Tradiční pohádky bývají drsné, ale nakonec člověka pohladí po duši, protože dobro zvítězí nad zlem. Po internetu však nyní koluje jiná báchorka, která má naprosto opačný cíl – zblbnout důvěřivce tak, aby dobrovolně poslali peníze darebákům. V hlavní roli vždycky vystupuje neexistující doktor, například fiktivní MUDr. Michael Petr z vymyšleného lékařského pracoviště – kupříkladu z Národního institutu parazitických onemocnění. Varuje před cizopasníky a nabízí „jediné účinné řešení“: přípravek Detoxic. Recenze a diskuze odhalí, že jde o podvod.

Detoxic je dalším nesmyslem, který prodávají zloději přes internet

„Reklama sice tvrdí, že výrobce dostal všemožné certifikáty, ale přitom neznáte název odpovědné firmy ani IČO,“  píše pan Ladislav o přípravku Detox Pharma, který vykazuje stejné nedostatky jako Detoxic nebo další „léčivo“ proti parazitům: Anti-parasite Herbal Tea. Jakmile zaplatíte, svoje peníze pravděpodobně nedostanete zpátky, ani kdybyste zburcovali policii. Jak nás může stát ochránit, když kupujeme přes internet od anonymních firem a nečteme obchodní podmínky?,“ uznává čtenář, který koupil bezcennou mast na padající vlasy.

Navíc když prostudujete složení podezřelé směsi Detoxic, najdete levné ingredience, které levně seženete v každém druhém obchodě, aniž byste museli vypláznout 1 000 Kč:

 • řebříček (50 gramů čajové směsi koupíte za 60 Kč)
 • zeměžluč (50 gramů natě stojí kolem 35 Kč)
 • hřebíček (50 gramů tohoto koření dostanete za 50 Kč)

Máte pochybnosti? Hledejte nezávislé recenze a svobodné diskuse

Internetový marketing bývá dravý, někdy přímo agresivní. Reklamní agenti útočí na naše podvědomé pudy, aby nás zlomili, dříve než uslyšíme hlas svého rozumu. Chtějí hlavně šokovat, klidně i matoucím sloganem. Přitom existuje přinejmenším 7 důvodů, proč nekupovat zbytečnost jménem Detoxic.

 1. Inzerované zboží je poměrně drahé, zvláště když nemáte garantovaný žádný dobrý výsledek.
 2. Takzvaný „Detoxic“ prodává anonymní firma, kterou nenajdete v českém obchodním rejstříku.
 3. Žádná autorita (například Státní ústav pro kontrolu léčiv) neschválil tento výrobek pro evropský trh.
 4. Pokud takzvaný „Detoxic“ obsahuje například jed na krysy, způsobí otravu a nebudete vědět, koho zažalovat.
 5. Tento sajrajt nedoporučuje žádný český lékař (schválně se zeptejte svého obvodního doktora!).
 6. Prodejní internetová stránka odkazuje na neexistující odborníky, obsahuje falešné recenze a diskuse.
 7. Reklama na „Detoxic“ nápadně připomíná podvodné šunty, které zklamaly mnoho Čechů – například Varumin a MMS proti rakovině, FlexaPlus na klouby, White Express System 2 na vybělení zubů a další.

37 KOMENTÁŘE

 1. Málem jsem se také nechala zviklat, ale včas přečetla diskuzi. Už jednou jsem se nechala napálit krémem na křečové žíly VaricoFix Support, po kterých mě bolely nohy ještě víc. Dopisovala jsem si s firmou, která mi slibovala navrátit peníze, ale až to schválí šéf v Americe. To bylo v listopadu 2015, jasně, že do dnešního dne nic nepřišlo.

  • Evo, při čtení inzertních stránek „Detoxic“ mi bylo nejdříve podezřelé, že nikde, ani v patičce stránek, není uveden prodejce, firma, kontakt, všeobecné obchodní podmínky apod. Zaujal mě obrázek „se 4 certifikáty“, který byl tak malý, že obsah certifikátů vlastně nešlo přečíst, ani nešlo obrázek (certifikáty) stáhnout. Prostě autor nechtěl, abychom si z oněch certifikátů něco přečetli, pouze měly za cíl graficky vzbudit ve čtenáři důvěru

   Nicméně 1 firmu šlo z certifikátu přečíst: CRYTUR, spol. s r.o., IČO 25296558, C 13937, vedená u Krajského soudu v Hradci Králové. Jejím jediným společníkem (majitelem) je akciová společnost CRYTUR Holding, a.s., IČ: 242 54 649
   V celnici 1031/4, Nové Město, 110 00 Praha 1. Jejím jediným akcionářem je Dr. JINDŘICH HOUŽVIČKA, dat. nar. 14. prosince 1969, Karla Drbohlava 2166, 511 01 Turnov. Členy představenstva jsou členové rodiny – nejspíš syn, jeho manželka a otec/tchán. Základní kapitál a.s.: 60 mil. Kč. Buď byl zmíněný certifikát vydán jejich společnosti k propagačním účelům Detoxic „zneužit“, nebo… Údaje jsou veřejně dostupné v OR na http://www.justice.cz. Tož tak.

 2. Koupila jsem Detoxic. Jelikož nebyl přiložený letáček, nevěděla jsem, jak postupovat. Telefonovala jsem na č. 607663481, které jsem měla použít, pokud nebudu doma při doručení zásilky, abychom se dohodli na jiném termínu. Doma jsem byla, „lék“ jsem koupila, ovšem momentálně nevím, zda mě usmrtí, nebo přivede do stavu, kdy se budu muset obrátit na lékaře, či na nemocnici. Mám tedy to číslo, kde mi samozřejmě hlas, se kterým jsem naposledy mluvila, vše zapřel. Sdělil mi, že nic neví – HA HA HA. No a už vím, že přes internet příště nic nakupovat nebudu. Není mi do zpěvu, ale hlavně, že jsem přežila.

 3. Dnes mi PPL doručila jednu krabičku Detoxicu za 1 573 Kč. Postrádám příbalový letáček a jakýkoli český text o užívání a složení přípravku. Mluvila jsem po telefonu také s cizincem, který mi doporučoval akci 2+1 balení zdarma. Nechápu, když reklama slibovala, že stačí jedno balení na zlikvidování všech parazitů. Jsem rozhořčená a vrátím se k osvědčenému černému ořešáku, který je možné koupit u solidní české firmy za rozumnou cenu a poslouží 100%. Jo a ještě k avizované ceně, nalákají vás na nižší částku a pak se dozvíte, že je pouze bez DPH. Jo, to jsem si zase zpestřila víkend!

 4. Klasický postup šejdířů. Vyobrazit odpudivé parazity – hrůza si přestavit, že jsou v mém těle, a jsme jenom krůček od toho, abychom koupili i předražený, v lepším případě, neúčinný preparát.

 5. Dobrý den, také jsem se nechala napálit a Detoxic objednala. Pán na telefonu mě přesvědčil, že jedno balení nestačí, a tak jsem blbka objednala 2 balení. Zaplatila jsem 3 146 CZK a hned jsem 10 dní Detoxic užívala. Určitě je k ničemu, necítím se vůbec dobře a další 2 balení už brát nebudu. JE TO PODVOD! Na faktuře je A.N.K. Logistik UG (hauftungsbeschrankt), sídlo c/o Grebennikov Verlang GmbH, Neumannstrase 135, 13189 Berlín. – IČO: HRB 173503 B, DIČ:37/207/50010, IČ DPH: DE304748999

 6. Dovolím si přispět svou „troškou do mlýna“ a dát pár rad, jak rozeznat podvodnou reklamu. Když se objeví inzerce na nějaký převratný produkt, který je pouze ten jediný účinný, tak už jen to ve mně zvedá varovný prst. Podruhé se varovný prst zvedá při čtení recenzí, které jsou pod výrobkem uvedeny – jakoby je jedna ruka psala. I když se snaží měnit slovosled, prozrazuje jednoho autora stejný styl psaní. V neposlední řadě je podezřelá nepřiměřená cena a hlavně věta, že v případě nespokojenosti s výrobkem vrací peníze!!!

  I kdyby nic z toho, co výše uvádím, ve vás při čtení inzerce na zázračný produkt nevzbudilo podezření, tak by to měla učinit alespoň zmíněná věta o vrácení peněz v případě nespokojenosti. Tuto větu totiž používají všichni podvodníci s tzv. „zázračnými produkty“, aby ve vás vzbudili důvěru

  A i přes všechna tato varovná znamení, pokud se v článku objeví nějaké jméno lékaře nebo institutu, okamžitě si to prověřte na internetu. Výsledek hledání bude určitě nulový, jak již někteří výše psali. Doufám, že váhavcům, zda koupit či ne, jsem alespoň trochu pomohla otevřít oči, aby se už nikdy nenechali „napálit“.

  • Tí ľudia sú stále rovnakí, ako na iných stránkach – jedna veľká banda podvodníkov.
   DETOXIC je nevyspytateľný a ak niečo zlyhá, oni vám nič nepreplatia.

 7. Taky jsem se nechala zviklat účinností přípravku a jak píše Chosé, na stránkách nebylo možné vyčíst nic. Do dvou minut přijde SMS z „Notifire“ bez čísla, takže nejde ani odpovědět, ani objednávku zrušit. Zboží nepřevezmu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno