Lháři mohou melodicky zpívat a psát působivé texty, takže jejich faleš prohlédneme, jenom pokud zapomeneme na líbivou formu a kriticky prozkoumáme obsah samotného sdělení. Nejdříve tedy použijme rozum, abychom rozebrali podvodnou reklamu na olejíček Nutresin Herbapure Ear, který má podle fiktivního prof. Jaromira Kosinského vracet ztracený sluch. Jakmile zaženeme prolhané zloděje, vyhledejme účinnou pomoc. A nakonec, pokud všechno dobře dopadne, vnímejme čistou hudbu a lidský jazyk, který zůstává krásný, přestože někdy bývá zneužíván.

Olejíček Nutresin Herbapure Ear - cena, recenze

Prof. Jaromir Kosinský existuje jenom v reklamě

Většinu internetových stránek můžeme prohlížet zadarmo, přitom ovšem musíme strpět masivní inzerci. Občas na některou reklamu klikneme, a rázem jsme někde úplně jinde. Tentokrát jste možná natrefili na internetových obchod, ve kterém vystupuje jakýsi prof. Jaromir Kosinský. „Objevil jsem stoprocentně přírodní lék na hluchotu. Má formu olejíčku, který nakapete do uší. Svůj vynález jsem pojmenoval Nutresin Herbapure Ear a možná díky němu dostanu Nobelovu cenu,“ říká údajný dobrodinec.

Když ale napíšete „prof. Jaromir Kosinský“ do internetového vyhledávače, zjistíte, že tento domnělý vědec nemá záznam v žádné seriózní instituci: na univerzitě, v nemocnici, ve specializovaném ústavu apod. Jakoby ve skutečnosti vůbec neexistoval! A marně hledám taky jméno, sídlo a identifikační číslo firmy, která prodává olejíček Nutresin Herbapure Ear. Vidím pouze telefonní číslo +420 234102147. Takže pokud preparát nebude fungovat, nevím, kde můžu požádat o reklamaci. Na pražské adrese? Nebo v Polsku? Či na jiném světadíle?

Nutresin Herbapure Ear použijte na promazání dveří

Údajný „profesor Jaromir Kosinský“ vystupoval i ve starší reklamě, kde také propagoval „olejíček proti hluchotě“, který se tehdy ovšem jmenoval Auresoil Sensi & Secure. Po tomto „léku“ zbyly jenom zklamané recenze, stejně jako po tabletách Tinnitus Stop a naslouchátku Audisin Maxi Ear Sound. „Je velice smutné, že někdo dokáže být tak bezcitný, a vydělává na bezmoci jiných lidí – a ještě přes to nejdůležitější, přes zdraví. I já kvůli chronickým zánětům neslyším na jedno ucho, avšak z důvodu nízkého věku ještě nechci přistupovat k naslouchátku,“ píše v diskusi například paní Nikola.

„Zázraky“ z anonymních internetových obchodů zkrátka selhávají. Takže olejíček Nutresin Herbapure Ear nekupujte, anebo použijte na promazání pantů ve skřípějících dveřích. A choďte k normálnímu doktorovi medicíny, který sice není vševědoucí ani všemocný, ale není šmejd a jeho pozornost obvykle nestojí tisícovku.

8 KOMENTÁŘE

 1. NUTRESIN Herbapure EAR jsem objednala: v údajné akci, se slevou 1 200 Kč, pro tatínka před Vánocemi. Balíček přišel za 2 000 Kč, sleva žádná a kapky byly na čištění uší. Tedy PODVOD. Bohužel jsem balíček přijala, moje chyba. Každopádně však je hnusné, jak někdo vydělává na nemocných lidech.

  • Dobrý den, já jsem taky objednal tento ZÁZRAČNÝ preparát na klouby: s údajnou klubovou slevou za 1 425 Kč, ale pošta mi následně poslala SMS zprávu, že mi bude doručený balíček v hodnotě 1 980 Kč. Chtěl jsem zavolat dodavateli, avšak nikde jsem nenašel kontakt! Balík sice teoreticky můžu poslat zpět, ovšem neznám zpětnou adresu! Takže všem doporučuji, aby dávali na šmejdy bacha. A pokud objednáte, stejně jako já nic nepřebírejte ani nevyzvedávejte a hlavně neplaťte. Když takhle zareaguje 1 000 lidí, tak šmejdi přestanou okrádat SLUŠNÉ A DŮVĚŘIVÉ LIDI. S pozdravem a přáním všeho dobrého B.G.

 2. „Získat zpět 100% dobrý sluch může nyní každý. (…) Pan Jan Malčinský z Chebu je jednou z prvních osob v České republice, které použily Nutresin Herbapure Ear. (…) Byl hluchý jako pařez, ale stačily 4 týdny a slyší dokonce i šeptání – bez strojku!,“ hlásá podvodný web ceskylekarskyportal.com
  Lidé bděte, nevěřte kravinám.

 3. Také jsem naletěl. Podvod, nekupovat. A ještě mají drzost volat a nabízet další a další balení v rámci nějakého svého klubu. Jedno prý na první terapii nestačí, nutně musíte koupit další. A potom zase další. Jen tahají peníze. Pozor na to.

 4. Děkuji všem za komentáře, které mě vrátily na zem. Chvíli to byla prima představa, že se mně zlepší sluch a ouha!
  Přeji všem jen to nejlepší a ještě jednou srdečný dík za názory o podvodu.

 5. Také jsme naletěli. Odpovědná firma chce jenom cizí peníze. Neustále nám chodí nabídky, abychom za tisíce Kč pokračovali v této nesmyslné kúře. Už to ani nečteme. Nutresin Herbapure Ear je olej, kterým lze namazat leda panty u dveří.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno