Člověk zplodí a vychová dítě, půlku života poctivě uspokojuje svoji partnerku a maká, ale potom ztratí energii a najednou dostane pocit, že snad ani není opravdový chlap. Ověřenou recepturu na zvýšení mužské potence smícháme z následujících ingrediencí: odpočinek + pohyb + zdravá strava. Jenomže normální smrtelník nemá čas počítat kalorie, proteiny, vitamíny a minerály! Musíme tedy pokorně k lékaři, potupně sedět v čekárně a potom před sestřičkou prosit o tablety? Anebo stačí objednat přes internet pastilky Drivelan, které údajně pomůžou raz dva?

„Užívejte naše nové kapsle a zaručujeme, že pravidelně vydržíte 45 minut vášně. Mužům, kteří vyzkoušeli Drivelan, navíc povyrostlo mužství průměrně o 6,5 centimetrů,“ slibuje prodejní internetová stránka. Cílem reklamy není jenom Česká republika, ale také Německo, Francie a další evropské státy. „Od jistého věku postupně klesala moje vzrušivost a ztrácel jsem apetit. Díky tabletám Drivelan si nyní užívám zase jako za mlada!,“ tvrdí údajný zákazník, představený jednou jako Thomas, podruhé jako Matthäus a potřetí jako Mateo. Autoři reklamy buďto popletli jména, anebo zneužili cizí fotografii a vyloženě lžou.

Za jakých podmínek můžete reklamovat Drivelan

Co když Drivelan nebude fungovat, anebo vám dokonce způsobí trávicí, srdeční, dýchací nebo jiné zdravotní potíže? „Škodu a újmu vám nahradíme, pouze pokud odešlete reklamaci na naši korespondenční adresu dříve, než uplyne termín zveřejněný na naší internetové stránce,“ diktují přísné obchodní podmínky. Jaký termín má podezřelý prodejce na mysli? A kde vlastně sídlí, nebo aspoň přijímá poštu? Ano, chápete správně. Reklamaci musíte odeslat do neznámého termínu, na zatajenou korespondenční adresu, což samozřejmě nedává smysl!

Podezřelá nabídka připomíná podvodné šunty Turbo Max Blue, Potenga Sex Power Increase, Vimax, Size Power nebo Penidrol Max. Než případně objednáte za 990 Kč Drivelan, pročtete obchodní podmínky a zkuste najít odpovědnou firmu! V Evropské unii platí poměrně dobrá ochrana spotřebitele, ale podstatně hůře budete vymáhat svoje práva, pokud nepoctivý obchodník sídlí například v USA, Africe či Asii.

Vyřeší vaše problémy Drivelan? Raději kontaktujte odborníka

Porucha mužské potence má většinou psychické důvody, v takovém případě pomůže šikovná partnerka. Negativními faktory jsou také stres, pivo, kouření a věk,“ shrnuje MUDr. Jan Miklánek. Co podniknout, pokud trpíte stejným problémem? Určitě najdete odborníka, který zveřejňuje svoji totožnost, nese plnou odpovědnost a přijímá reklamace! „Volně dostupné léčivé připravky jako vitamíny a čaje poskytují jenom malou pomoc. Hlavní příčinou mužského klimaktéria bývá nízká hladina testosteronu, kterou může zvýšit lékař předpisem vhodné medikace, na základě odborného vyšetření,“ píše MUDr. Jiří Čalkovský.

Raději neobjednávejte Drivelan, ani žádné jiné zboží, pokud prodejce není zapsaný ve veřejném obchodním rejstříku a nesídlí, nebo aspoň neprovozuje pobočku na území Evropské unie! Máte s produktem vlastní zkušenosti? Potom prosím, abyste připojili svoji recenzi níže, do svobodného diskusního fóra.

6 KOMENTÁŘE

  1. DRIVELAN? V žiadnom prípade si neobjedávajte. Je to jeden z ďalších „osvedčených produktov“. Žiadny účinok, akurát, že Vás to bude stáť cca 130 euro. Trocha drahý špás za nič. Nič!

  2. Tiez som ho vyskusal: balenie 60 tablet – a nefunguje. Jedine zvysena nadrzanost, ani narast, ani predlzenie styku. Nekupujte to.

  3. Bohužial, tiež som naletel týmto produktom: Drivelan Ultra, Dr Extenda a Man Pride. Uvedomil som si to teraz, ked som si obratil nadobky zo zadu, kde boli tie isté parametre, čo to obsahuje.

    Z vlastných skusenosti vam radim: nekupovat a zložiť telefon. Ked vas obchodnik presvieča, aké to je dobré, lebo on si to kupuje a cíti, ake to ma učinky, podrobiťe sa psichyckému tlaku. Začnete myslieť, ako vam to nefuguje, tak to kupite. Tomu vravím peniaze vyhodene doluftu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno