Naši předkové pracovali vestoje a rukama, večer měli tělo celé bolavé a byli rádi, že můžou chvilku přemýšlet o životě. Moderní člověk dodržuje úplně opačný rytmus. Většinu pracovní doby čteme a píšeme, počítáme, posloucháme a mluvíme, abychom večer odpočívali při sportu, dobrém víně nebo filmu. Po celém dni máme mozek unavený a potřebujeme – vypnout! Možná máte zkušenosti s vynálezem jménem OptiMaskPro, který údajně léčí migrénu, zahání bolest hlavy a očí. Dokáže legrační plastikový kryt větší zázraky, než doktoři medicíny? Anebo líbivá reklama lže, aby mohli podvodníci okrádat důvěřivé lidi?

„Naše zařízení kombinuje magnetismus a akupunkturu, abychom správně působili na obličej. OptiMaskPro uleví vašim očím, zlepší zrak a krevní oběh, zažene únavu. Zároveň stimuluje vnitřní energii! Pokud nedosáhnete garantovaného výsledku, přístroj můžete vrátit a zaplacené peníze dostanete zpátky,“ slibuje prodejní internetová stránka. Cílem reklamy není jenom Česká republika, ale vlastně celá Evropa. Varovné recenze vyšly v italštině, němčině, maďarštině nebo lotyštině, na poplach bije také Česká obchodní inspekce!

Než objednáte OptiMaskPro, čtěte smluvní podmínky!

Co když náhubek nebude fungovat, anebo dokonce vyvolá alergickou reakci? Schválně zkuste najít seriózní obchodní podmínky, podle kterých byste mohli plastikový kryt reklamovat! „Požadavky na vrácení peněz budou odeslány emailem na: support@optimaskpro.com V požadavku zákazník uvede důvod požadavku. Vyhrazujeme si právo požadavek kupujícího nepřijmout, pokud důvod jeho/její stížnosti bude shledán neoprávněným,“ diktují brutálně přísné obchodní podmínky! Podezřelá nabídka připomíná podvodné krémy Lefery, dlahy Hallu Forte nebo tablety CGA800. Než případně zboží objednáte, pročtete obchodní podmínky a zkuste najít jméno odpovědné firmy!

Je prozíravé kupovat OptiMaskPro? Zkušenosti a diskuse

„Sama jsem trpěla několika typy bolestí hlavy, které někdy trvaly nepřetržitě celý týden. I já jsem v minulosti sahala často k analgetikům, lékům tišícím bolest, a to i ve vysokých dávkách,“ přiznává česká lékařka MUDr. Miroslava Muchová. Co podniknout, pokud trpíte stejnými potížemi? Určitě najdete odborníka – doktora medicíny, který dosáhl patřičného vzdělání, neskrývá svoji totožnost a nese plnou odpovědnost. Raději neobjednávejte OptiMaskPro, ani žádné jiné zboží, pokud prodejce není zapsaný ve veřejném obchodním rejstříku a nemá sídlo, nebo aspoň pobočku na území Evropské unie!

28 KOMENTÁŘE

  1. Děkuji všem, že se nebojí přiznat svůj omyl, tím šetří peníze ostatním a maří tak výdělky „untrvasrmanům“.

  2. Naštěstí jsem byl prozíravý a zagooglil ještě před objednáním, jestli najdu nějakou diskusi nepodpořenou masáží mozku o tom, jak to na 100 % funguje. Vedly mě k tomu mimo jiné i modré tabulky, které oznamovaly, jak brýle ubývají a časové limity, které jsou u všech těchto podvodných přístrojů. Nechtěl jsem „OptiMaskPro“ pro sebe, naštěstí i po 40. narozeninách vidím bez brýlí dobře, ale myslel jsem na manželku a především na 4letou dceru, které naměřili na jednom oku 4 dioptrie. Tihle podvodníci zneužívají lidi a jejich důvěřivosti ke svému obohacení.

  3. Právě pročítám recenze, pozdě a ten šmejd ani nezavrčel. Nyní ho můžu akorát vyhodit. Příště nejprve recenze u čehokoliv!!!

  4. Parazitování na zdraví potřebných je nejhorší hnus, kterého je schopen pouze „člověk“.
    Zvíře tyto schopnosti postrádá, proto se od něj tak liší.

  5. Zdravím, nyní uvádějí, že OptiMaskPro „zlepší oči“. Ale původně pod stejným názvem inzerovali vibrátor proti vráskám kolem očí. Divné, že?

  6. Jsem ráda, za tuto diskusi. Podezřelé mi přišlo, že certifikát, vystavený na kosmetické účely, nabízejí také na léčbu zraku. Proto jsem zagooglila a hle… Děkuji všem, kteří se nestyděli přiznat svůj omyl a mně tím ušetřili zklamání i finance.

  7. Môžem len poďakovať ľuďom, ktorí sa popálili a neváhali varovať nás ostatných. Len by som rada vedela, kde sú kontrolné orgány a prečo nezakážu tieto podvodné obchody.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno