Pouhým mrknutím oka svedete každou ženou, kterou budete chtít. Lusknutím prstů vyčarujete drahou limuzínu a kromě rohlíků, jablek a salámu lacině koupíte i skutečný elixír nesmrtelnosti… Ne, ne, takhle svět nefunguje. Zřejmě tisíce Čechů a Slováků, ale i dalších Evropanů letos koupily podvodné tablety Men Solution Plus, které měly tlouštíkům pomoci bezpracně zhubnout a nabrat horu svalů. Zklamaní spotřebitelé píšou, že břicho neslehlo a bicepsy zůstávají stejně malé. Ale stále existují naivní lidé, kteří uvěří lžím a koupí předražené nic – například novou blbost jménem Formexplode.

„Muži, kteří dříve bez očekávaných výsledků zkoušeli nabrat svaly, již po měsíci denního přijímání kapslí získávali… průměrně 10 kilogramů svalů,“ lžou staronové prodejní stránky, zacílené taky na Polsko, Itálii, Španělsko nebo Francii. Hromádka aminokyselin vážící pouhých 125 gramů stojí přes 1 000 Kč, respektive přes 130 zlotých nebo 65 euro. Pod značkou Formexplode není podepsaná žádná konkrétní firma, ale velmi drzé obchodní podmínky a grafika prodejních webů dokazuje, že stejná partička prodávala taky podvodné krémy Lefery Cosmetics, tabletky CGA800 nebo Signilight Plus.

Formexplode navazuje na dlouhou řadu podvodných „přípravků“

„A co takhle obchodníka maličko potrestat? Objednáme to jejich zboží na různé adresy a cíleně ho nevyzvedneme. Pan podnikatel bude muset zaplatit alespoň logistické náklady doručovací firmě,“ navrhl diskutér, zklamaný podobnými prášky „Men Solution Plus“. Nejlepší bude žádný Formexplode vůbec nekupovat. Zbabělí a hloupí podvodníci evidentně ztrácejí nervy, protože moje varovné recenze odměnili výhružnou zprávou a potom pokusem o nabourání celého webu KupníSíla.cz. Chcete jim překazit podlý byznys? Prostě Formexplode ignorujte a raději pojďte sportovat.

„Všechny reklamace musí být zaslány písemně na korespondenční adresu uvedenou na informacích nebo letáku připojeném k zásilce odeslaných Produktů,“ diktuje prodejce Formexplode v obchodních podmínkách. Velmi pravděpodobně nevyslyší žádné stížnosti, jenom shrábne peníze a zůstane napořád anonymní. Ale nevadí, ve skutečnosti žádný zázračný preparát Formexplode nepotřebujete. Sám jsem shodil 18 kilogramů váhy běháním, každodenním cvičením a rozumnou stravou (žádné přejídání). Když jsem to zvládl já, zvládnete to rovněž.

42 KOMENTÁŘE

 1. Naprosto musím souhlasit – Formexplode je podvod a nic jiného. Samozřejmě nelze během čtrnácti dnů shodil tuk z břicha a nabral pět kilo svalové hmoty. A co se týče reklamace. Je to jen výsměch, napíší vám v jednom souvětí, co vše musíte splnit a zaslat v reklamačním dopise – a hádejte kam, to má být adresováno. No přece do Polska, takže to už mluví za vše.

  • Paní Stříbrnská, všiml jsem si, že jste v jiných internetových fórech propagovala podvodné tablety CGA800 a podvodný krém Lefery. Je mi líto, pokud nemáte jinou možnost výdělku. Být Vámi, zkusím rekvalifikaci (ačkoli podle stejnojmenného profilu na síti LinkedIn.com pracujete ve Správě sociálního zabezpečení, což zní celkem dobře), eventuálně vzhledem k Vašemu vulgárnímu vystupování psychologickou nebo psychiatrickou pomoc. Myslím to s Vámi dobře, jestli participujete na podobných podvodech, jste za hranou zákona.

 2. Proboha lidi, proberte se. Vážně věříte, že vypijete cosi a bude z vás Schwarzenegger před 30 lety?! Budiž, jsou to vaše peníze a pokud si myslíte, že je lepší strčit je do chřtánu partě grázlů (kteří by si zasloužili akorát tak veřejně seřezat a pak alespoň tři roky koukat přes mříže a 3x denně chlemtat ten svůj hnůj), než koupit něco dětem nebo někomu blízkému, je to vaše věc. Nejsme všichni delfíni a ani intelektuální elita, tak to zkuste alespoň logikou.

  Nemáme účinný lék proti chřipce, neexistuje přípravek proti lupům a vy jste ochotni uvěřit, že existuje něco, co vám za 30 dní promění špeky na svaly? Proboha. Tohle kdyby jednou kdokoli vymyslel, stanou se dvě věci. Za a) Bill Gates bude pouhopouhým žebrákem, protože vynálezce takového preparátu bude v okamžení nejbohatším člověkem na této planetě a za b) po světě budou chodit pouze krásní, štíhlí, svalnatí lidé bez problémů s nadváhou a bez mindráků.

  Lidi, přestaňte živit parazity a ukazovat dalším ubožákům, jak přijít k penězům. Nikdo vás neochrání, nemáte odvolání, nevěřte a přemýšlejte. Nedejte jim ani korunu, ať táhnou do svého ráje štíhlých, zdravých a šťastných… Ať táhnou kamkoli, ale neotravují internet takovými nesmysly. Neživte a nepodporujte parazity jen proto, že jste zoufalí, všechno jde – pomalu, ale jistě. Mějte se fajn a bacha na šmejdy, parazity a grázly všeho druhu. Tito ubožáci, kteří vás zneužívají, vůbec nemají nárok. 🙂

  • Pokud se podíváte na složení, tak tam jsou složky které běžně užívají (nejen) kulturisté a bodybuildeři. Kreatin, BCAA, L-Glutamin a L-Carnitin. V jedné dávce je tam toho ale žalostně málo. Pokud opravdu chcete se sebou něco udělat, projeďte weby s fitness výživou a kupte si vhodné přípravky jednotlivě (a levněji). Ale hlavně cvičte! Každý lékař a fyzioterapeut vám řekne, že bez zátěže vám nic nenaroste. Shodit můžete, ale svaly při sezení doma nenaberete. Takže v klidu a nebuďte hloupí a naivní.

 3. Jsem pro. Formexplode je kravina. Jmenuji se Petr. 22. února 2015 jsem začal makat. Fitko, kolo, běžecký pás, bruslení léto i zima, k tomu od září taekwondo a místo dřívějších 97 kg teď mám 82 kg.

 4. Pane Woffe, děkuji za varování před nákupem přípravku Formexplode. Velmi mě nabídka zaujala, ale po přečtení vašeho článku jsem okamžitě od nákupu upustil. Chce to rozumně uvažovat, svaly opravdu nemůžou takto zázračně narůst. Díky.

 5. Formexplode – před časem jsem na jejich stránkách do komentářů napsal něco, co se jim zřejmě jako reklama nezdálo, takže buď to vše dost cenzurují, nebo tam jsou jen jejich vlastní, každopádně akce, která končí zrovna ten den, co tam jste, je každý den a ne jen ten den, zajímavé.

  • No, teď sem jim tam v diskusi vynadal, a – nic, nové příspěvky se nezobrazuji. 🙂 A to, co tam můžete číst, jsou pravděpodobně jen jejich vstupy, aby to vypadalo jako konverzace.

 6. Je to děs, jak jsou lidi pořád naivní a hloupí. Pro své tělo můžete udělat maximum snadněji a hlavně levněji. Jestli to fakt chcete, tak s prominutím „nežerte a cvičte“!!! Je mi 43 let a tato moje metoda fakt maká. Je mi skvěle a užívám si život. Fakt, nevěřte podvodníkům a opravdu udělejte něco sami pro sebe.

 7. Plně se ztotožňuji s panem Woffem. Jsem taky jeden z těch, co naletěli šmejdům. Formexplode je pěkný podvod a nevím, kolik bláznů jako jsem já na to naletí. Užívám to už 14 dnů a žádné výsledky, ani ty nejmenší. Budu rád, když mi vrátíte tech 1500 Kč, jsem do toho investoval.

 8. Stále čekám na odpověď a snad na seriozní jednání. Ale to by asi nebyl ten správný podvod. Účel přípravku Formexplode je: okrást co nejvíc zákazníků. No počkám ještě týden a jinak podávám trestní oznámení. Zloději.

 9. Je to podvod, už jen z kódu stránek, vše je uměle udělané – i facebook apod. Viz:

  var stack_bottomright = {„dir1“: „up“, „dir2“: „up“, „push“: „top“};
  $(document).ready(function()
  {
  var locali_mian = new Array(„Praha“, „Brno“, „Olomouc“, „Ostrava“, „Olomouc“, „Plzeň“, „Hradec Králové“, „Liberec“, „Cheb“, „České Budějovice“, „Ústí nad Labem“, „Zlín“, „Jihlava“, „Kolín“ , „Chrudim“, „Mladá Boleslav“ ,“Přerov“, „Moravský Krumlov“, „Jindřichův Hradec“, „Kroměříž“, „Opava“, „Nový Jičín“, „Bruntál“);

  var locali_dop = new Array(„z Prostějov“, „z Frýdek Místek“, „z Uherské Hradiště“, „z Žďár nad Sázavou“, „z Děčína“, „z Valašského Meziříčí“, „z Prahy“, „z Ostravy“, „z Olomouce“, „z Brna“, „z Plzně“, „z Hradce Králové“, „z Opavy“, „z Českých Budějovic“ , „z Mariánských Lázní“, „z Hranic na Moravě“, „z Pelhřimova“, „z Pardubic“ , „z Kutné Hory“, „z Děčína“ , „z Opavy“,
  „z Prahy“, „z Bruntálu“, „z Chebu“, „z Karlových Varů“, „z Frýdek Místek“, „z Berouna“, „z Příbrami“, „z České Lípy“, „z Chomutova“, „z Kroměříže“, „z Havířova“, „z Pardubic“, „z Českého Těšína“, „z Břeclavi“ , „z Uherského Brodu“, „z Mohelnice“ ,“z Litoměřic“, „z Kladna“, „z Teplic“, „z Bíliny“, „z Jablonce nad Nisou“);

  var locali_ppl = new Array(

  „pan Adam“, „pan Ondřej“,
  „pan Kamil“, „pan Břetislav“,
  „pan Luděk“,
  „pan Štěpán“,
  „pan Radim“,
  „pan Lukáš“, „pan Jiří“,
  „pan Jan“, „pan Patrik“, „pan Marek“, „pan Matěj“,
  „pan Petr“, „pan Pavel“,
  „pan Roman“,
  „pan Libor“
  );

  var init_usrs = Math.floor((Math.random()*100)+200);
  var buyers = new Array();

 10. Vidím, že to s vámi ani nehnulo – tak jak chcete. Dávám celý případ k soudu. A lidi, vezměte si ponaučení, jak šmejdi pěkně prosperují a okrádají lidi vesele dál. Jan Zaloudek, Koměříž

 11. Jo, jo, také znám pár lidí, kteří se zajímají o podání trestního oznámení na tuhle firmu pro lživou reklamu a podvod.

 12. Pro ty, kdo neradi pravidelně cvičí (nebo nemají čas víc jak 2x týdně) a chtějí zhubnout, tak mám neocenitelnou radu. Nekupujte žádné, ani tyto, ani jiné prášky po internetu a běžte k doktorovi, specialistovi na obezitu a nechte si předepsat prášky a jídelníček od něj!

 13. Formexplode je hloupost. Žádný prášek vám za měsíc ani rok neudělá z tuku svaly (bez cvičení, či sportu). Uvedené látky pořídíte za cca 500 Kč, ale mohou posloužit pouze jako doplněk pestré a vyvážené stravy. Ale hlavně, svaly rostou, když je zjednodušeně řečeno „ničíte“ v posilovně – při následné regeneraci, neporostou díky práškům! Kdyby měl každý za 1 500 Kč během měsíce shodit tuk a nabrat 10 kg svalů, tak u nás žijí samí namakaní frajeři. Vše je hlavně o energetickém výdaji a příjmu. Bez práce nejsou koláče!

 14. Všechny tyto „zázračné“ preparáty jsou velký podvod. Obsahují nepatrné množství proteinu a hlavní složkou je projímadlo. To však organismus pouze odvodní a musíte vše dohánět nadměrným pitím (nejlépe čisté vody). Po této proceduře se opravdu malé výsledky dosáhnou. Vy si však jídelníček můžete vytvořit sami a zadarmo. Vyhýbejte se přílohám obsahujících škrob, vypijte denně alespoň 2 litry čisté vody, jezte 5x denně alespoň jablko, jogurt, zeleninový salát. Chleba, těstoviny, pečivo, brambory nahraďte zeleninou a každý den věnujte 30 minut posilování, běhu nebo intenzivní chůzi. Do 2 měsíců garantuji viditelné výsledky. Hezký den všem.

 15. Dobrý dej, můžu se zeptat? Jsem objednal, bohužel!
  2.3 2016. Co mám dělat? Poradíte? 🙂
  Asi nevyzvednout?

 16. Určitě se jedná o podvod. Jen jsem chtěl vyzkoušet, jak funguje objednávka. Vypsal jsem tam své údaje, ale nic jsem neodeslal. Za malou chvíli mi volali z jejich nějaké kanceláře a informovali mě, že mi toto zázračné zboží odesílají. Na to mi přišel mail s objednávkou. Už jen toto svědčí o podvodu. Nic neobjednávejte!!!!!

 17. To jsou hrozní zloději, jednou mi to tady vyskočilo jako reklama, tak jsem tam do objednávky napsal, co si o nich myslím. Kilo BCAA jsem koupil teď za 700 Kč. V tom jejich výrobku jich je tak 50 g a stojí to 3 litry :-D. Navíc po tom, že sním aminokyseliny, byť už ve větším množství, než které se vyskytují v běžné stravě, mi automaticky samozřejmě nic nenaroste. 5 gramů BCAA – hm, dám si 5 vajec a mám víc a kilo svalů nikde, to jsem blázen :-D. Škoda, že se najde tolik lidí, kteří neví absolutně nic o cvičení nebo stravování a na tyhle lidi je to přesně cílené. 🙁

 18. Dobrý deň. Zásadne nekupovať!!! Sú to podvodníci!!! Objednal som si u nich FORMEXPLODE a keď im to chcete v zákonej lehote nepoškodené vrátiť, tak sa začnú vyhovárať a peniaze Vám aj tak nepošlú. Komunikácia na mrtvom bode.

 19. Hoši, jako poděkování této zlodějské firmě za skvělý produkt jsem poslal zabalený exkrement a to, co poslali, jsem jim vrátil. 😀

 20. Dnes mi ten zázrak dorazil. Není faktura, ani návod k užívání. Jeden informační leták a slevový kupon – 15 %, uplatnit do pěti dnů a telefonní číslo, kde je možno uplatnit slevu na další dávku. Číslo +420296180154 (neexistuje), je tam foto řiditele Adama Zdebského. Prý po tom rostou vlasy a lépe funguje hormonální soustava, jak v letáku píše pan Martin Z., 57, Plzeň. P.S.: Moudře a zodpovědně jsem si v této situaci zrovna nepočínal.

 21. Já jsem přestal kupovat v podstatě i běžné vitamíny, myslím, že je to předražené a pokud člověk není právě nemocný, tak při běžné a trochu vyvážené stravě je jich snad dost i v jídle. Je pochopitelné, že když se naboucháte balíkem vitamínů, tak se budete jistě cítit momentálně dobře, ale jak dlouho. V případě nemoci chápu, že zvýšený příjem bude nutný. Tohle bude také pěkný podvod, jak vše.

 22. Vitamín B12, hořčík, magnesium, B6, něco se zinkem, kvalitně jíst, žádná smažená *****, tatarky a tučné srandy a co dál? Veslovací trenažér, kolo, kliky, posilovací věž, samozřejmě nějaký gainer a půjde to samo :-)))).

 23. Zdravím, jo – jsou to svině :-). Schválně jsem tam napsal komentář a vůbec se nedivím, že se tam neukázal. Takže je 100 procentně jasné, že zveřejňují jenom svoji vlastní konverzaci, že jo :-P.

 24. Zázraky se dějí v potu a odříkání. Po měsíci v posilovně a bez přežírání se již pomalu ukazují výsledky. Po 3 měsících člověk může být hrdý sám na sebe a ne na podvodnou chemii. Je to sice dřina (nežrat), ale stojí to za námahu. Jednou vejdete do posilovny a už Vás to nepustí. Pro mě je cvičení smysl a styl. Kdo trénuje, ví. Kašlete na pilulky a zvedejte činky. S pozdravem, Gomez.

 25. Dakujem za prispevok. Priznam sa, ze som skoro naletel. Chcel som si Formexplode kupit. Ale bez cvicenia to veru nejde. A tiez je potreba kontrolovat stravu. Dakujem. Dodalo mi to vela sil k prirodzenemu chudnutiu. S pozdravom Vlado.

 26. Večer jsem snědl jednu pilulku a ráno přítelkyně zírala, jaký svalovec vedle ní leží. – – Pokud tomu uvěříte, není vám pomoci. Nikdy bych si „Formexplode“ nevzal, ani zadarmo.

 27. Výrobek od doručovatele nepřevezmu. Cvičím jako mezek v posilovně a výsledky jsou vidět, nepotřebuji žádnou chemii.

 28. Už zase „zázračná formule“. Ti šmejdi by potřebovali nějakou „formuli“ na fantazii, aby to nebylo stále stejné. I když, raději ne.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno