Nejúspěšnější obchodní značky zůstávají na trhu po celé generace, protože symbolizují kvalitu a mají četné fanoušky. Naproti tomu prastaré podvody neustále mění svoje jméno, aby vypadaly nově a přilákaly další důvěřivce. Falešné pilulky, které vám podle klamavé reklamy pomůžou zhubnout, se nyní nazývají Fensanis a Burn Booster. Nicméně recenze zůstávají zdrcující, stejně jako dříve.

České dějiny byly v minulém století narušeny nacistickou a komunistickou okupací, ale na tuzemském trhu přesto potkáváme tradiční firmy, které přežily každou válku a revoluci. Společnosti Baťa, Mattoni nebo Škoda dodneška nesou jména svých hrdých zakladatelů. Jejich produkty jsou legální a oblíbené, lehce dohledáme jejich adresy a současné ředitele. Jaký rozdíl oproti podvodných pilulkám, které vám údajně zajistí štíhlou linii!

Mileně, Katce i Karolíně chybí zdravý pohyb

„Zkoušela jsem různé diety, potravinové doplňky a tablety, ale stále jsem trpěla nadváhou. Potom jsem v nějakém časopise objevila tobolky Burn Booster, a shodila jsem 14 kilogramů! Jsem na sebe pyšná! Nyní konečně dobudu celý svět!,“ tvrdí podle internetové reklamy Milena. Podobné příběhy přidávají také Katka, Karolína a další dívky. Pokaždé vidíme jejich staré a nové fotografie, které ilustrují údajnou váhovou změnu.

česká reklama na Fensanis

Reklama má různé jazykové verze. Fotografie zůstávají stejné, ale jména se mění. Milena, Katka a Karolína se ve Francii nazývají Camille, Hélène a Renée. Zatímco v Maďarsku si říkají Mici, Anetta a Valerie. Mění se také propagovaná značka. Jednou se jmenuje Burn Booster, podruhé Fensanis… 60 tobolek stojí 1 330 Kč nebo 55 €. Normální skutečné dívky ovšem nepotřebují pochybnou chemii, ale pohyb a zdravý jídelníček.

francouzská reklama na BurnBooster

Pravdivé recenze na Fensanis a Burn Booster

V obchodních podmínkách najdeme následující kontakt: PLT GROUP Sp. z o. o., Franciszka Legackiego 7, 26-600 Radom, Polska. V oficiálním polském obchodním rejstříku však žádná taková firma neexistuje. Fensanis a BurnBooster se podobají starším pastilkám, které byly nabízeny jako zaručená odtučňovací kúra, ale nefungovaly: Aufelin Pure, Eco Slim, FitMax3, Kaplanex, Keto Diet, Matcha Slim, Vega Slim

„E-shopy, kde chybějí pravdivé kontakty (IČO, DIČ, adresa), považují za protiprávní,“ píše Drahomír. „Nechala jsem se nalákat. Zásilka přišla z Polska, bez faktury a návodu, jenom v igelitovém sáčku. Produkt jsem vrátila, ale zaplacené peníze mi ještě nepřišly,“ přidává recenzi zklamaná Jiřina. „Naletěla jsem. Prášky mi nepomohly, nezbavila jsem se ani jediného kilogramu,“ dodává Jarka.

Zdroj úvodní fotografie: pexels.com

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno