Taky jste četli, že prý existuje čarovná mast, která vrátí stárnoucí pleti mladistvý vzhled? Lékaři vyjeveně kulí oči, padesátnice a šedesátnice náhle vypadají jako kdysi na maturitním table. Zásoby drahocenného přípravky rychle ubývají a sleva končí dnes… Bohužel, internetová reklama na Lefery ACR (Active Cell Regeneration for Night) je kompletně vymyšlená. Zklamané uživatelky dokonce hovoří o vylhaném podvodu a plánují hromadnou žalobu na neznámého pachatele. Nikdo totiž netuší, která firma vlastně předraženou břečku prodává!

Žádný profesor Romain Lefery neexistuje

„Mám pro vás úžasnou novinu! Objevil jsem převratnou recepturu, která vyživuje DNA lidské kůže, a tak vyhlazuje vrásky. Svůj objev jsem nazval Active Cell Regeneration – česky aktivní obnova buněk, zkrátka ACR. Začíná nová éra vědecké medicíny a vy budete zase vypadat mladistvě! Váš profesor Romain Lefery,“ říká sympatický dědeček, připomínající českého herce Ladislava Peška. Na které univerzitě geniální vědec vyučuje, nebo ve kterém ústavu provádí svoje revoluční výzkumy? Žádná encyklopedie, ani žádná seriózní internetová stránka neví. „Lefery ACR“ totiž vymysleli reklamní agenti, nebo spíše zbabělí podvodníci.

Zodpovědný a důvěryhodný obchodník přece prozradí svoje jméno, identifikační číslo a adresu! Ale obchodní podmínky produktu Lefery ACR nejsou nikým podepsány, což znamená fatální průšvih, pokud drahá mastička nesplní deklarovaný účel, nebo dokonce vyvolá silnou alergickou reakci. Anonymní produkt připomíná podvodné tablety na hubnutí, amatérský jazykový program, dlahu pro křivý palec, tinkturu pro růst vlasů a další hlouposti. Inu, vyslechněme ženy, které vodičku doslova na vlastní kůži vyzkoušely.

Desítky žen tvrdí, že Lefery ACR nefunguje

„V zásilce jsem neměla fakturu, ani jiný doklad o zakoupení. Doklad marně zkouším získat, ale odesílatel – jakási africká firma – nereaguje,“ uvádí Lenka. „Přípravek je naprosto nefunkční. Prodejce se mnou nekomunikuje, takže pravděpodobně žádnou reklamaci neuzná a peníze nevrátí,“ píše Jana Holcová. „Lefery ACR jsem koupil partnerce, bohužel. Po aplikaci na tváři vyrazily červené pupínky a teprve nyní zjišťuji, že před krémem varovalo české Ministerstvo zdravotnictví,“ smutní Zdenda. Všechny recenze najdete ZDE. Oběťmi jsou také Španělky, Italky, Švédky, Polky nebo Rusky.

3 KOMENTÁŘE

  1. Od začátku je „Lefery ACR“ podvod – a já se nechala nachytat. Poslala jsem to prázdné zpátky, i když mi bylo jasné, že žádné Zámyslice neexistují. Balíček se mi vrátil zpátky. Takže peníze jsou fuč.

  2. Výroby od Lefery a i Perle Bleue nefungují. Jsou to podvody. Dala bych to do televize! Od srpna jsem pravidelně používala sadu výrobků od Perle Bleue, předtím 3 měsíce od Lefery. Dohromady 14 tisíc korun a moje pleť vypadá o 10 let starší než předtím. Na jejich stránkách jsou i velmi pozitivní komentáře od několika žen včetně fotek, zřejmě pouze pro okrasu. Jelikož pokud chcete napsat komentář, nejde potom odeslat/zveřejnit.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno