Máte na sobě pěkné šaty a pečlivě učesané vlasy, příjemně voníte, ale jakmile otevřete ústa – vytasíte žluté zuby! Poznáváte svoji noční můru? Chápu. Na chrup pohlížíme jako na ukazatel celkového tělesného zdraví a osobní hygieny. Ranní a večerní čistění zubů sice nemusí stačit, pěkný úsměv ovšem můžeme ukazovat všichni! Ale hezky popořádku. Nejdříve shrneme ověřené lidové rady a odborné lékařské postupy. Potom vysvětlíme, proč bychom neměli věřit podvodným internetovým reklamám, které propagují například pásky Dental Whitestrips.

Zuby můžeme vybělit peroxidem vodíku, ale pozor!

Svým tesákům dodáváme šedivé a tmavé odstíny, když pijeme čaj nebo kávu. Veselejší, ale taky nepříliš seriózní zabarvení zanechává červené víno a paprika, mrkev apod. Ovšem opravdovým nepřítelem běloby je kouření tabáku! Takže dámy a elegáni, kteří chtějí zářit, musejí odložit cigarety. Pokud ani potom nepomáhá ranní a večerní čištění zubním kartáčkem, aplikují lékaři – žádné samolepky Dental Whitestrips, nýbrž peroxid vodíku ve formě gelu. Ten nesmí přijít do styku s dásněmi, takže potřebujeme speciální pomůcku, která vzdáleně připomíná rovnátka!

Pásky Dental Whitestrips prodává anonymní firma

Internetový marketing bývá dravý, někdy přímo agresivní. Reklamní agenti útočí na naše podvědomé pudy, aby nás zlomili rychle, dříve než uslyšíme hlas svého rozumu. Přitom existuje přinejmenším 7 důvodů, proč nekupovat pásky Dental Whitestrips.

  1. Inzerované nálepky jsou poměrně drahé, zvláště když nemáte garantovaný žádný dobrý výsledek.
  2. Nevíme, kdo podezřelou izolepu Dental Whitestrips prodává, ani kde sídlí.
  3. Žádná česká instituce (například Státní ústav pro kontrolu léčiv) netestovala složení výrobku.
  4. Pokud Dental Whitestrips obsahují jed, těžko uplatníte reklamaci, když neznáte odpovědnou firmu.
  5. Tyto pásky nedoporučuje žádný český lékař (schválně se zeptejte svého obvodního doktora!).
  6. Prodejní internetová stránka odkazuje na neexistující odborníky, obsahuje falešné recenze a diskuse.
  7. Reklama na Dental Whitestrips nápadně připomíná podvodné šunty, které zklamaly mnoho Čechů – například náplast na zvětšení mužství Turbo Max Blue, nebo masti na zvětšení prsou Bustural a Bust Cream Spa. I tyto cetky byly propagovány falešnými blogy, pod kterými administrátoři mazali kritické komentáře.

1 komentář

  1. Veliké díky za tento článek! Chtěla jsem zjistit víc, než co slibuje samotný prodejce zázračných pásků „Dental Whitestrips“. Z odkazů na Seznamu jsem vybrala ověřenou „Kupní sílu“. – Teď už je mně vše jasné a jistě vím, že se o tomto „bělidle“ nebudu své kamarádce vůbec zmiňovat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno