Duševně zdravý člověk chápe, že peníze jsou pouze prostředkem, který usnadňuje mezilidskou interakci: Pracujeme, abychom mohli důstojně žít a obchodujeme, abychom si vzájemně pomohli. Ovšem blbeček, psychopat a sociopat v jedné osobě, považuje prachy za definitivní smysl svého života. A proto nedělá, ani nehledá užitečnou práci, nýbrž jenom intenzivně přemýšlí, jak okrást jiné lidi. Věřte, že takoví zoufalci skutečně existují! Na první pohled vypadají jako normální obchodníci, ale když dáte pozor, snadno prokouknete jejich pravou tvář. Třeba „hubnoucí kapsle“ DIETonus jsou jasný podvod, jak vysvětlím níže.

Složení laciné, cena přemrštěná, užívání zbytečné

Reklamu na nové pilulky jste zaznamenali pravděpodobně na internetu, možná vám přišla e-mailem. Kapsle DIETonus údajně fungují třífázově, respektive první tabletu máte sníst ráno, druhou během dne a třetí večer. Takhle prý zhubnete „až 7 kilogramů za týden“. Takže pokud má uživatel například 70 kg, za 10 neděl zřejmě zmizí z povrchu zemského. :-). Snad chápete moji ironii. Ve skutečnosti tělesná váha dlouhodobě neklesne, pokud nezměníte svůj životní styl, včetně volného času a samozřejmě jídelníčku.

Bonbóny DIETonus sice stojí kolem 800 Kč, ale obsahují pouze laciné ingredience: kofein (jako káva a čaj), synefrin, kurkumu, ženšen, guaranu. Tedy možná, ve skutečnosti tam může být přimíchaný třeba jed na krysy. Prodejce totiž neprozrazuje svoji identitu, takže nevíme, kdo nese odpovědnost za naši případnou otravu a kam adresovat eventuální reklamaci. Všechny uvedené látky přitom seženete levněji v legálních obchodech, ve městě nebo na internetu.

Recenze, zkušenosti a diskuse o kapslích DIETonus

Podezřelé kapsle jsou propagované úplně stejně, jako dřívější podvody: Kankusta Duo, CGA800, Catch Me, Patch Me!, Forskolin Active, bobule goji, různé kyseliny, Eco Slim, Chocolate Slim, OneTwo Slim, MultiSlim, Choco Lite, 3D Chilli, Garcinia Loss, Mangosteen, Kaplanex a další. Schválně proklikejte předchozí odkazy a čtěte recenze, autentické uživatelské zkušenosti a diskuse.

Řada inteligentních a dobrých lidí bohužel naletěla blbečkům – protože normální člověk lehce zapomene, že po světe chodí taky bezcharakterní zloději. Berme tuhle lekci jako poučení, abychom ověřovali informace dříve, než případně uvěříme sugestivnímu obchodníkovi, ať už na trhu nebo třeba v politice.

2 KOMENTÁŘE

  1. PODVOD?
    Internetová stránka, která propaguje tablety Dietonus, zdánlivě vypadá jako portál pro zákaznické recenze. Najdete tam všemožné produkty: nejenom na hubnutí, ale i na další zdravotní nebo estetické problémy. Avšak zkuste tamtéž, do některého z takzvaných diskusních fór, napsat nějaký střízlivý (nikoli pochvalný) příspěvek! 🙂

    • Máš plnú pravdu, ja som si tiež kúpil asi tri prípravky od týchto „ŠMEJDOV“. Jeden bol, myslím, na tlak, jeden na cukrovku a tretí na hubnutie. – ANI H..NO! Lenže podobné šmejdy som už, myslím, videl aj v lekarni. A dnes sa poriadku a disciplíny nedovoláš! A môžeš sa zťažovať „kope hnoja“! 😎 Či ?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno