Reklamy na Hallu Motion manipulují spotřebitelem.Nové jméno a internetová stránka, ale jinak pravděpodobně pořád stejný podvod. I takhle stručně můžeme popsat věcičku, kterou nyní vychvaluje vtíravá internetová reklama. Parta lhářů a zlodějů již dříve přísahala, že rychle a zaručeně spraví vbočený palec. Svůj produkt pojmenovala nejdříve Valgus Pro, potom Hallu Forte a nově Hallu Motion. Podle čeho usuzuji, že za všemi třemi případy stojí stejní ubožáci? Sliby a obchodní podmínky jsou prakticky totožné, což vyvolává obavy vzhledem k dlouhé řadě varovných recenzí (vizte diskusní fóra ZDE a ZDE)

„Na základě mnoha testů  bylo prokázáno, že korektor zlepšuje prokrvení chodidel. Posiluje klouby, zmírňuje napětí a otoky, vrací palcům správný tvar a zaceluje oděrky,“ slibuje prodejní internetová stránka. Cílem reklamy není jenom Česká republika, ale také Francie, Maďarsko, Itálie a další evropské státy. „Nosila jsem Hallu Motion pouhý měsíc a oba palce mám zase rovné!,“ tvrdí údajná zákaznice, představená jednou jako Lóczi Renáta a podruhé jako Renee Bion. Autoři reklamy buďto popletli jména, anebo zneužili cizí fotografii a vyloženě lžou (pro důkaz a větší rozlišení klikněte na fotografii vpravo).

Než objednáte drahé zboží, čtěte obchodní podmínky!

Co když Hallu Motion nebude fungovat, anebo vám dokonce způsobí zdravotní potíže? „Při odstoupení od smlouvy má Uživatel povinnost neprodleně, nejpozději do 30 dnů ode dne odstoupení, vrátit jemu doručené Produkty na adresu uvedenou Prodávajícím. Produkty nesmí nést známky používání a musí být nerozbalené,“ diktují přísné obchodní podmínky. Ano, chápete správně. Vadu můžete reklamovat, jenom pokud zaplacené zboží vůbec nepoužijete, což samozřejmě nedává smysl! Podezřelá nabídka připomíná podvodné šunty Vivèse Senso Duo nebo Ling Fluent. Než případně zboží objednáte, pročtete obchodní podmínky a zkuste najít jméno odpovědné firmy!

Je rozumné koupit Hallu Motion? Recenze a diskuse

„Křivý palec na noze už dávno není pouze doménou žen, které nosí celý den vysoké podpatky. (…) Posunutá osa palce způsobuje, že se při pohybu odrážíte mimo centrované postavení chodidla,“ píše idnes.cz. Co podniknout, pokud trpíte stejným problémem? Určitě najdete odborníka, který zveřejňuje svoji totožnost, nese plnou odpovědnost a přijímá reklamace! Raději neobjednávejte Hallu Motion, ani žádné jiné zboží, pokud prodejce není zapsaný ve veřejném obchodním rejstříku a nemá sídlo, nebo aspoň pobočku na území Evropské unie!

11 KOMENTÁŘE

 1. Určitě nekupujte, ani nič neplaťte – peniaze Vám strhnú a tovar („Hallu Motion“) neuvidíte. Sú to podvodníci.

 2. Píšou, že můžete při nespokojenosti do 30 dnů poslat prázdný obal Hallu Motion, bez zboží a vrátí vám peníze…

  • Janeto, možná zase změnili svoje „obchodní podmínky“. Ale otázkou zůstává: KOMU vlastně zaplatíte peníze a KDE budete případně reklamovat zboží? U africké nebo americké firmy, na kterou nemůžou evropské soudy? Tak hodně štěstí.

 3. Na staré osamělé lidi se zaměřují Šmejdi svými prezentacemi a stejní Šmejdi to zkoušejí na nás, připojené k síti. Je to hnus, jak jsou ty hyeny schopné vydělávat peníze.

 4. Objednala jsem si Hallu Motion. Po obdržení jsem zjistila, že ho nemohu používat, protože mám cukrovku, což je kontraindikace. Výrobek jsem nepoužila a hned odeslala zpět, až do Varšavy. Po měsíci mi sdělili, že jsem krabičku rozbalila, takže nemám nárok na vrácení peněz. Firma má sklady u Prahy. Nic u nich nekupujte.

 5. Nekupujte Hallu Motion, jsou to podvodníci, jeden pár za 990, dva páry za 1880 Kč. Pošlou jenom jeden pár, a ještě to nefunguje – palec se vám nesrovná, je to podvod zase na lidi!

  • Jsou to podvodníci, taky jsem naletěla. Nejen, že měly být za cenu 990,- 2 páry, ale ani to nefunguje. A déle než 1 hodinu se to nedá nosit a už vůbec ne s tím spát, jak inzerovali.

 6. Na reklamě „Hallu Motion“ se dají identifikovat znaky podvodu:
  – chybějící plná adresa firmy, s uvedením IČO/DIČ a údajů, u kterého soudu byla složena její registrace (nemusí být nutně na území ČR, podmínkou je transparence těchto údajů, kterými se identifikuje firma v každé civilizované- neexotické) zemi,
  – chybí údaj banky a číslo účtu pro platbu, chybí průhledné reklamační a obchodní podmínky, respektující při prodeji v ČR příslušné právní podmínky ČR.
  – A ve zdravotnictví nějaký schvalovací dokument, a eventuálně existující ověřitelná odpovědná osoba.

  Potud důvody, ve kterých spatřuji nedůvěryhodnost firmy. Po technické stránce dnes taková firma může klidně fungovat třeba jako nějaké call centrum, pořídit si internetový telefon českého, polského, německého, maďarského aj. operátora – to dnes je levné, takže klidně může takhle volat z centra třeba na Slovensku, nebo v Polsku do celé Evropy.
  Udělat si různé domény internetových stránek, také žádný problém. A na nich vylhané reklamy. Akorát že styl reklamy u Hallu Forte, jazyků, tabletek na hubnutí, různých Lefery krémů jsou stylisticky a strukturně „na jedno brdo“, což zakládá domněnku, že jde o jednu a tutéž firmu. Specialisté od IT však by mohli analyzovat, odkud – z jaké IP (jedno, zda české, nebo zahraniční – může to být i malá místní síť nebo podsíť) komunikuje příslušné telefonní číslo, které (ač vypadá třeba jako normální pražské) klidně může volat z ciziny.

 7. Objednal jsem 1 kus HALLU MOTION na dobírku. Inzerovaná cena byla 890 Kč včetně dopravy. Pak jsem objevil Vaši stránku. Včera přišlo balení a doručovatel chtěl 1 800 Kč. Samozřejmě jsem odmítl, nebudu platit dvojnásobnou cenu. Doručovatel si povzdechl, že nejsem první ani poslední, kdo převzal balíček převzít. Děkuji za článek, který říká pravdu, reklamace by pravděpodobně nebyla možná.

 8. Že som si neprečítala tieto recenzie! Naozaj sú to veľkí podvodníci. Nič od nich nikto nekupujte. Pokiaľ sa chcete s nimi kontaktovať telefonicky, tak je tam len odkaz, ale telefon nikto nezdvihne.

 9. Tak jejich maskot má „opět“ jiné jméno – Daniela Kaňková. A jmenovaný odborník Martin Drozd žádnou kliniku v Praze nevlastní. Pochopte už konečně, že jde o podvod, tenhle „čínský“ vynález Vás v žádném případě nikdy zázračně neuzdraví a svoje peníze už taky neuvidíte!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno