Kdysi dávno jsme udělali chybu, jejíž smrdutý pach stále ještě nosíme na konečcích prstů, v ústech, na šatech. Tehdy jsme políbili první cigaretu možná jenom proto, abychom vypadali dospěle, zapadli do společnosti a ochutnali opravdový život. Romantický začátek děsné závislosti! Ale každý občas podlehne sebeklamu, důvěřivě vystartuje za pokušením a tvrdě narazí. Všechno dobře dopadne, jestliže z ošklivé zkušenosti vytěžíme ponaučení a napříště prokoukneme nástrahu. Proto neobjednávejte podvodné kapky Nikotinoff!

Magnety, náplasti, kapky, jedna volovina za druhou

Šmejdi v posledních letech vyklízejí ulice a přecházejí na internet, kde jednodušeji obcházejí zákony. Mohou totiž pracovat třeba ze Spojených států, Ruska nebo jiné země, kde zaregistrují internetovou stránku, vymyslí lákavou inzerci a potom cílí reklamu na evropské spotřebitele. Takhle prodávali „přípravky proti kouření“ Nil Smole, ZeroSmoke, RealQuit a nyní nabízejí takzvaný Nikotinoff. Jednou účtují nehorázné peníze za magnety, podruhé třeba za náplasti a nyní vydělávají na údajných „kapkách“. Pokaždé zákazníkům slibují konec kuřácké závislosti, ale přitom jenom kradou peníze.

„Koupil jsem pozlacené kroužky, které podle reklamy zahánějí chuť na cigaretu. Zboží hodnotím jako jednoznačný podvod, vzhledem k počtu podvedených zákazníků možná dokonce trestný čin,“ píše pan Štefan. „Objednal jsem nějaké bonbóny. Spolykal jsem požadovanou dávku a potom 3 dny ležel v nemocnici, nemohl kouřit, ale pořádně ani chodit kvůli otravě organismu,“ píše další spotřebitel. „Výrobek evidentně neplní deklarovaný účel, a navíc nefunguje ani reklamace. Prodejce totiž tají svoje jméno, adresu i další identifikační údaje!,“ shrnuje Lucia.

Chvíli přemýšlejte a pochopíte, proč nekupovat Nikotinoff

Názvy podvodných produktů se mění, ale taktika internetových grázlů zůstává stejná. Prodejní stránky obsahují vymyšlené recenze, ukradené fotografie „spokojených zákazníků“ a citace „odborníků“, kteří ve skutečnosti neexistují. Do diskusí nelze přispět, nebo jakýkoli pochybovačný komentář okamžitě zmizí. Všechny odkazy vedou na objednávkový formulář, abyste neměli čas přemýšlet a co nejdříve odevzdali svoje peníze podvodníkům. Stejně jako předešlé šunty, ani Nikotinoff není podepsaný odpovědnou firmou, což odporuje legislativě Evropské unie.

Pokud nemáte dost silnou vůli, abyste hydru tabákového průmyslu porazili sami, využijte svoje zdravotní pojištění, staletou lékařskou vědu a vyhledejte normálního doktora, který přinejmenším není darebák. Závislost neporazíme lusknutím prstů, ale bylo by smutné, kdybychom kromě nikotinu konzumovali navíc ještě nějakou předraženou nebezpečnou moč.

4 KOMENTÁŘE

  1. Opravdu NIKDO (žádný normální člověk, nemyslím placené reklamní agenty) nemá s vodičkou Nikotinoff kladné zkušenosti? Zatracené cigarety.

  2. Nikotinoff zkouším – a možná budu zvracet. Cítím velmi silnou agresivitu a mám paranoidní představy (o spiknutí farmaceutického průmyslu, Evropské unie a mojí matky). Přemýšlím, jestli tento přípravek neobsahuje nějaké silné drogy, typu pervitin – kromě alkoholu, který tvoří 96 %. Zkouším najít jinou cestu, jak se zbavit kuřácké závislosti.

  3. Jste banda darebáků! Objednal jsem vaše „zázračné“ kapky. Komunikovali jste nestandardním způsobem, což mě zarazilo, ale přesto jsem vám dal šanci. Nyní jsem zhrozený, jaké výkaly jsou v zaplacené flašce! Nikotinoff chci vrátit, abych dostal zpátky svoje peníze, ale nevím, kam – mám na vás jenom jeden kontakt: číslo, ze kterého jste mi volali, a tam nikdo hovor nebere!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno