Doktoři medicíny skoro vymýtili tuberkulózu, mor, lepru nebo záškrt, ale kvůli některým chorobám stále ještě zbytečně trpí a předčasně umírají lidé. Možná taky bojujete s bolestmi, ztrácíte energii a lékaři zatím nenašli účinné řešení. Hledáte alternativní cestu, jak uzdravit svůj organismus a přemýšlíte, jestli je takzvaný MMS lék? Zkušenosti pacientů znějí různě – zato doktoři medicíny a úřady mají poměrně jasno. Prostudujme složení tajemného přípravku, oficiální tiskové zprávy, diskusní fóra i skutečné výsledky. Nejdřív dejme prostor Američanovi jménem Jim Humble, který jako první doporučil umírajícím lidem, aby pili agresivní kyselinu.

Je „zázračný minerální doplněk“ (MMS) lék? Zkušenosti pacientů

Tři kontroverzní písmena jsou zkratkou anglického sousloví „Miracle Mineral Supplement“, v překladu „zázračný minerální doplněk“. Kdo vlastně tvrdí, že je MMS lék? Zkušenosti pacientů zpravidla nejsou podložené důkazy, většinou vypadají jenom jako reklama. „Pomocí MMS je možné léčit nemoci jako: rakovina, malárie, leukémie, astma, cukrovka, roztroušená skleróza, AIDS, hepatitida (zánět jater), zánět plic, herpes (opar), zánět slepého střeva, zánět močových cest, revmatické záněty, dále zlepšuje krevní oběh a umožňuje vyléčit více než 90 % známých nemocí,“ prohlašuje anonym na internetové doméně, kterou drží společnost Websupport, s.r.o.

Stejná firma zabezpečuje také provoz internetových stránek, které nabízejí „zaručený lék proti rakovině Varumin. Existují hnedka dva účinné přípravky proti nádorovým chorobám, anebo někdo zkouší vydělat na cizím zoufalství? MMS vyrobíte tak, že smícháte krystalickou kyselinu citronovou, popřípadě 10-procentní roztok kyseliny citrónové a 28-procentní roztok chloritanu sodného. Možná v chemickém názvosloví taky trošku tápete, takže nyní dejme prostor odborníkům, kteří neskrývají svoji totožnost a nesou plnou odpovědnost.

Hlavní hygienik a Státní potravinářská inspekce důsledně varují

Smícháním jmenovaných látek vznikne dioxid chlóru, který řadíme mezi nebezpečné, lidskému zdraví škodlivé sloučeniny, které rozhodně vůbec nepatří do potravin, ani nápojů! „Pod různými obchodními značkami se dioxid chlóru používá k dezinfekci vzduchových potrubí, topných a klimatizačních zařízení a prostor pro zvířata (stěny, podlahy a další povrchy),“ odmítá hlavní hygienik České republiky domněnku, že by mohl být MMS lék. Zkušenosti pacientů, kteří chemikálii konzumovali a přežili, ostatně neznějí přesvědčivě. „MMS není všelék ani zázrak, jenom dokáže čistit organismus,“ mlží další anonym na sociální síti Facebook.com.

„Případ MMS je ukázkou naprosto bezohledného hazardování s lidským zdravím, přípravek slibuje konzumentům nemožné, jeho užíváním si však lidé mohou ublížit. Firmám, které MMS nabízejí jako přípravek k orálnímu užití či přímo jako doplněk stravy, hrozí také citelné finanční pokuty ve správním řízení,“ varuje Státní zemědělská a potravinářská inspekce. Přesto věříte, že je MMS lék? Zkušenosti pacientů samozřejmě uvítáme níže, ve svobodném diskusním fóru.

4 KOMENTÁŘE

  1. Ano, zkoušel jsem MMS. A jediné, v čem pomohlo, byly afty – na půl roku zmizely. Ale s prvním dalším nachlazením byly zase zpátky. MMS jsem užíval asi týden. Zkušenosti? Strašné.

  2. Trpěl jsem angínami a horečkami přes 40 °C. Vždycky do mě nacpali antibiotika, a chvíli jsem měl klid. Pět let, co jsem začal používat MMS, byl průběh onemocnění takový zvláštní. Jeden den jsem měl horečku 41 °C, každou hodinu 5 + 5 kapek MMS ve 2 decilitrech vody, v noci při převlékání 2x. Ráno v 9 hodin snídaně, pak poslední kapky. V 11 hodin jsem štípal dříví, pak oběd, a bylo po nemoci.

    Následně se angína ještě 2x vrátila, ale v lehčí formě, a po „léčbě“ MMS mám nyní pokoj. Používám MMS jednou za rok jako prevenci: 5x denně 3×3 kapky. Zdraví je přednější, než zisky farmaceutického průmyslu. Za 300 korun jsem koupil chemikálie, které vystačí pro dvacet lidí zhruba na deset let, takže cena vychází mizivá. Systém ovšem vymyslí cokoli, aby zastrašil masy. Někdo zůstane nevědomý, jiný zkusí alternativu, a potom se rozhodne svobodně.

  3. Mne osobne MMS veľmi rýchlo pomohlo pri chrípke.

    Babička mala dlhé týždne problémy so žalúdkom. Po troch dňoch užívania MMS sa jej stav nadobro zlepšil. Už takmer 4 roky sa ohľadom tejto záležitosti nesťažovala. MMS jej pomohlo taktiež.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno