Zrovna letos získal cenu diváků film Fair Play, pojednávající o dopingu. Je krajně riskantní polykat prášky neznámého složení, ať už mají přičarovat úžasnou sílu, rychlost nebo svaly. Uživatelé českého a slovenského internetu shodou okolností právě nyní vídají reklamy, propagující „kapsle“ Men Solution Plus. Fotografie nabušených svalovců jsou působivé. Ale co obsahují podezřelé bobule, a kdo garantuje, že nezpůsobují zmenšování varlat, bolesti při erekci, nadměrné ochlupení, nebo naopak plešatění, praskání vazů a šlach, závislost a deprese?

„Men Solution Plus funguje rychleji, než jiné výrobky dostupné na trhu stimulující budování svalové hmoty,“ informují internetové stránky stejného jména, zaregistrované pod polsky znějícím jménem Andrzej Truskowski. Podobně hovoří TENTO web podepsaný polskou firmou WHITEDOTSEO, která propaguje také nebezpečné krémy Lefery, podvodné tablety CGA800 a Potenga, které měly pomoci omládnout, zhubnout a zlepšit milostný život. Výsledkem jsou zklamaní lidé, kteří zbytečně vyhodili velké peníze z okna. Jejich komentáře si můžete přečíst pod články ZDE, ZDE a ZDE.

Kapsle Men Solution Plus jsou dalším podezřelým produktem v řadě

Ani další bobule, které údajně vytvarují svalnatou lidskou postavu, nejsou levné. 60 tabletek Men Solution Plus, nebo zkráceně Men Solution stojí bezmála tisícovku! Prý obsahují kořínek zvaný maca, řezanou kůru catuaba nebo aminokyselinu l-arginin. Zkrátka, žádá sláva. Na zelném trhu nebo ve značkové prodejně potravinových doplňků nakoupíte lépe, a mnohem levněji. Ještě varovnější skutečností je, že není nikde uvedeno, kdo konkrétně kapsličky Men Solution vyrábí! Na koho se obrátíte, když budete chtít zboží reklamovat, anebo kvůli němu nastanou zdravotní komplikace? Polská stopa je velmi pravděpodobně falešná.

Sílu a svaly získat můžete, ale raději bez bobulí Men Solution

Je přirozené a správné, že chceme vypadat dobře a energicky. Kondiční cvičení je navíc zábava, samozřejmě pokud máme přiměřený tréninkový plán a posilujeme pravidelně. Sport pochopitelně vyžaduje vyváženou stravu – bílkoviny, vlákniny, tekutiny, ovoce a zeleninu, doplňované například vitamínovými tabletami, zakoupenými v seriózním obchodě. Men Solution Plus vzbuzují podezření, protože neznáme totožnost prodejce. Recenze na propagačních webech jsou zřejmě vymyšlené a podepsané neexistujícími lidmi. Špatné prášky mohou zvětšit svaly, ale potom zničit zdraví – negativně ovlivnit genitálie a celý organismus.

63 KOMENTÁŘE

 1. Mno já jsem objednal a teda nepřeberu. Jsem rád, že šmejdím po netu a jsem nedůvěřivý :-). Díky vám všem za komentáře.

 2. Já to objednal a teď si čtu komentáře, že já vůl prvně nečtu, co to je. 🙁
  Objednáno 29.6.215. Takže budu čekat, až to dojde a pak budu muset asi zaplatit poštovné, ale pořád lepší dát 150 Kč než tisíce. 🙂
  Díky za tuhle stránku a také vám všem za komentáře.

 3. Přeměna tuku ve svaly je absolutní nesmysl.
  Tuk slouží primárně jako zdroj energie a nelze z něj vyrobit svaly, na to jsou potřeba bílkoviny a samozřejmě nějaké to cvičení jako motivátor svalů k růstu.
  L-arginin je obyčejná aminokyselina a 10kg svalů za měsíc nikdo nikdy v životě nenabral ani za pomoci anabolických steroidů!!!

 4. Ahoj, čtu tady ty komentáře a jsem zděšen, kolik idiotů a bezmozků je schopno si ty kapsle objednat. Vzhledem k lenosti a tuposti lidí ti podvodníci musí vydělávat hromady peněz.

 5. Musím připojit svůj názor :-). Pravidelně chodím cvičit a to proto, že se po fitku cítím příjemně unaveně a mám dobrý pocit, že na sobě poctivě pracuju, byť se očekávaný výsledek dostává pomalu. Tyhle pilulky, co tu nabízí nějací podvodníčci, jsou bičem na českou hloupost. Cožpak jsme se už v Čechách dostatečně nepoučili z různých podvodných nabídek různého tipu na internetu nebo z různých televizních reklam?
  Asi néé, jak to tu sleduji :-D. Proboha lidi, vyndejte si hlavy z p****í a myslete !!! :-O

 6. Nechápu, že někdo uvěří tvrzení, že může získat 1 kg svalové hmoty po prvním dni užívání. To zvládnou možná plastičtí chirurgové, ale jen se silikonem.
  Zde je trošku rozebráno, co dělá a nedělá arginin.

 7. Zdravím. To je blbost už z tohoto důvodu: Jak může někdo nabrat během pár dní 10 kg svalů? To je vtip? Já posiluji už 3 roky a nabral jsem 10 cm na rukách, ale za 3 roky. Mám biceps přesně bez napumpování 40 a hrudník bez napnutí 105 a to jen díky tomu, že poctivě a pořádně cvičím 3 roky. Jasně, beru taky výživu, ale žádné steroidy a tyhle sr*čky neberu. Nedoporučuji už jen z toho důvodu, že svaly rostou po milimetrech. Za rok člověk může nabrat 3 cm svalů, ale za rok – ne za pár dní. Blbost. Nekupujte to, jsou to zloději, aby měli prachy a my zkažené zdraví. Mějte se. Na shledanou.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno