Češky a Moravanky nyní procházejí poměrně primitivním testem inteligence. Internetový vyhledávač Google.com jim masivně zobrazuje reklamu na krémy údajné společnosti LEFERY Cosmetics. Důvěryhodnost kampaně nedosahuje ani zajíce v pytli, naopak může fascinovat svojí prostoduchostí.

Lefery Cosmetics inzeruje svoje mastičky například ZDE, ZDE, ZDE, ZDE, ZDE nebo ZDE. „Ultraregenerační krémy proti vráskám LEFERY COSMETICS Active Cell Regeneration byly vytvořeny s myšlenkou o Vás,“ ubezpečuje obchodník. Sem tam přidává doporučení slavné americké dermatoložky, známé české kosmetičky nebo zkušené anglické odbornice. Jmenované osoby takřka určitě nenajdete, protože pravděpodobně neexistují. Skuteční jsou pouze laureáti Nobelovy ceny Robert F. Furchgott, Louis Ignarr a Ferido Murad, kteří pomohli objevit lék proti mužské impotenci, známou Viagru. Podezřelý spolek mastičkářů LEFERY slibuje, že podobně jako oxid dusnatý ztopoří mužský penis, napne a omladí také ženskou pleť. 🙂

Podezřelá komunikace s LEFERY Cosmetics

Před přípravkem varují tuzemské úřady. „Riziko pro spotřebitele spočívá v tom, že v případě nastalých zdravotních potíží v souvislosti s aplikací kosmetického přípravku nemají toxikologická střediska možnost zjistit informace o složení přípravku a zvolit tak rychlé a náležité lékařské ošetření,“ vysvětluje Ministerstvo zdravotnictví ČR. Český, britský ani americký registr firem totiž nezná žádnou firmu, která by měla v názvu LEFERY.

Když pošlete zprávu skrze kontaktní formulář domnělé společnosti Lefery, přijde vám pravděpodobně automaticky vracený e-mail: „Dobrý den, Děkujeme Vám, že jste nás kontaktovali. Vaši zprávu jsme obdrželi. Odpovíme co nejdříve. V případě, že je věc naléhavá, kontaktujte naši spotřebitelskou horkou linku na čísle – 00420 296180153. S pozdravem, Lefery Cosmetics Team“. Žádná další odpověď nedorazí. Na uvedeném telefonním čísle vám odmítnou dát svoje kontaktní informace, protože „jsme prostě Lefery z Anglie a bližší údaje nesmíme poskytovat“. Pokud oznámíte svoje vlastní osobní údaje, hrozí, že vaši sebemenší známku souhlasu bude telefonistka považovat za uzavření smlouvy.

LEFERY nabízí nebezpečné obchodní podmínky

Proč partička LEFERY tolik skrývá svoji pravou totožnost? Odpovědí jsou pozoruhodné obchodní podmínky. „Zákazník může být zatížen celními poplatky, dovozními poplatky a daněmi,“ přiznává Lefery Cosmetics s tím, že „tyto poplatky nám nejsou známy“. Prodávající dále „neumožňuje uplatnění reklamace na rozdíly ve vzhledu zakoupeného Výrobku a vzhledu Výrobku na internetové Stránce“. Po zaplacení tedy můžete dostat něco úplně jiného, než hezky vypadající kosmetický přípravek.

Věřme, že tuzemské spotřebitelky nedůvěryhodnou kampaň prokouknout a využijí svoji kupní sílu smysluplně. Povzbudivé je, že český internetový vyhledávač Seznam.cz nabídky „Lefery Cosmetics“ nezobrazuje.

53 KOMENTÁŘE

 1. Taky přispěju svojí troškou do mlýna.Taky jsem měla s touto firmou co dočinění a nechala se blbě napálit.Ovšem firma si říkala Lagrend Cosmetics,jinak údaje na faktuře úplně shodné jako výše uvedené a telefonem volali podle přízvuku poláci či co a otravují do dnes,I když už jsem jim několikrát důrazně řekla ať přestanou otravovat.

 2. Je to velký byznys a lidé budou platit, stejně jako v případech zázračných léčebných produktů. Ale k věci. Jak dlouho vydrží stav ‚bez vrásek‘? Lze znovu po event. objevení se vrásek aplikovat preparát, a pak znovu z znovu? Pozůstalí budou pak truchlit, mrtvá a bez vrásek. Je to horší jako u šmejdů – tam svůj omyl poznáte rychle, snad na druhý den. Tady budete čekat a čekat. Raději tu ostudu nepřiznat.

 3. Pokud by tento a jiné přípravky byly účinné tak, jak je v textu reklamy uváděno, pravděpodobně by je doporučovali i lékaři a kosmetičky. Děje se tak?

 4. Přípravek Lefery Cosmetics jsem požívala 6 týdnů 2x denně. Vrásky mám stále stejné. Je to podvod. Nikomu nedoporučuji a navíc, není na dané kam napsat pravdu.
  Eva

 5. Tady je kompletně vysvětleno, jak to dělají. Ty největší portály u nás a na Slovensku produkují úmyslně reklamy pro tuto neznámou firmu. Doporučuji přečíst celé a podívat se, přesně vysvětleno, co všechno je podvodem. Celé stránky jsou hnusný podvod, komentáře, obsah, kradené fotky, vymyšlené príběhy. Sdílejte a varujte. Takových stránek jsou desítky, nabízejí spousty dalších přípravků:

  http://zaujimavosti.net/problemove/nase-media-propaguju-falosne-lieky-na-vrasky-falosnych-ludi/

  komentáře tam jsou fingovány, nejsou pravé a pořád se tam posuvají termíny. Aby to vypadalo, že jsou čerstvé každý den.

 6. Priatelia,precitala som Vase komentare,ze podvodnikom sa darý,aj na Slovensku sme im naleteli, SLAVNE LEFERY je to hnoj,nie krem,mna informoval český hovoriaci muž ,že o nič nepridem,len nech si objednam.Vratila som krem do Polska,prišiel naspeť,adresat neznami..každy sa musime popaliť,až potom uverime,je to smutne,nech ích vezme čERT..

 7. Díky za tuto i jiné podobné diskuse. Stále se přesvědčuji, že kromě Šmejdů jsou na světě i solidní lidé, a to mě vždy potěší.

 8. Dobrý večer. Také teď řeším jednání s Lefery. Objednala jsem ten „zázračný“ krém, po 5 min.mi volal spatne mluvící pan, který mi nabídl výhodnou akci atd. Cele jednání mi prislo tak zvláštní, ze jsem zacala hledat na internetu a našla jsem, ze krémy jsou necertifikovane, neni jasny výrobce atd. Ano. Měla jsem to udělat před objednáním. 🙁 Rozhodla jsem se nepřevzit zásilku. Uz tehdy jsem cítila problem a taky, ze ano. Po dvou měsících (minulý týden) mi přišel e- mail od contactcz@leferycosmetics.com, at zaplatím poštovné nebo si muzu koupit krem a poštovné platit nemusím. Odepsala jsem důvod nevyzvednuti, dále jsem chtěla vědet komu mam platit, a ze ano, objednala jsem si krem a ze tedy zaplatím. Odpověď přišla contactcz@support.afscontact.com z oddělení pohledávek, ze dluzim 119 Kč za nevyzvednutí potravinoveho doplňku a at zaplatím do 7 dnů. Odepsala jsem, ze jsem si potravinový doplněk neobjednala, tak ho nehodlám platit. Poslali mi důkazy me objednávky. (Formulář o objednání krému). Opet jsem jim odepsala, ze jsem si objednala necertifikovany krem a chci vedet komu budu posílat peníze. Mezitím jsem to teda zaplatila (ve čtvrtek), je mi jasné, že vše mají moc dobře právnicky ošetřené. Dnes mi opět poslali ten stejný e – mail, že dlužím za potravinový doplněk 119 a at zaplatím do 3 dnů 238 Kč. (WTF ???)Jejich jednání je opravdu sprosté. Já jim od začátku psala, že jim to zaplatím. Byla jsem slušná. Nemělo by jim to projít…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno