stoprocentní. Úbytek váhy 0 kg, zkusím reklamaci.

 6. Dobrý den, před dvěma a půl měsíci jsem objednal pro sebe a partnerku náplasti na dva měsíce. Všechny jsme použili, jak bylo psáno. Výsledek žádný. Je mi líto, že jsem si takhle naběhl.

 7. Dobrý den, taky jak jsem stará, tak jsem hloupá. Naletěla jsem. Místo růžovoučkých náplastí, jak jsou vidět na fotu při objednávce, došla jenom hnědá průsvitná samolepka. Po týdnu jsem přišla na to, že je určená na dvě věci.

 8. Dobrý den. Souhlasím, jsem taky hloupá a již nikdy nenaletím, snad. Poslala jsem reklamaci, ale asi to bude k ničemu. Jsem zklamaná, podvedená a naštvaná sama na sebe. Boží mlýny…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno