Lidská atraktivita nezáleží na kráse těla, ale na charismatu duše. Skutečná láska přece trvá mnohem déle, než štíhlost boků a hebkost pokožky. Takže pokud se někdy stydíme, potom nikoli kvůli svojí fyzické ošklivosti, ale kvůli svému špatnému psychickému stavu Existují celé knihovny chytrých citátů, které líbivě vysvětlují vztah mezi tělem a duší. Jenomže co když máme opravdový problém s nadváhou, nezabírají diety, hladovění, potravinové doplňky, ani prášky? První rada zní, určitě nekupujte podvodný lektvar Eco Slim!

Žádné přísné diety! Zdravější je – no přece zábava!

„Čím jsme starší, tím více bychom měli dbát na svoji zdatnost – celkovou kondici, sílu a výdrž, než jenom na svoji váhu. Správným receptem je aktivní život, žádné přísné diety,“ řekl pro portál idnes.cz obezitolog MUDr. Martin Matoulek. Takže na chvíli zapomeňme, kolik vážíme kilogramů a raději přemýšlejme, co bychom rádi podnikli! Výlet? Koncert? Návštěvu rodiny nebo kamarádů? Každá zábava bude lepší, než vodička Eco Slim! „Plnoštíhlí pacienti snadno uvěří, že mohou rychle a jednoduše zhubnout. Ale všechny takzvaně zázračné diety jsou nesmysl, z fyziologického hlediska nemohou fungovat,“ varuje primář Petr Sucharda.

Ten, kdo prodává vodičku Eco Slim, může skončit ve vězení

Internetový marketing bývá dravý, někdy přímo agresivní. Reklamní agenti útočí na naše podvědomé pudy, aby nás zlomili rychle, dříve než uslyšíme hlas svého rozumu. Chtějí hlavně šokovat, klidně i matoucím sloganem, podobně jako titulek tohoto článku. Přitom existuje přinejmenším 7 důvodů, proč nekupovat kapalinu Eco Slim.

 1. Inzerovaný roztok je poměrně drahý, zvláště když nemáte garantovaný žádný dobrý výsledek.
 2. Šťávu Eco Slim prodává bezejmenná firma, kterou nenajdete v českém obchodním rejstříku.
 3. Žádná autorita (například Česká obchodní inspekce) neschválila podezřelou tekutinu pro evropský trh.
 4. Pokud takzvané kapky „Eco Slim“ obsahují například kontaminovanou kočičí moč, mohou způsobit otravu.
 5. Tento sajrajt nedoporučuje žádný český lékař (schválně se zeptejte svého obvodního doktora!).
 6. Prodejní internetová stránka odkazuje na neexistující odborníky, obsahuje falešné recenze a diskuse.
 7. Reklama na „Eco Slim“ nápadně připomíná podvodné šunty, které zklamaly mnoho Čechů – například náplasti na hubnutí Catch Me, Patch Me, tablety CGA800, potravinový doplněk Forskolin Active, šampón na obnovu vlasů Vivèse Senso Duo Oil, dlahu na zakřivený palec Hallu Motion, krémy na větší prsa Bustural a Bust Cream Spa, prášek na vybělení zubů White Express System 2 a další.

7 KOMENTÁŘE

 1. Dobrý den, na stránkách cz.ecoslimmer.pro jsem nenašla ani dávkování, ani objem lahvičky. Když jsem produkt objednala, zjistila jsem, že ani cena není správná. Inzerují 1 300 Kč, ale neuvádějí DPH! – Takže dohromady vychází 1 495 Kč. Po chvíli volal jejich telefonista a česky rozhodně nezněl. Připomněl mi kolegu ze Sýrie, co studoval v Rusku. Slíbil, že chybějící DPH dopočítá a začal vychvalovat produkt.

  1 lahvička prý obsahuje 30 mililitrů a vydrží týden. Pro zhubnutí 10 až 12 kilogramů (což na prodejním webu garantují) prý potřebuji aspoň 3 balení. A nestačí „několik kapek každé ráno“ (což opět předepisují na prodejním webu), ale 60 kapek denně! Telefonista tvrdil, že kvůli kofeinu a l-karnitinu nebudu trpět nespavostí, ale bratr stejnou látku užíval v posilovně – a trpěl náladovostí a nemohl spát!

  A na závěr perlička: Eco Slim můžete reklamovat, jenom pokud vrátíte neotevřenou lahvičku! Výsměch! Zrušila jsem objednávku a upřímně všem doporučuji, aby podobné šmelináře zeširoka obešli.

  • Dobrý den, prosím pěkně, jak jste objednávku zrušila? Já jsem taky úplně blbá. Narazila jsem na reklamu, klikla, otevřela objednávku, vyplnila pouze jméno a telefon, pak od počítače odběhla, ale paní mi hned volala a ukecala mě, abych koupila dvě lahvičky za 2 600 Kč! Souhlasila, že mi zboží pošlou až za měsíc kvůli výplatě, ale druhý den přišla zpráva od PPL, že balíček je na cestě a zaplatím 2 990 Kč!

   S pánem jsem domluvila, v jakou dobu mají zásilku přivézt. Pak mi ale došlo, že mi „zapomněli“ říct o DPH a naletěla jsem hezkým řečem. Tak jsem volala na udané číslo, ale pan povídal, že již nelze nic změnit, protože balík je už expedovaný. Takže myslíte, že mám „Eco Slim“ odmítnout a až přijde, poslat lahvičky zpátky? Nebo co radíte, aby vyvázla? Díky.

   • Mám stejnou zkušenost. Jakoby mi nějaký člověk volal z hospody, hlas zněl opile. Prosila jsem, aby mi balíček poslali až příští týden, kolem 12.2., kvůli výplatě. Ale má dorazit už 7.2. Když Eco Slim nepřevezmu a peníze nezaplatím, snad se zásilka bezproblémově vrátí odesilateli, a bude pokoj. Děkuji všem, kdo mě varovali.

 2. Zhubnout 7 kilogramů za měsíc díky piksle čokolády, bez diety a pohybu, jak tvrdí reklama? Tomu vážně věříte? 😀

  • Tento druh „byznysu“ má už poměrně dlouhou historii. Podobní šíbři kdysi dávno prodávali směs na hubnutí za 1 800 Kč. Jedna naivka na jejich nabídku přistoupila, tak moji známí udělali rozbor. Výsledek? Koupila zahraniční výrobek: indický čaj. Takže jistě uznáte, že prodejce udělal dobrý kšeft. Jestli naivka zhubla? Ano, byla hubenější o 1 800 Kč.

 3. Podvod ze stejné kategorie jako např. zázračné přípravky na obnovu růstu vlasů či jejich transplantace.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno