Často slýcháme, že někoho bolí zuby. Občas padne zmínka o střevní chřipce, žlučníku, nebo žaludečním vředu. Ale málokdo otevřeně přizná, že trpí bolestmi při vylučování strávené potravy. Zvětšená prostata a hemeroidy vyvolávají stydlivou obavu, že lékařská prohlídka proběhne ponižujícím způsobem. Lidé bohužel kupují podvodné produkty jako ProstaPlast nebo HemorrhoSTOP, ačkoli stačí několik málo minut a prokoukneme zákeřnou past. Doporučuji vám, abyste anonymní internetové nabídky ignorovali a raději rozeslali svým známým následující varování.

Kdo nese odpovědnost za nelegální mastičku HemorrhoSTOP?

„Nevěřím svým očím! Přicházejí ke mně pacienti, které úplně vyléčila mast HemorrhoSTOP,“ tvrdí podle internetové reklamy různí lékaři. Bohužel fotografie bývají ukradené a schválně zkuste uvedené „odborníky“ vyhledat – ve skutečnosti nikde neordinují, vlastně vůbec neexistují. HemorrhoSTOP připomíná podvodné tablety na hubnutí CGA800, dlahy na křivý palec (ZDE, ZDE, ZDE) nebo pastilky na klouby Flexa Plus. Agresivní reklama cílí například také na Itálii nebo Španělsko, ale nikde není uvedeno, kdo vlastně mastičku nabízí a kde případně uplatníte reklamaci. Mimochodem, anonymní prodej není legální, takže tady někdo riskuje kriminál.

HemorrhoSTOP nedoporučuje žádný skutečný lékař

„Jezte dostatek vlákniny, to znamená hojně ovoce, zeleninu, obilné vločky, otruby a podobně. Hodně také pijte – 2 až 3 litry denně. Po vykonání velké potřeby se důkladně umyjte. Pozor na zapaření, nenoste například prádlo ze syntetických vláken,“ radí doc. MUDr. Jaroslav Čermák. Díky zdravé životosprávě vyloučíte pravidelně stolici, což – jak dobře víme – člověku celkově pomůže. „Doporučuji pohyb a můžu vám předepsat čípky. V krajním případě, pokud nepomáhá klid na lůžku, provádíme chirurgický zákrok,“ pokračuje MUDr. Josafat Molnár. Samozřejmě existují účinné masti, ale HemorrhoSTOP velmi pravděpodobně nezabere.

13 KOMENTÁŘE

 1. Také jsem naletěla reklamě na Hemorrhostop, který je tak účinný na hemeroidy. Mast přišla za 2 dny, bez nějakých českých návodů – a kdo to vlastně posílá? Moje chyba, vyhozené peníze. Bílá

  • Já jsem také na mast proti hemoroidům naletěla. Dvakrát jsem ji použila, a nemohla jsem zastavit krvácení. Má úplně opačné účinky. Hned jsem ji vyhodila. A také jsem zbytečně vyhodila peníze. Zajímavé je, že se HemorrhoSTOP jmenuje podobně jako HEMOSTOP, který normálně dostanete v lékárně.

 2. Dobrý den. Vás Hemorrhostop mi došel nekvalitně zabalený. A tak vás žádám o zaslaní nového, kvalitně zabaleného krému. Děkuji. Šmíd Jaroslav.

 3. Taky jsem pěkně naletěl. Okamžitě žádám zpět své peníze, jinak sesbírám lidi, kteří taky naletěli a podáme trestní oznámení! Nemáte ani trochu cti k lidem, kteří trpí! Vy je prostě zneužijete, jenom abyste dostali penízky a šli na Bahamy. To je dnes taky sociální realita – šmejdi! Balíček mi došel, ale pasta v něm byla ztvrdlá a vůbec nešla vytlačit. Zneužíváte, co se dá, jste obyčejní srabi! Přitom z téhle mastičky může být i otrava krve! Co to vůbec je? „HemorrhoSTOP“ není vůbec na hemeroidy!!!

 4. Mastičku HemorrhoSTOP bych si nikdy nekoupil, deklarované účinky jsou samozřejmě naprostý nesmysl. Ale pokusil jsem se vyhledat zkušené proktology, které firma na svých stránkách uvádí, v seznamu členů České lékařské komory – pochopitelně šlo o fiktivní osoby. Vznesl jsem tedy stížnost na ČOI, bohužel bez kýženého výsledku. Firma totiž sídlí v USA, a tak se na ni nevztahují zákony české ani unijní… Zbývá tedy jen rada – žádné podobné „zázračné“ léky (na hemoroidy, na křečové žíly, na zhubnutí, na růst vlasů, na zvětšení ňader apod.) NEKUPOVAT!

 5. Tento „krém na hemoroidy“ ve mně vzbudil podezření už tím způsobem, jakým je nabízen. Každý výrobek, který je nabízen se spoustou doporučujících recenzí od údajných zákazníků a odborníků, je zpravidla předražený šmejd. Už to, že tuba s pár gramy toho „zázraku“ je prodávána za 850 Kč, je evidentní zlodějna.

 6. Čtu reference na mast HemorrhoStop a je mi na nic z toho, že jsem se zařadila mezi ty, kteří na podvodnou reklamu nalítli. Na možnost vrácení produktu a vrácení vynaložených peněz, ze strany dodavatele pražádná reakce. Pane Matuško, prosím, ujměte se sběru dat podvedených klientů s cílem podání trestního oznámení. Dejme se do toho a pokusme se zastavit tu partu šmejdů, kteří profitují na zdravotních potížích podvedených zákazníků. V. Hartlová

 7. Bohužel jsem také naletěla. Reklama na tento šmejd mi dokonce chodila na e-mailovou adresu. Když jsem zjistila po týdnu, že žádný pozitivní výsledek nepřichází, napsala jsem na e-mail, který mi krém nabízel, ať mi okamžitě vrátí peníze. Už se samozřejmě neozvali a reklama mi od té doby přestala přicházet. 850 Kč mě sice nezruinuje, ale jedná se o nehorázný podvod a velmi ráda se pod případnou žalobu podepíšu. Ti šmejdi by měli zhynout!

  • Zdravím, taky jsem naletěla. Reklama se mi zdála divná, ale kamarádka říkala, že musím investovat do zdraví. Psala jsem prodejci na e-mail, že chci vrátit peníze. Odpověděli, že předávají žádost na reklamační oddělení a do 10 dnů dostanu vyrozumění. 10 dnů uteklo a nic. Mám špatný pocit. Co dál? Asi jenom ponaučení pro příště.

 8. Používal jsem HemorrhoSTOP podle návodu asi 14 dní a bohužel krvácení bylo intenzivní. Natvrdo řečeno, nikdy předtím jsem neměl tak spálený zadek. I lékař byl konsternovaný. Takže nedoporučuji, pozor na HemorrhoSTOP, více ublíží, než pomůže!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno