Husté silné štětinky dotvářejí lidskou krásu, pokud ovšem zůstávají na správném místě, podle nepsaných zásad estetiky. Kadeře vidíme rádi na hlavě, mužům tolerujeme taky zarostlou tvář a nohy. Ženy obvykle považují za malé osobní prokletí, když musejí holit svůj knírek a málokdo hrdě ukazuje ochlupení v podpaží, nebo na zádech. Kromě tradiční žiletky a holicího krému můžeme použít radikálnější prostředek, abychom problematické štětinky vykořenili navždy. Určitě však nepomůže Fresh Depil Cream, nabízený známou firmou zbabělých šmejdů!

Chloupky lze skutečně odstranit trvale, ale…

„Náš kosmetický produkt vyvinuli špičkoví vědci, aby rozpouštěl vaše štětiny zevnitř. Během 5 minut zlikvidujete ochlupení ve svém podpaží, na nohách nebo intimních místech. Při pravidelné aplikaci kořínky zcela zakrní a nikdy více nevyrostou,“ slibuje reklama na tinkturu Fresh Depil Cream. Vlasové cibulky opravdu lze navždycky zničit, aby nemohly opět vyrašit, například pomocí laseru na klinice estetické medicíny. Avšak určitě nestačí obyčejný arganový nebo levandulový olej, ani glycerínu, navzdory reklamním pohádkářům z USA!

7 důvodů, proč nekupovat Fresh Depil Cream

Z vlastní zkušenosti víme, že velké většině lidí můžeme důvěřovat. Ale bohužel existují duševně nemocní jedinci, kteří naslibují fantastické lži, aby čmajzli vaše peníze a potom navždycky pláchli. Prosím, odolejte líbivé reklamně a chvíli poctivě přemýšlejte, než vyhodíte korunky za Fresh Depil Cream! Třeba vám pomohu několika postřehy:

 1. Inzerované zboží je strašně drahé, zvláště když nemáte zaručený žádný pozitivní výsledek.
 2. Mastičku „Fresh Depil Cream“ prodává firma, která chybí v evropském obchodním rejstříku.
 3. Žádná autorita (například Česká obchodní inspekce) neschválila tento výrobek pro tuzemský trh.
 4. Pokud „Fresh Depil Cream“ obsahuje třeba silné alergeny, těžko zpětně vypátráte viníka.
 5. Tento sajrajt nedoporučuje žádný český lékař (schválně se zeptejte svého obvodního doktora!).
 6. Prodejní internetová stránka cituje fiktivní odborníky, falšuje recenze a diskuse.
 7. Reklama na „Fresh Depil Cream“ nápadně připomíná podvodnou kosmetiku Lefery nebo Choco Lite.

4 KOMENTÁŘE

 1. Jsem velmi ráda, že jsem našla nějakou kritickou recenzi. Asi před deseti minutami jsem četla komentář jisté slečny, která „Fresh Depil Cream“ hrozně chválila – údajně už nikdy nebude mít žádné chloupky, protože prostě přestaly růst, což mi přišlo příliš divné a podezřelé.

  • Áno, teraz som sa aj ja skoro dala nachytať, pretože nenávidím chĺpky, ale táto stránka ma zastavila pred nezmyselným nákupom. Ďakujem.

 2. Som veľmi sklamaná a aj na seba nahnevaná, že som naletela na tento výrobok. Pumpička nefunguje, zmizlo len pár chĺpkov. Nedá sa reklamovať. Nech si to už ženy nekúpia, aby zbytočne nevyhadzovali peniaze za podvodný výrobok. Ten kto to ponúka, je jeden s podvodníkov na ľudí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno