Internet plní řadu užitečných funkcí, ale taky umožňuje kriminálníkům, aby beztrestně podváděli. Virtuální mafie používá jednoduchou strategii. 1. Podvodníci se přestěhují do zámoří, kde neplatí evropské zákony. 2. Tam zveřejní internetovou stránku, přes kterou například česky, německy nebo italsky nabízejí zázračný výrobek. 3. Přijímají peníze od důvěřivých Evropanů, kterým posílají bezcenný šunt. Příkladem jsou náplasti Catch Me, Patch Me!

Stejný podvod zase a znova, tentokrát opět na tlouštíky

Nálepky jakožto zdravotnická pomůcka mohou fungovat – například některým kuřákům pomáhají při léčbě závislosti nikotinové náplasti. Ovšem internetoví šibalové slibují, že podobnou cestou zvětší mužské pohlaví, vyléčí zvětšenou prostatu, nebo detoxikují organismus! Zatím vždycky šlo o sprostou lež, jak přiznávají zklamaní uživatelé ZDE, ZDE nebo ZDE. Náplasti Catch Me, Patch Me! údajně usnadňují hubnutí.

„Samolepky dodávají organismu živiny, takže způsobují úbytek váhy 24 hodin denně. Hubnutí probíhá třikrát rychleji, než za stejných podmínek bez lepítek Catch Me, Patch Me!,“ tvrdí fiktivní dietolog Daniel Novák. Ve skutečnosti neexistuje, a vylhané jsou taky pochvalné komentáře. Jak dokazují skutečné recenze na hubnoucí tablety CGA800, Forskolin Active a bobule goji, někdo pouze ukradl cizí fotky.

Proč bych nikdy nekoupil nálepky „Catch Me, Patch Me!“

Sám jsem trpěl nadváhou. Ke štíhlé postavě mi pomohly tradiční postupy – střídmá strava a sport. Popravdě nevěřím tomu, že zhubnete pojídáním jakýchkoli bobulek nebo živin. Když chci hmotnost ztratit, musím přece naopak energii vydávat, investovat, spalovat. Ale Catch Me, Patch Me! bych nekoupil ani jako mucholapky, protože nikde není uvedený prodejce. Obchodní podmínky sepsal buďto popleta, či zbabělec, anebo grázl. Pokud vám kvůli podezřelé izolepě naskočí třeba ošklivá vyrážka, těžko budete svoji újmu reklamovat, když neznáte jméno odpovědné firmy.

26 KOMENTÁŘE

  1. Jasný podvod. Inzerované náplasti mají tři vrstvy, ale já dostala průhledné. Šmejd, konečná stanice: popelnice.

  2. Vždy jsem na sebe byla hodně přísná. S přibývajícími léty ale člověk poleví a na těle je to znát! Přidávám se k zástupu těch, na které zázraky nefungují! A jsou jen o pár korun chudší a zkušenost bohatší.

  3. Catch Me, Patch Me, zázračné náplasti. Jasný podvod. Vždyť kolik lidí tady píše o děsivých zkušenostech a jasných důkazech nebetyčné zhovadilosti tohoto šuntu!

  4. Snad všichni chápou, že „Catch Me, Patch Me“ je nesmysl, ne? Teda alespoň doufám! Vždyť kdyby někdo vymyslel takový zázrak, tak už dostal Nobelovu cenu! Nechápu naivní lidi – kdyby se radši hýbali a jedli zdravě – nedivím se, že šmejdi přes internet bohatnou – jsme jako ovce – jako chudáci důchodci, kteří koupí na předváděcí akci vysavač za 30 000 Kč. Lidi, proberte se!

  5. Přátelé, kdo ještě dneska skočí na takhle provařený způsob inzerce, opravdu zasluhuje, aby o své peníze přišel. Vím, někdo se těžce pokouší zbavit nadváhy, nebo jiné nemoci, ale vězte, že nejlepší je zajít k lékaři, který se na obezitu, metabolismus, prostatu apod. specializuje. Tihle podvodníci jsou jenom parchanti, co parazitují na lidském neštěstí.

  6. Lidičky, nejlepší je hýbat se, třeba jenom chůze. Přizpůsobit stravu – nekombinovat naráz tuky a cukry – podporují se ve spalování. Baštit zeleninu odpoledne, ovoce dopoledne. Více zeleniny. Je potřeba zjistit, zda otoky nepocházejí od ledvin, nebo štítné žlázy, nebo špatného průtoku krve atd. Je nutno vyčistit kompletně tělo, podpořit imunitu a tělo si hodně poradí samo. Ale musíme se trochu hýbat. Sezením na zadku a konzumací dortů, sušenek, dobrot z rychlého občerstvení a zapíjením koly fakt nezhubnete. Máme v sobě i plno breberek, borrelie nám taky moc nepomáhá. Kdo chce, může zavolat pro konzultaci na telefon 778 204 208, pokud číslo nevymažou.

  7. Evidentně podvodné jednání. Poskytovatel náplastí „Catch Me, Patch Me!“ tají svoji identitu, jaksi nepřidal k zásilce svůj kontakt. Zůstal jenom odesilatel (p. Szymon Ciahotny, Rozvojová 751/8, 73701 Český Těšín, a telefon 608 470 731, ciahotny@lozalogistik.com), který namítá, že pouze zajišťuje logistiku. Peníze nechce vrátit, ačkoli jsem na jedinou kontaktní adresu poslal odstoupení od smlouvy a krabičku od náplastí. Odesílatel prý sídlí někde ve Varšavě. Dochází tedy k daňovým únikům, tedy trestnému jednání? Někdo od hospodářské Policie by měl všechno pěkně prošetřit.

  8. Ahoj, teď vás pobavím. Též jsem koupil „ZÁZRAČNÉ“ náplasti a výsledek? K mému údivu grandiosní! Začínal jsem s 95 kilogramy a po třech týdnech nalepování na různá místa po těle mám 95,7 kg. Není to zázrak? Moje váha sice neubyla, ale za to narostla. Proto doporučuji zakoupit každému, kdo má problém přibrat to nějaké kilo navíc. A pokud byste spíš chtěli nějaké kilo ubrat, musíte si ubrat z talíře. Čau. Ládík.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno