Doktoři medicíny skoro vymýtili tuberkulózu, mor, lepru nebo záškrt, ale kvůli některým chorobám stále ještě zbytečně trpí a předčasně umírají lidé. Možná taky bojujete s bolestmi, ztrácíte energii a lékaři zatím nenašli účinné řešení. Hledáte alternativní cestu, jak uzdravit svůj organismus a přemýšlíte, jestli je takzvaný MMS lék? Zkušenosti pacientů znějí různě – zato doktoři medicíny a úřady mají poměrně jasno. Prostudujme složení tajemného přípravku, oficiální tiskové zprávy, diskusní fóra i skutečné výsledky. Nejdřív dejme prostor Američanovi jménem Jim Humble, který jako první doporučil umírajícím lidem, aby pili agresivní kyselinu.

Je „zázračný minerální doplněk“ (MMS) lék? Zkušenosti pacientů

Tři kontroverzní písmena jsou zkratkou anglického sousloví „Miracle Mineral Supplement“, v překladu „zázračný minerální doplněk“. Kdo vlastně tvrdí, že je MMS lék? Zkušenosti pacientů zpravidla nejsou podložené důkazy, většinou vypadají jenom jako reklama. „Pomocí MMS je možné léčit nemoci jako: rakovina, malárie, leukémie, astma, cukrovka, roztroušená skleróza, AIDS, hepatitida (zánět jater), zánět plic, herpes (opar), zánět slepého střeva, zánět močových cest, revmatické záněty, dále zlepšuje krevní oběh a umožňuje vyléčit více než 90 % známých nemocí,“ prohlašuje anonym na internetové doméně, kterou drží společnost Websupport, s.r.o.

Stejná firma zabezpečuje také provoz internetových stránek, které nabízejí „zaručený lék proti rakovině Varumin. Existují hnedka dva účinné přípravky proti nádorovým chorobám, anebo někdo zkouší vydělat na cizím zoufalství? MMS vyrobíte tak, že smícháte krystalickou kyselinu citronovou, popřípadě 10-procentní roztok kyseliny citrónové a 28-procentní roztok chloritanu sodného. Možná v chemickém názvosloví taky trošku tápete, takže nyní dejme prostor odborníkům, kteří neskrývají svoji totožnost a nesou plnou odpovědnost.

Hlavní hygienik a Státní potravinářská inspekce důsledně varují

Smícháním jmenovaných látek vznikne dioxid chlóru, který řadíme mezi nebezpečné, lidskému zdraví škodlivé sloučeniny, které rozhodně vůbec nepatří do potravin, ani nápojů! „Pod různými obchodními značkami se dioxid chlóru používá k dezinfekci vzduchových potrubí, topných a klimatizačních zařízení a prostor pro zvířata (stěny, podlahy a další povrchy),“ odmítá hlavní hygienik České republiky domněnku, že by mohl být MMS lék. Zkušenosti pacientů, kteří chemikálii konzumovali a přežili, ostatně neznějí přesvědčivě. „MMS není všelék ani zázrak, jenom dokáže čistit organismus,“ mlží další anonym na sociální síti Facebook.com.

„Případ MMS je ukázkou naprosto bezohledného hazardování s lidským zdravím, přípravek slibuje konzumentům nemožné, jeho užíváním si však lidé mohou ublížit. Firmám, které MMS nabízejí jako přípravek k orálnímu užití či přímo jako doplněk stravy, hrozí také citelné finanční pokuty ve správním řízení,“ varuje Státní zemědělská a potravinářská inspekce. Přesto věříte, že je MMS lék? Zkušenosti pacientů samozřejmě uvítáme níže, ve svobodném diskusním fóru.

6 KOMENTÁŘE

 1. Ano, zkoušel jsem MMS. A jediné, v čem pomohlo, byly afty – na půl roku zmizely. Ale s prvním dalším nachlazením byly zase zpátky. MMS jsem užíval asi týden. Zkušenosti? Strašné.

 2. Trpěl jsem angínami a horečkami přes 40 °C. Vždycky do mě nacpali antibiotika, a chvíli jsem měl klid. Pět let, co jsem začal používat MMS, byl průběh onemocnění takový zvláštní. Jeden den jsem měl horečku 41 °C, každou hodinu 5 + 5 kapek MMS ve 2 decilitrech vody, v noci při převlékání 2x. Ráno v 9 hodin snídaně, pak poslední kapky. V 11 hodin jsem štípal dříví, pak oběd, a bylo po nemoci.

  Následně se angína ještě 2x vrátila, ale v lehčí formě, a po „léčbě“ MMS mám nyní pokoj. Používám MMS jednou za rok jako prevenci: 5x denně 3×3 kapky. Zdraví je přednější, než zisky farmaceutického průmyslu. Za 300 korun jsem koupil chemikálie, které vystačí pro dvacet lidí zhruba na deset let, takže cena vychází mizivá. Systém ovšem vymyslí cokoli, aby zastrašil masy. Někdo zůstane nevědomý, jiný zkusí alternativu, a potom se rozhodne svobodně.

 3. Mne osobne MMS veľmi rýchlo pomohlo pri chrípke.

  Babička mala dlhé týždne problémy so žalúdkom. Po troch dňoch užívania MMS sa jej stav nadobro zlepšil. Už takmer 4 roky sa ohľadom tejto záležitosti nesťažovala. MMS jej pomohlo taktiež.

 4. MMS jsem si opatřil v roce 2011, kdy jsem řešil bronchiální astmu, vyvrcholenou astmatickým záchvatem -zástavou dechu. Zážitek byl děsivý, neboť nešlo vůbec dýchat po dobu mnoha minut (pocity závratě).Předcházelo tomu cca jednoroční intenzivní hlenění z nosu a krku.
  Po zážitku se zástavou dechu jsem navšívil plícní specialistku v centru Prahy -Palackého 5, Praha 1 – Nové Město. Doktorka byla velice ochotná, navštěvoval sem ji asi 1,5 měsíce, udělala hodně testů na možné alergeny, no nezjistila nic relevantního. Nakonec byl doporučen kortikosteroid, s doporučeným každodenním užíváním -Alvesco 160 Inhaler. Měl jsem obavy ale z dlouhodobého užívání, tak jsem se obrátil k alternativním metodám. Vybral jsem dve metody. Biorezonanční metodu od Ing. Dlapy -praktikuje v Ženských domovech Ostrovského 253/3, Praha 5 – Smíchov, a MMS -líbilo se mi, že je levná a přístupná a poruce dle potřeby. MMS jsem užíval 3 týdny dle protokolu, pak přišlo na biorezonanci. Upřimně, nevím která metoda byla rozhodující, asi působily komplexně. MMS působí proti patogenům jako viry a bakterie a plísně, biorezonance dle teorie jde ještě šířeji proti obtěžujícím škodlivinám. MMS působí ale rychleji, s přesvědčivým účinkem dost často i během 12ti hodin. Napr. zápal středního ucha v r. 2014, započal v pondělí ráno tlakem v levém uchu, nemožno zakousnout levou stranou. Myslel jsem, že je to následek intenzivního žvíkání žvíkačky. Ve čtvrtek večer to ale vrcholilo horečkou 38°C, hleněním, intenzivním kýcháním a škrábáním v krku. Neváhal jsem a v 21:30 nasazeno MMS 3kapky/2dcl H2O (pak zvyšováno až na 5 k.), zajezeno půlkou pomeranče (pro zlepšení chuti). To jsem opakoval v 1,5 -2hod. intervalech cca 7x (s použitím toalety). Ve 04:00 ráno byla jen teplota a ráno kolem 10:00 už normální 36,5°C. Zázrak, jinak bych byl odkázán na antibiotika s pobytem celého týdne v hotelu (v Lutonu -Anglie). A pokažena dovolená k tomu.
  To jsou mé zkušenosti a další. Je fakt, že po používání nějakou dobu cítím nechuť ke kohoutkové vodě -zahřátím na mírně horkou to ale mizne. MMS zabíjí efektivně patogeny, ale imunitu neposiluje, jak mám dojem že někteří lidé od ní očekávají.

 5. S MMS mám kladné zkušenosti -v půběhu osmi let. Mimo jiné, vyléčení bronchiální astmy. U MMS je potřebné sledovat doporučení kolem dávkování. Neznalí/nepřející této metodě argumentují že jde o nebezpečnou látku. Jak asi je nebezpečné brát 3 kapky ve dvou dcl vody? A co takový warfarin -jed na krysy, který je podáván lidem s žilními problémy. Nebo rakovina s „báječnou“ chemoterapií, kdy je ničen celý organizmus, s opřídavkem ozařování. Můj byvalý spolužák po této oficiální medicínské metodě upadl do demence (měl nádor na mozku). Před rokem umřel na lůžku v LDN.
  U MMS nepříjemný důsledek alespoň u mne je zvýšená citlivost na běžnou kohoutkovou vodu (asi na zbytkový chlór), piju raději nějaký čas balenou vodu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno