Díky orgánům proudí naším tělem živiny, krev a energie. Svaly umožňují pohyb. Kostra drží všechno pohromadě, ale potřebujeme ještě něco: klouby! Například mezi stehnem a holení máme koleno, drahocenné především při chůzi, ve dřepu, ale i ve stoje. Co když největší kloub začne drhnout a bolet? Pomůžou nám doktoři medicíny – třeba kromě léků dostaneme také invalidní důchod! Určitě však nekupujme přes internet hlouposti typu Knee Active Plus.

Medicína dokáže léčit revma, artrózu i artritidu

Dobrý lékař nejprve pečlivě zjistí příčiny, tedy jestli trpíme kvůli opotřebení, zánětu, infekci, dně, nebo úrazu apod. Nemusíme rozumět názvům, které dala medicína různým nemocem (například revma, artróza, artritida, bursitida, nekróza, vrozené ortopedické vady atd.). Hlavní je, že doktoři nepředepisují dlahu Knee Active Plus, ani žádné další předražené nesmysly.

Prostřednictvím vodoléčby, masáže, ultrazvukem, magnetoterapií a dalšími metodami umějí bolest zmírnit, někdy koleno zcela uzdraví. Anebo jsou aspoň prostředníky mezi pacientem a Českou správou sociálního zabezpečení, která vyplácí invalidní důchody – eventuálně mezi zaměstnancem a zaměstnavatelem, který vyplácí odškodnění a rentu při nemoci z povolání.

Knee Active Plus: recenze a svobodná diskuse

Internetový marketing bývá dravý, někdy přímo agresivní. Nadpis tohoto článku záměrně připomíná matoucí reklamní slogany, které mají člověka šokovat. Obchodníci útočí na podvědomé pudy, aby nás zlomili, dříve než uslyšíme hlas svého rozumu. Přitom existuje přinejmenším 7 důvodů, proč nekupovat dlahu Knee Active Plus.

 1. Inzerovaná bandáž je poměrně drahá, zvláště když nemáte garantovaný žádný dobrý výsledek.
 2. Plenu Knee Active Plus prodává přes internet anonymní firma, kterou nelze ověřit.
 3. Žádná česká instituce (například Ministerstvo zdravotnictví) nepovolila prodej výrobku na českém trhu.
 4. Pokud podezřelý obvaz „Knee Active Plus“ obsahuje například uran, může způsobit rakovinu.
 5. Tuto hovadinu nedoporučuje žádný český lékař (schválně se zeptejte svého obvodního doktora!).
 6. Prodejní internetová stránka odkazuje na neexistující odborníky, obsahuje falešné recenze a diskuse.
 7. Reklama na Knee Active Plus nápadně připomíná podvodné šunty, které zklamaly mnoho Čechů – například magnety proti kouření Nil Smoke, ZeroSmoke a Real Quick, další magnet (tentokrát údajně proti chrápání) Snore Terminator, dlahy na vyrovnání křivého palce Hallu Motion, Hallu Forte, Valgomed, Valgus Pro atd.

18 KOMENTÁŘE

 1. Smutné, taky jsem naletěl. Nosím to 3 měsíce. Teď mi přestal fungovat suchý zip. Vůbec to nedrží na noze. Je to vyrobeno z nevhodného materiálu. Když to chci reklamovat, zjistím, že není kde. Na webu je sice kontaktní formulář, nikdo ale neodpovídá, ani nebere telefon. Navíc jsem zkusil vytáhnout údajný magnet. Žádný magnet. Je to kus plechu. Navíc jsem zjistil, že mi po objednání chodily další spamy. V těchto bylo popisováno, že musím objednat nějaký další přípravek, jinak bude první etapa (magnetický pásek Active Knee) neúčinný. Doufám, že už se příště nenechám napálit.

 2. Také jsem se nechala zlákat, ale naštěstí jsem zásilku nepřevzala. Protože jsem si všimla (pozdě), že texty jsou v angličtině a „pásky“ jsou vlastně ortéza. Kdy už se udělá konečně přítrž podvodníkům? Marcela

 3. Zneužívají bolesti a zoufalství lidí, kteří mají zdravotní problémy. HNUS. Sama jsem už poučená a pokud něco takového vyběhne na internetu, hned hledám ohlasy a recenze. Ale jsme všichni jen lidi a občas – no, taky jsme naletěli: prášky na sluch Tinnitus pro manžela, kterému nesnesitelně píská v uších. Reklama slibovala konec potíží, ale nic takového, ani nebylo, kde zboží seriózně reklamovat. Leda poslat prázdné balení a žádost o vrácení peněz kamsi do Polska, Varšavy. Takže vážení, DO STŘEHU, vždy se najde někdo, komu můžeme nalítnout. 🙁

 4. Pozor, pozor, taky jsem objednala, výrobek je malý, mám ho vrátit do Polska na reklamaci. To raději přijdu o vynaložené peníze, když poštovné stojí až 700 Kč.

 5. Pokud by fungovaly zázraky, nepotřebujeme lékaře. Jasná věc. Žiji na světě už dost dlouho, abych věděl, že podobné propagace zázraků jsou jenom pastičky na peníze. Lidi, myslete. Věřte lékařům a ne šarlatánům, v tomto případě drzým obchodníkům s lidskou blbostí.
  Tak hodně zdaru s léčbou a vyhozenými financemi.

 6. Kam mohu tento podvodný výrobek zaslat, abych dostal zpátky svoje peníze? Prosím o adresu. Knee Active Plus je podvod hlavně na důchodcích!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno