Představte si, že úspěšně zneužíváte cizí důvěřivosti. Prostřednictvím internetových reklam jste lidem naslibovali, že jim dokážete zázračně vyhladit vrásky a snížit tělesnou váhu. Mnoho zákazníků naletělo. Zaplatili vám nemalé peníze, abyste jim poslali obyčejné krémy a bonbóny. Co byste podnikli nyní? Zač jsou lidé ochotní vyhazovat peníze, kromě pohádkového omlazení a bezpracného zeštíhlení? Co třeba slíbit stárnoucím mužům mladickou erekci a pojmenovat svůj produkt POTENGA Sex Power Increase?

Řada čtenářů ocenila články, které jsme věnovali krémům Lefery Cosmetics a tabletám CGA800. Někteří bohužel otevřeli varovné recenze příliš pozdě. „Já hloupá jsem uvěřila stejné internetové reklamě! Po měsíci užívání krému Lefery můžu říci, že mi vrásky nezmizely, naopak mám více beďarů,“ napsala do diskusního fóra Petra. „Koupil jsem tablety CGA800. Podle návodu jsem postupně snědl většinu balení, ale místo úbytku váhy jsem naopak přibral,“ napsal Ivo. Mnoho indicií naznačuje, že stejně skončí uživatelé přípravku POTENGA Sex Power Increase. Co mají všechny uvedené značky společné?

Při nákupu kapslí POTENGA podléháte africkým zákonům

Stejně jako výrobky Lefery Cosmetics a CGA800, také tablety POTENGA Sex Power Increase jsou prodávány prostřednictvím internetových stránek centrumakci.com, které sklidily kritiku Ministerstva zdravotnictví ČR. V obchodních podmínkách například stojí: „Výrobky, kterých se týkají informace na Stránkách, jsou v souladu se všemi právními předpisy v místě prodeje (Anjouan, Komory). Osoba, která má zájem o Výrobek a uskutečnění objednávky, by se měla seznámit s příslušnými místními zákony.“ Jste opravdu ochotní studovat legislativu afrického státečku, až eventuálně budete kapsle POTENGA Sex Power Increase reklamovat?

Obchodní podmínky upozorňují, že nakoupený produkt může ve skutečnosti vypadat úplně jinak: „Prodávající neumožňuje uplatnění reklamace na rozdíly ve vzhledu zakoupeného Výrobku a vzhledu Výrobku na internetové Stránce.“ Bonbónky POTENGA tedy mohou přijít například ohmatané, bez obalu. Kdo vlastně pastilky vyrábí a prodává? Nevíme. Za reklamní kampaní najdeme nechvalně známou firmu: WHITEDOTSEO COM SP Z O O, ul. Zlota 7/18, 00-019 Warszawa. Zklamaní uživatelé krémů Lefery a bonbónů CGA800 potvrzují, že zasilatelská společnost měla polskou adresu. Ale jméno výrobce nebývá uvedeno.

POTENGA Sex Power Increase: nesmysly a výmysly

Některé propagační weby mají přímo polskou doménu: například TENTO. Texty jsou nepovedenou směskou češtiny, ruštiny a angličtiny: „Problémy s потенцией se týkají téměř 60% mužů, a to nejen po 40 let. Pokud jste v této skupině, je pravděpodobné, zajímalo by mě, zda je možné jednou a navždy zapomenout na problémy s потенцией?  Ukázalo se, že je to velmi jednoduché! Můžete jednoduše objednat nový přírodní přípravek – Potenga Sex Power Increase. Výrobce zaručuje 100% stealth.“ Shledáváte takovou hatmatilku důvěryhodnou?

Kapsle propaguje také další pofidérní, nechvalně známý webík kazdodenninoviny.com. „Již tisíce mužů se za necelý měsíc úplně zbavilo problémů s erekcí a znovu se těší povedeným sexuálním životem. Kapsle POTENGA Sex Power Increase se velmi rychle staly populární mezi muži, kteří trpí problémy s potencí. Získaly fantastické recenze mezi lékaři,“ tvrdí prodejce. Uvádí jména pravděpodobně neexistujících doktorů, která nejsou nikde jinde dohledatelná. Opravdoví lékaři doporučují vysadit cigarety, alkohol a kávu, méně stresu a více odpočinku, případně předepíšou léky schválené Státním ústavem pro kontrolu léčiv.

Pokud máte se zbožím POTENGA jakékoli zkušenosti, prosíme, napište do fóra! Byli bychom samozřejmě rádi, kdyby navzdory všem podezřelým indiciím kapsle dokázaly pomáhat. V tom případě bychom ochotně a pravdivě článek aktualizovali!

29 KOMENTÁŘE

  1. Dobrý den, četl jsem pozorně celou diskuzi a je mi jasné, že Potenga je podvod. Ale než jsem našel tyto stránky, tak jsem si objednal Erectic Plus. Složení jsem si ověřoval na internetu a jedná se o složky, které mají mít účinek, jak píšou a jsou přírodní. Akorát v podstatně menších dávkách. Například hlavní složka Muira Puma má v jedné tabletě 120 mg výtažku (doporučeno 1 tableta denně). A když jsem si našel na internetu jenom Muira Puma, tak byly doporučeny 2 tablety denně po cca 400 mg. Tak si říkám, že to asi fungovat nebude. Uvítal bych nějakou osobní zkušenost s Erectic Plus, také původem z Polska.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno