Díky orgánům proudí naším tělem živiny, krev a energie. Svaly umožňují pohyb. Kostra drží všechno pohromadě, ale potřebujeme ještě něco: klouby! Například mezi stehnem a holení máme koleno, drahocenné především při chůzi, ve dřepu, ale i ve stoje. Co když největší kloub začne drhnout a bolet? Pomůžou nám doktoři medicíny – třeba kromě léků dostaneme také invalidní důchod! Určitě však nekupujme přes internet hlouposti typu Knee Active Plus.

Medicína dokáže léčit revma, artrózu i artritidu

Dobrý lékař nejprve pečlivě zjistí příčiny, tedy jestli trpíme kvůli opotřebení, zánětu, infekci, dně, nebo úrazu apod. Nemusíme rozumět názvům, které dala medicína různým nemocem (například revma, artróza, artritida, bursitida, nekróza, vrozené ortopedické vady atd.). Hlavní je, že doktoři nepředepisují dlahu Knee Active Plus, ani žádné další předražené nesmysly.

Prostřednictvím vodoléčby, masáže, ultrazvukem, magnetoterapií a dalšími metodami umějí bolest zmírnit, někdy koleno zcela uzdraví. Anebo jsou aspoň prostředníky mezi pacientem a Českou správou sociálního zabezpečení, která vyplácí invalidní důchody – eventuálně mezi zaměstnancem a zaměstnavatelem, který vyplácí odškodnění a rentu při nemoci z povolání.

Knee Active Plus: recenze a svobodná diskuse

Internetový marketing bývá dravý, někdy přímo agresivní. Nadpis tohoto článku záměrně připomíná matoucí reklamní slogany, které mají člověka šokovat. Obchodníci útočí na podvědomé pudy, aby nás zlomili, dříve než uslyšíme hlas svého rozumu. Přitom existuje přinejmenším 7 důvodů, proč nekupovat dlahu Knee Active Plus.

 1. Inzerovaná bandáž je poměrně drahá, zvláště když nemáte garantovaný žádný dobrý výsledek.
 2. Plenu Knee Active Plus prodává přes internet anonymní firma, kterou nelze ověřit.
 3. Žádná česká instituce (například Ministerstvo zdravotnictví) nepovolila prodej výrobku na českém trhu.
 4. Pokud podezřelý obvaz „Knee Active Plus“ obsahuje například uran, může způsobit rakovinu.
 5. Tuto hovadinu nedoporučuje žádný český lékař (schválně se zeptejte svého obvodního doktora!).
 6. Prodejní internetová stránka odkazuje na neexistující odborníky, obsahuje falešné recenze a diskuse.
 7. Reklama na Knee Active Plus nápadně připomíná podvodné šunty, které zklamaly mnoho Čechů – například magnety proti kouření Nil Smoke, ZeroSmoke a Real Quick, další magnet (tentokrát údajně proti chrápání) Snore Terminator, dlahy na vyrovnání křivého palce Hallu Motion, Hallu Forte, Valgomed, Valgus Pro atd.

18 KOMENTÁŘE

 1. Lákavé sliby. Ale kliknete na jakýkoliv odkaz – a jste zpátky. Odejdete, vrátíte se – a rázem vidíte o 200 Kč výhodnější cenu. Nedůvěryhodné. Hledám něco pro svoji maminku, které je 84 let, úměrně věku má určité potíže, ale tohle ne.

 2. Pozor, podvod, zcela neúčinné! Knee Active Plus navíc nelze nikde reklamovat, nikam vrátit, nikdo vám nevrátí zaplacené peníze.

 3. Doména kneeactiveplus.cz je registrovaná na Andrzej Truskowski, Górczewska 200/52, Warszawa.
  Doména kneeactive-plus.cz je registrovaná na Dariusz Skonieczka, zlota 7/18, Warszawa pro firmu Whitedotseo.com.
  Naprosto nedůvěryhodné weby, žádný kontakt na nikoho v ČR, u koho by šlo reklamovat atd.

  • Jeníku, díky. Dal jsem si trochu práce a potvrzuji Vaše slova. Jde o polské vydavatelství lékařské literatury. Na ženevské klinice jsem s hrůzou zjistil, že profesor Zigler je vlastně Ziegler, specialista hematolog, působí v Austrálii. Jeho díla mi na polském vydavatelství ihned nabídli. Takže PODVOD.

 4. Asi jsem také naletěl. Poslali ortézu s 5 magnety, ačkoli v nabídce bylo magnetů 10 – 5 + 5 na každé straně. Když jsem zmetek poslal zpátky do Polska za drahé poštovné, stále (3 týdny) oddalovali uznání reklamace. Dnes mi napsali mail, že neshledali výrobní vadu a zasílají nový výrobek. Nejspíše ten samý zmetek. Jestli ano, tak nic nepřevezmu, pošlu podnět na ČOI a připojím se k trestnímu oznámení.

 5. Taky jsem naletěl, poslali mně smradlavou neforemnou ortézu. Původní objednávku přes internet jsem zrušil, ale druhý den mi někdo z jejich obchodních zástupců volal na mobil a tak dlouho mě přesvědčoval o účincích, až mě ukecal a to byla chyba. Netušil jsem, co jsou schopni poslat za 1 490 Kč. Varuji Vás ostatní, co máte problémy s klouby. Z výrobku budete silně zklamaní! NIC OD NICH NEOBJEDNÁVEJTE!

 6. Vidím, že v Čechách to už prebehlo, tak preskočili na slovenský trh. Ja ako maloobchodník sa snažím poctivo preverené tovary /zboží/ nakupovať a predávať, a cez to nás chodia kontrolovať zo SOI /u vás ČOI/. Keď sme v tej únii, mali by preverovať takéto reklamy v rámci celej EÚ a trestať ich, a nie nám dávať pokuty za banálne veci. Keď je niekde /napr. na tričku/ prací symbol len zo 4-mi znakmi /napr. bez posledného, či to môže do sušičky/, tak vás idú pomaly zavrieť a tam sa nič nedeje. Nech si vlády presadzujú aj tam svoje práva voči podvodníkom, keď chcú ochrániť spotrebiteľa.

 7. Firma prodávající Knee Active Plus slibuje, že peníze vrátí, pokud výrobek nepomůže. Nevěřte jim. Já jsem zaslaný šunt doporučeně vrátila ihned po vyzkoušení a peníze (1 500 Kč) jsou v oblacích. Vůbec nereagují na mé opakované reklamace přesto, že jsem jim špatné zboží dávno vrátila doporučenou poštou.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno