Naši předkové pracovali vestoje a rukama, večer měli tělo celé bolavé a byli rádi, že můžou chvilku přemýšlet o životě. Moderní člověk dodržuje úplně opačný rytmus. Většinu pracovní doby čteme a píšeme, počítáme, posloucháme a mluvíme, abychom večer odpočívali při sportu, dobrém víně nebo filmu. Po celém dni máme mozek unavený a potřebujeme – vypnout! Možná máte zkušenosti s vynálezem jménem OptiMaskPro, který údajně léčí migrénu, zahání bolest hlavy a očí. Dokáže legrační plastikový kryt větší zázraky, než doktoři medicíny? Anebo líbivá reklama lže, aby mohli podvodníci okrádat důvěřivé lidi?

„Naše zařízení kombinuje magnetismus a akupunkturu, abychom správně působili na obličej. OptiMaskPro uleví vašim očím, zlepší zrak a krevní oběh, zažene únavu. Zároveň stimuluje vnitřní energii! Pokud nedosáhnete garantovaného výsledku, přístroj můžete vrátit a zaplacené peníze dostanete zpátky,“ slibuje prodejní internetová stránka. Cílem reklamy není jenom Česká republika, ale vlastně celá Evropa. Varovné recenze vyšly v italštině, němčině, maďarštině nebo lotyštině, na poplach bije také Česká obchodní inspekce!

Než objednáte OptiMaskPro, čtěte smluvní podmínky!

Co když náhubek nebude fungovat, anebo dokonce vyvolá alergickou reakci? Schválně zkuste najít seriózní obchodní podmínky, podle kterých byste mohli plastikový kryt reklamovat! „Požadavky na vrácení peněz budou odeslány emailem na: support@optimaskpro.com V požadavku zákazník uvede důvod požadavku. Vyhrazujeme si právo požadavek kupujícího nepřijmout, pokud důvod jeho/její stížnosti bude shledán neoprávněným,“ diktují brutálně přísné obchodní podmínky! Podezřelá nabídka připomíná podvodné krémy Lefery, dlahy Hallu Forte nebo tablety CGA800. Než případně zboží objednáte, pročtete obchodní podmínky a zkuste najít jméno odpovědné firmy!

Je prozíravé kupovat OptiMaskPro? Zkušenosti a diskuse

„Sama jsem trpěla několika typy bolestí hlavy, které někdy trvaly nepřetržitě celý týden. I já jsem v minulosti sahala často k analgetikům, lékům tišícím bolest, a to i ve vysokých dávkách,“ přiznává česká lékařka MUDr. Miroslava Muchová. Co podniknout, pokud trpíte stejnými potížemi? Určitě najdete odborníka – doktora medicíny, který dosáhl patřičného vzdělání, neskrývá svoji totožnost a nese plnou odpovědnost. Raději neobjednávejte OptiMaskPro, ani žádné jiné zboží, pokud prodejce není zapsaný ve veřejném obchodním rejstříku a nemá sídlo, nebo aspoň pobočku na území Evropské unie!

28 KOMENTÁŘE

 1. Varuji ostatní, přístroj „OptiMaskPro“ nefunguje, je to jen tahání peněz z lidí, PODVOD, zboží vrátit nelze, záměrně protahují komunikaci a pak přestanou… bez výsledku.

  • Jsou to neuvěřitelní podvodníci, nedá se napsat ani negativní hodnocení na FB jako odpověď na jejich falešné pozitivní reference.

 2. Také varuji, nekupujte brýle OptimaskPro – je to nepoužitelné a žádnou garananci nemáte, ani 100% vrácení peněz. Je to lež, přestanou komunikovat.

 3. No to je hezké, já jsem tak opatrný člověk a zřejmě jsem se nechala také napálit. Příště by si měl člověk nejdříve najít recenzi. Ach jó.

  • Dnes mi přístroj přišel, rozhodla jsem se ho vrátit. Ale adresa neexistuje, a tak mně napadlo přečíst recenze… Hrůza, asi jsem trdlo.

 4. Dobrý den, taky jsem jedna z napálených. Kam jste zboží „OptiMaskPro“ odeslali na vratku? Do USA? Svině.

 5. Já jsem taky naletěla, zázračné brýle OptiMaskPro jsem jednou vyzkoušela a bohatě mně to stačilo, teď mně leží ve skříni. Teď všude čtu samé záporné komentáře a zkušenosti napálených zákazníků, jako jsem já. Raději jsem si mohla ještě jeden tisíc korun přidat a koupit nové brýle. Ale co už teďka, za blbost se platí.

 6. Nekomunikují – také jsem chtěla OptiMaskPro vrátit – kolik si asi na nás vydělali? Škoda, že neexistuje žádná možnost, jak jim v tom zamezit. Jistě se najdou další důvěřivci.

 7. …a nyní jsem se stížností na řadě já.
  Toto jsem poslal na ČOI…

  Dobrý den, lidská hloupost je nekonečná. Albert Einstein prohlásil: „Jsou jenom dvě věci, které jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost. Jen v tom prvním případě si nejsem úplně jistý.“ Je lidská hloupost i důvěra? Je hloupé věřit lidem? Milé ČOI, ty určitě máš s touto otázkou bohaté zkušenosti.

  Na internetu, na mém oblíbeném portálu Sebeřízení.cz jsem objevil článek, který mi sice připadal jako zázrak, avšak kdybych já něco takto tvrdil, myslel bych to vážně, jenže… “Pěkně“ jsem naletěl. Přístroj je vlastně jen vibrátor. Ano, takový “robertek“ ve tvaru brýlí.

  Zkrátka, chci nyní využít právo na odstoupení od smlouvy do 14-ti dnů bez udání důvodu – a důvod, který použiji, je absence návodu v českém jazyku. Zde je elektronický doklad o doručení od PPL. Berte to jako podnět, protože lidí, kteří takto naletí, podle mne neustále přibývá, jinak by to asi ti “prodávající“ neinzerovali, protože se jim to jinak nevyplatí.

  A jaké mi dáváte šance, že to dobře dopadne v mém případě? Doporučte mi, prosím, nejsprávnější postup, abych nedopadl jako sedlák u Chlumce.
  Důvěřivý Petr Jančálek

 8. Přístroj je k ničemu, po 4 dnech jsem jej chtěla vrátit, ale místo odpovědi, kam jej mohu poslat, mi zablokovali e-mail. Bohužel jsem nakoupila ukvapeně a nečetla si recenze. Posílám alespoň varování pro ostatní. Stehlíková

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno