Opětovaná a vzájemně uspokojovaná láska patří k vrcholům lidského života, ale bohužel platí taky opak: Pokud muž najde okouzlující ženu, oba duševně souznějí, ale jeho tělo selhává, hlavou se honí samé temné pocity: méněcennosti, studu, hanby. Pozor, abyste v takovém stavu nekoupili drahé hlouposti, jako například kapky El Macho nebo kapsle Erogan. Oba přípravky možná znáte z internetových reklam, pod kterými je podepsaná středoamerická firma BERNADATTE LTD. Bohužel, prodejce porušuje české zákony a už dříve podváděl.

El Macho zhoršuje mužské problémy

Podle internetové reklamy jde o „jedinečný produkt“ pro „dlouhotrvající a kvalitní“ fyzickou lásku. Údajně pomůže „v každém věku“, působí „ihned po použití“ a „nemá vedlejší účinky“. Prostě dokonalost sama. A jako vždycky v takových reklamách, figuruje tady spokojený odborník. „Kapky El Macho doporučuji všem svým pacientům, kteří mají problém s mužským pohlavím,“ říká údajný doktor medicíny. V české verzi se jmenuje Efremov I.A., ve slovenské M. Novák, v italské Celso Russo, v německé Dr. med. Rachmanov, ačkoli pokaždé vidíme stejnou fotografii.

Erogan dělá ze lvů zklamané slabochy

Tentokrát máme před sebou „záruku mužských vítězství“, která nejenom zlepšuje funkci orgánu, ale taky zvětšuje jeho rozměry. Máme očekávat „trvalý účinek od 3 do 6 měsíců“. Kapsle Erogan podle údajných klinických testů pomáhají „96 % mužů“, dokonce „bez kontraindikací pro konzumaci alkoholu“. Reklama cituje i „doktora medicíny“ – v české verzi se jmenuje Ladislav Pokorný, ve francouzské Luciano Zito, v maďarské Szücs Bence, pokaždé vypadá stejně. Kdyby Erogan fungoval, z ožralých slabochů budou lvi dámských ložnic a celý jeden lékařský obor zanikne.

Stará známá firma porušuje české zákony

Pod oběma reklamami je podepsaná panamská společnost BERNADATTE LTD, kterou známe kvůli podvodným výrobkům Bactefort a Germitox, Bioretin, Varicobooster, Tinedol nebo Silane Guard. Taky tentokrát chybějí obchodní podmínky, navzdory české legislativě. A opět se opakují plané sliby, které muži dostávali už dříve, aby kupovali Erogen X, Drivelan, ActiPotens, Ultimate Formula, Beast Gel, Turbo Max Blue, Potenga, Penidrol Max, Atlant Gel, Eracto, Titan Gel a Penirium Forte, XtraSize, Man Pride nebo Erexan – pod předchozími odkazy najdete recenze a diskuse. Nyní se stejná hovadina jmenuje El-Macho.

Moje bezplatné rady pro churavějící muže najdete pod TÍMTO odkazem.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno