Je přirozené, že máme rádi svoje pohodlí a hledáme zkratky. Všechny velké lidské vynálezy přece vznikly, abychom snadněji vyřešili problémy a žili spokojeně. Co myslíte, nadešel konečně čas, kdy bezpracně vyděláme peníze, získáme zpátky mladý vzhled a taky štíhlou tělesnou linii, aniž bychom museli hnout prstem a omezit svůj jídelníček? Prodejci potravinového doplňku Chocolate Slim slibují skoro nebe na zemi. Jenomže detaily lákavé nabídky nevypadají vůbec přesvědčivě, ba přímo naopak!

Smíchejte kakao, bobule, kávu, houby a máte Chocolate Slim

„Zahajujeme revoluci v hubnutí, zdraví a omlazování. Naším receptem je přírodní kakao, bobule goji, zelená káva a výtažky z houby Ganoderma lucidum. Všechny ingredience dáme dohromady a získáme komplex Chocolate Slim, díky kterému můžete zhubnout 7 až 23 kilogramů za 30 dnů! Přitom nemusíte měnit svůj životní styl,“ hlásá prodejní internetová stránka. Bohužel neprozrazuje, kolik váží jedno balení. Deset deka? Jeden dekagram? Nebo ještě méně? Navíc není nikde uvedeno jméno odpovědné firmy!

Takže buďme obezřetní a raději kupme uvedené přísady v normálním obchodě. Nebuďme tak naivní, jako nešťastníci, kteří vyhazují svoje peníze za podezřelé výrobky anonymních firem. Chocolate Slim připomíná podvodné tablety proti bolesti, mast na křečové žíly, bonbóny pro růst svalů, gel na obnovu vlasů, vodičku pro zvětšení ženských tvarů, náplasti pro zvětšení mužských tvarů… Schválně si rozklikněte předchozí články a čtěte recenze i následné diskuze!

První pravidlo chytrého spotřebitele: Předvídejme problémy!

Důvěřivci po celé Evropě marně vyhlížejí zázrak, aby potom neúspěšně hledali darebáka, který zkasíroval peníze a dneska nereaguje na e-mailové stížnosti. Takže kupujme pouze výrobky, podepsané skutečnou firmou, která má sídlo v České republice, nebo aspoň na území Evropské unie. Pomůže nám třeba obchodní rejstřík nebo daňové identifikační číslo. A nebojte, zhubnout zvládnete! Kdo umí ovládat počítač a zvládne orientaci na internetové síti, je evidentně chytrý a šikovný člověk. 🙂 Jenom musíme zahodit Chocolate Slim a žít zdravě.

10 KOMENTÁŘE

  1. Dobrý den. Proč, když je „Chocolate Slim“ tak skvělý, nenabízíte také vrácení peněz v případě neúspěchu? Máte strach, že by vás to zruinovalo? Eva

  2. Mám svoji směs, která je o dost lepší a levná. Oproti bizarním „doplňkům“ typu bobule acai, zelená káva, Ganoderma lucidum a Chocolate Slim, dosahuji účinnějšího výsledku, navíc bez jojo efektu. Stačí namíchat mixérem kvalitní suroviny a máte hotovo. Jdu pouze přírodní cestou a o každé rostlině vím, jak funguje, protože jsem ji na sobě zkoušel. PODVODNÍKŮM VZKAZUJI, ŽE PATŘÍ DO PEKLA BEZ NÁVRATU.

  3. Telefonní operátoři mohou být sebepříjemnější, ale nezapomeňme, že bez diety a sportu nezhubneme, nic jiného samo o sobě nepomůže!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno