Hodíme do řeky správnou návnadu, usedneme na břehu a chvilku počkáme. Dříve nebo trochu později uvidíme, jak skrytá podvodní síla cuká udicí a uslyšíme zuřivé cákání. Potom chytneme naviják a vytáhneme obřího šupináče, kterého pyšně vyfotíme a naservírujeme vyjeveným kamarádům. Co podniknout, abychom zažili rybářský sen? Nejdříve vybereme správnou lokalitu, kde teče dostatek čisté vody. Taky potřebujeme vhodnou udici – kaprovou, mořskou, nebo jinou. Nakonec použijeme návnadu, která voní a chutná jako opravdový červ. Co myslíte, funguje smrdutá směs Giant Fish Aroma, propagovaná internetovými reklamami?

„Ať už rybaříte profesionálně, anebo teprve amatérsky začínáte, díky našemu vynálezu snadno ulovíte 6kilového cejna, 15kilogramového candáta nebo 20kilogramovou štiku,“ slibuje prodejní internetová stránka. Cílem reklamy není jenom Česká republika, ale také Slovensko, Polsko a další evropské státy. „Včera jsem rybařil poprvé a díky Giant Fish Aroma mám doma 40centimetrového okouna!,“ tvrdí údajný zákazník, představený jednou jako Svatopluk Novotný z Dolní Lomné, podruhé jako Peter Kalina z Košic a potřetí jako Alexander Komorowski z Krakova. Autoři reklamy buďto popletli jména, anebo zneužili cizí fotografii a vyloženě lžou.

Zkuste najít firmu, která prodává Giant Fish Aroma!

Co když Giant Fish Aroma nebude fungovat, anebo vám dokonce způsobí vyrážku, dýchací anebo jiné zdravotní potíže? „Škodu nebo újmu vám nahradíme, pouze pokud odešlete reklamaci na naši korespondenční adresu dříve, než uplyne termín zveřejněný na naší internetové stránce,“ diktují přísné obchodní podmínky. Jaký termín má podezřelý prodejce na mysli? A kde vlastně sídlí, nebo aspoň přijímá poštu? Ano, chápete správně. Reklamaci musíte odeslat do neznámého termínu, na zatajenou korespondenční adresu, což samozřejmě nedává smysl!

Podezřelá nabídka připomíná podvodné šunty Turbo Max Blue (náplast, která měla zvětšovat mužské pohlaví), FormExplode (nálepku, která měla zmenšit špeky a nafouknout svaly) nebo ProEngine Ultra (olej, který měl zmenšit spotřebu benzínu v automobilu). Než případně za 990 Kč objednáte Giant Fish Aroma, pročtete obchodní podmínky a zkuste najít odpovědnou firmu! V Evropské unii platí poměrně dobrá ochrana spotřebitele, ale podstatně hůře budete vymáhat svoje práva, pokud nepoctivý obchodník sídlí například v USA, Africe či Asii.

Je rozumné koupit Giant Fish Aroma? Recenze a diskuse

Největším zážitkem pro mě byla takzvaná tygří ryba, kterou jsem v povodí řeky Konga lovil vlastně celý rok,“ vypráví legendární rybář Jakub Vágner. Abyste taky zažili podobné štěstí, potřebujete kromě dobrého náčiní hlavně trpělivost. Určitě najdete obchodníka, který zveřejňuje svoji totožnost, nese plnou odpovědnost a přijímá reklamace! Kvalitní návnadu vyrobíte i ze základní krmné směsi, která stojí několik málo korun. Klidně zkoušejte různé barvy a příchuti, kombinujte a experimentujte,“ vybízí specializovaný magazín inrybar.cz

Raději neobjednávejte Giant Fish Aroma, ani žádné jiné zboží, pokud prodejce není zapsaný ve veřejném obchodním rejstříku a nesídlí, nebo aspoň neprovozuje pobočku na území Evropské unie! Máte s produktem vlastní zkušenosti? Potom prosím, abyste připojili svoji recenzi níže, do svobodného diskusního fóra.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno