Mnohem dříve, než na území České republiky přišli Slované, dokonce ještě před příchodem Keltů, byly položeny základy lékařské vědy. „Otec medicíny“ Hyppokratés studoval lidský organismus, ale zároveň jako první přísahal, že bude svoje povolání vykonávat poctivě, v zájmu svého pacienta. Uplynula tisíciletí, lidskou historií prošly zástupy dalších lékařů, většina věrně následovala svůj antický vzor a přispěla k našemu společnému pokroku. Ale mezitím vylézají z kanálů taky všelijací podvodníci, kteří slibují zázraky například pod značkou Motion Free!

Na klouby máme několik medicínských oborů, které se doplňují

„Trpím degenerativním onemocněním zádových plotének. Prášky, které mi předepsal lékař, vůbec nezabíraly. Naštěstí existuje Motion Free na klouby! Stačilo objednat na internetu, zaplatit, pravidelně užívat – a jsem zase zdravá jako na maturitním plese!,“  tvrdí fiktivní zákaznice na prodejní internetové stránce. V české verzi se jmenuje Jana Horáková, v italské Maria Rosaria, ve španělské Ana Gómez, anebo úplně jinak – ačkoli vidíme stále stejnou fotografii. Nevěřme ani „lékařským referencím“, žádný „MUDr. Tomáš Modrý“ totiž neexistuje.

Zajděme raději za skutečnými lékaři. Možná namítnete, že vám doktoři zatím nedokázali pomoci. Buďte trpěliví! Čím důležitější funkci plní páteř v našem organismu, tím vážnější jsou její poruchy! „Nejdříve musíme ověřit, zdali není příčinou bolesti nádor nebo zánět. Léčbu začínáme vždycky konzervativně. Teprve dalšími alternativami jsou například epidurální injekce,“ vysvětlují ve společném článku MUDr. Tomáš Paleček a MUDr. Radim Lipina. Pokud ignorujete studované lékaře a preferujete mastičku Motion Free, degeneraci nezastavíte!

Nemocnice Trutnov upozorňuje, že problematika páteře zaměstnává několik medicínských oborů, které se doplňují: „(…) neurologie, ortopedie, traumatologie, rehabilitace, neurochirurgie, revmatologie, osteologie, onkologie, infekční lékařství, manuální medicína, všeobecné lékařství a v neposlední řadě i psychologie či dokonce psychiatrie (…)“.

Motion Free už jednou Čechy zklamal, nyní dostal pouze nové jméno

Nedávno byly hitem tablety Articulatio Pro a náplasti FlexaPlus, měly také zabírat na klouby. Recenze zklamaných spotřebitelů najdete ZDE a ZDE. „Jsem v půlce druhého balení, je mi ještě hůře než dřív! Zloději! Parazitují na nemocných lidech,“ varuje paní Jana Vebrová. „Po dobrání 60 tablet necítím žádný účinek. Podvod bez možnosti reklamace!,“ píše pan Arnošt Kozák.

Močůvka Motin Free vykazuje stejné znaky podvodu: Na prodejní stránce především chybějí kontakty na odpovědnou firmu, takže těžko dohledáte reklamační oddělení, až vám tinktura ublíží. Anonymní prodej ostatně není v Evropské unii legální, takže šmejdi „podnikají“ za hranou zákona.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno