Pouhým mrknutím oka svedete každou ženou, kterou budete chtít. Lusknutím prstů vyčarujete drahou limuzínu a kromě rohlíků, jablek a salámu lacině koupíte i skutečný elixír nesmrtelnosti… Ne, ne, takhle svět nefunguje. Zřejmě tisíce Čechů a Slováků, ale i dalších Evropanů letos koupily podvodné tablety Men Solution Plus, které měly tlouštíkům pomoci bezpracně zhubnout a nabrat horu svalů. Zklamaní spotřebitelé píšou, že břicho neslehlo a bicepsy zůstávají stejně malé. Ale stále existují naivní lidé, kteří uvěří lžím a koupí předražené nic – například novou blbost jménem Formexplode.

„Muži, kteří dříve bez očekávaných výsledků zkoušeli nabrat svaly, již po měsíci denního přijímání kapslí získávali… průměrně 10 kilogramů svalů,“ lžou staronové prodejní stránky, zacílené taky na Polsko, Itálii, Španělsko nebo Francii. Hromádka aminokyselin vážící pouhých 125 gramů stojí přes 1 000 Kč, respektive přes 130 zlotých nebo 65 euro. Pod značkou Formexplode není podepsaná žádná konkrétní firma, ale velmi drzé obchodní podmínky a grafika prodejních webů dokazuje, že stejná partička prodávala taky podvodné krémy Lefery Cosmetics, tabletky CGA800 nebo Signilight Plus.

Formexplode navazuje na dlouhou řadu podvodných „přípravků“

„A co takhle obchodníka maličko potrestat? Objednáme to jejich zboží na různé adresy a cíleně ho nevyzvedneme. Pan podnikatel bude muset zaplatit alespoň logistické náklady doručovací firmě,“ navrhl diskutér, zklamaný podobnými prášky „Men Solution Plus“. Nejlepší bude žádný Formexplode vůbec nekupovat. Zbabělí a hloupí podvodníci evidentně ztrácejí nervy, protože moje varovné recenze odměnili výhružnou zprávou a potom pokusem o nabourání celého webu KupníSíla.cz. Chcete jim překazit podlý byznys? Prostě Formexplode ignorujte a raději pojďte sportovat.

„Všechny reklamace musí být zaslány písemně na korespondenční adresu uvedenou na informacích nebo letáku připojeném k zásilce odeslaných Produktů,“ diktuje prodejce Formexplode v obchodních podmínkách. Velmi pravděpodobně nevyslyší žádné stížnosti, jenom shrábne peníze a zůstane napořád anonymní. Ale nevadí, ve skutečnosti žádný zázračný preparát Formexplode nepotřebujete. Sám jsem shodil 18 kilogramů váhy běháním, každodenním cvičením a rozumnou stravou (žádné přejídání). Když jsem to zvládl já, zvládnete to rovněž.

42 KOMENTÁŘE

  1. Zázraky se dějí v potu a odříkání. Po měsíci v posilovně a bez přežírání se již pomalu ukazují výsledky. Po 3 měsících člověk může být hrdý sám na sebe a ne na podvodnou chemii. Je to sice dřina (nežrat), ale stojí to za námahu. Jednou vejdete do posilovny a už Vás to nepustí. Pro mě je cvičení smysl a styl. Kdo trénuje, ví. Kašlete na pilulky a zvedejte činky. S pozdravem, Gomez.

  2. Dakujem za prispevok. Priznam sa, ze som skoro naletel. Chcel som si Formexplode kupit. Ale bez cvicenia to veru nejde. A tiez je potreba kontrolovat stravu. Dakujem. Dodalo mi to vela sil k prirodzenemu chudnutiu. S pozdravom Vlado.

  3. Večer jsem snědl jednu pilulku a ráno přítelkyně zírala, jaký svalovec vedle ní leží. – – Pokud tomu uvěříte, není vám pomoci. Nikdy bych si „Formexplode“ nevzal, ani zadarmo.

  4. Výrobek od doručovatele nepřevezmu. Cvičím jako mezek v posilovně a výsledky jsou vidět, nepotřebuji žádnou chemii.

  5. Už zase „zázračná formule“. Ti šmejdi by potřebovali nějakou „formuli“ na fantazii, aby to nebylo stále stejné. I když, raději ne.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno