„Většina metod pro růst vlasů prostě nefunguje. Tato je jiná. Hairmastic Advanced Hair Growth Stimulator mi za pouhý měsíc pomohl zastavit plešatění. Pokožka začala zarůstat, a já se opět cítím jako člověk, ne jako děda – aspoň dokud jím nejsem,“ říká údajný recenzent produktu HAIRMASTIC Advanced Hair Growth Stimulator. Jakoby dědečkové nebyli lidé. Podobně bizarními texty propaguje podezřelou mastičku řada českých a polských webů, ale jméno prodejce a seriózní obchodní podmínky hledám marně.

Přípravek HAIRMASTIC Advanced Hair Growth Stimulator kdosi podepisuje podivným jménem „WHITE DOT SEO“, což mnoho důvěry nevzbuzuje. Stejná stopa totiž vede k předraženým produktům společnosti Active Food Supplements, sídlící na africkém ostrůvku Anjouan. „Šmejdi! Nefunguje to! Koupil jsem bezcenný prášek – balast!  Žádal jsem vrácení peněz, načež reagovali neskutečnými reklamačními podmínkami. Zkoušejí ze mě tahat další peníze. Zkrátka zaplatil jsem za svoji blbost,“ napsal například uživatel tabletek CGA800, které měly podle propagačních webů zeštíhlet postavu.

Je bezpečné kupovat „HAIRMASTIC Advanced Hair Growth Stimulator“?

„Zbytečně jsem vyhodil 3 600 Kč, koupil jsem totiž 2 balení. Ještě mě telefonicky přesvědčovali, že když objednám další dávku tablet, slibovaný efekt je zaručený. Hold naletěl jsem klamné reklamě,“ píše další spotřebitel. Uvěřil stejným prodejcům a baštil předražené tablety Sex Power Increase, které měly stárnoucímu muži zlepšit milostný život. Je účinný alespoň HAIRMASTIC Advanced Hair Growth Stimulator? Propagační internetové stránky zmiňují jakési klinické studie, které však nejsou dohledatelné. Zkuste sami najít aspoň obchodní podmínky (ZDE, ZDE, ZDE, ZDE nebo ZDE), které mají obsahovat reklamační podmínky a garanci vrácení peněz.

HAIRMASTIC Advanced Hair Growth Stimulator připomíná jiný podezřelý šampón, prodávaný jako Never Gray. Pokud neznáme odpovědnou firmu a neexistují férové obchodní podmínky, bezpečnější jsou potraviny obsahující zinek. Vlasy obohacuje maso, stejně jako mořské plody, játra, dýňová jádra, ořechy, ječné kroupy a pohanka. Případně navštivme svého lékaře, kterého platíme prostřednictvím zdravotního pojištění. Vystudovaný dermatolog velmi pravděpodobně pomůže lépe, než nějaký „HAIRMASTIC Advanced Hair Growth Stimulator“.

2 KOMENTÁŘE

  1. Objednala jsem pro syna Váš prostředek Hairmastic – zaplatila dobírku, ale postrádám dodací list s názvem firmy a IČO, která firma dodává – to v balíčku nebylo a dle našich zákonů je povinné toto sdělit. Můžete mi prosím poslat adresu a mailový kontakt na firmu, která dodává? Ráda vždy vím, od koho co kupuji. Jana Forštová

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno