Řvoucí motorová pila dokáže zničit domácí pohodu během bílého dne, natož v noci. A někteří lidé mají smůlu, nebo spíše fyzické předpoklady, kvůli kterým vydávají drnčivé zvuky právě ve spánku. Někdo nevědomky chroptí skoro jako cirkulárka, takže vzbudí partnerku, respektive partnera, nebo dokonce sám sebe. Vyslechněme vystudované a zkušené doktory medicíny, abychom nad chrápáním vyhráli a neutráceli peníze za podvodný sprej HerbaSnorex.

S chrápáním nám pomohou SKUTEČNÍ lékaři

Když oslovíte opravdového doktora medicíny, který má široko daleko dobrou pověst, pravděpodobně dostanete následující radu: Zhubněte, před spaním nepijte příliš mnoho alkoholu a pokud nepomůže ani abstinence, popřemýšlejte o laserové operaci, případně o radiofrekvenční indukované termoterapii (RFITT). Eventuálně vyzkoušejte alternativní metodu, například akupunkturu, vždycky však pod vedením lékaře (MUDr.). Internetové cetky typu „HerbaSnorex“ nedoporučuje žádný skutečný doktor!

Chrápání obvykle vzniká tak, že vibruje měkké patro hltanu – zpravidla kvůli svalové ochablosti a velké délce. Procházející vzduch potom způsobuje známé, nepříjemné zvuky. Jak pomůže třeba tajemně pojmenovaná metoda RFITT? V ošetřené oblasti dochází ke zjizvení a následnému zpevnění patra,“ vysvětluje jasně a stručně MUDr. Vladimír Štědrý, který působí na oddělení ORL (ušní, nosní, krční) v Nemocnici Havlíčkův Brod.

Sami poznáte, že sprej HerbaSnorex je podvod

Internetem už dříve problikávala reklama, která propagovala přípravky proti chrápání. Tehdy se jmenovaly SnoreTerminator a Good Niter. Oba bohužel selhaly a rychle skončily v zapomnění; zůstali jenom zklamaní, nebo spíše podvedení zákazníci. Z jakých důvodů usuzuji, že vodní pistolka HerbaSnorex dopadne stejně?

  1. Podle reklamy je chrápání způsobeno infekcí dýchacích cest, což odporuje názoru dobrých českých lékařů.
  2. V obchodních podmínkách není uvedeno, kdo vlastně sprej vyrábí a prodává.
  3. Neznáte adresu, kde můžete uplatnit reklamaci, pokud sprej selže, nebo vám poleptá sliznici.
  4. Internetové reklama na HerbaSnorex obsahuje vymyšlené recenze neexistujících lidí (schválně zkuste dohledat třeba „specialistu na dýchací cesty“ Stanislava Petrovského, který údajně vodičku doporučuje).
  5. HerbaSnorex připomíná řadu jiných podvodů – čtěte recenze v diskusních fórech ZDE, ZDE nebo ZDE.

2 KOMENTÁŘE

  1. Sú to žiaľ odporní podvodníci. Tie isté fotografie ľudí v komentároch pri tomto pripravku sa nachádzajú na mnohých iných stránkach. „HerbaSnorex“ je odporný podvod, ktorý nikdy nebude potrestaný.

  2. Zkuste Pssst! Nevysušuje ústa a jeden nebo dva týdny může fungovat. Potom pravděpodobně zase začnete zařezávat, ale aspoň něco.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno