Miluji chutné jídlo, stejně jako vy. Ale popravdě, ještě raději spaluji snědené kalorie – a tuto zábavu upřímně doporučuji také vám! Klidně zapomeňme na sportovní rekordy, bohatě postačí aktivity, které nám pomohou k lepší náladě: procházky nějakým pěkným lesoparkem, případně projížďky na bicyklu nebo nebo rekreační plavání. V lidském organismu se přitom začne uvolňovat takzvaný „hormon štěstí“, odborně nazývaný endorfin. Takže berme jako dobrou zprávu, že podvodné „hubnoucí přípravky“, například kapsle Prolesan Pure nefungují.

Prolesan Pure – podvod, recenze, cena

Česká obchodní inspekce zveřejnila recenzi

„Vyvinul jsem přírodní kúru, díky které kdokoli může zhubnout až 14 kg za 28 dní – automaticky, bez diety a bez námahy,“ říká podle internetové prodejní stránky „molekulární biolog prof. Marek A. Štěpán. Za svoje kapsle „Prolesan Pure” údajně dostal několik „prestižních cen“, pomohl zchudnout nejdříve svojí ženě a potom mnoha klientům…

„Tento domnělý vědec nemá záznam v žádné seriózní instituci: na univerzitě, v nemocnici, ve specializovaném ústavu,“ varuje však Česká obchodní inspekce. ČOI zjistila, že fotky údajného profesora a jeho zákazníků jsou stažené z komerčních fotobank, kde pózují modelové a herci. Také kvůli nedostatečným obchodním podmínkám a dalším podivným prodejním fintám inspektoři konstatují, že případný nákup těchto kapslí přes uvedenou internetovou stránku bude „rizikový“.

Podle čeho soudíme, že Prolesan Pure je podvod

 1. Neznáme identifikační údaje odpovědné firmy, takže nevíme, kde případně požádat o vrácení peněz, nebo na koho poslat policii.
 2. Solidní doktoři medicíny a lékárníci vám potvrdí, že kapsle Prolesan Pure nefungují, ostatně proto nejsou předepisované.
 3. Autoři reklamy zneužívají akademické tituly a taky fotografie lidí, kteří o jejich „produktu” pravděpodobně nikdy neslyšeli.
 4. Úplně stejně jako tablety Prolesan Pure byly dříve propagovány další podvodné „hubnoucí prostředky” – například Vega SlimMangosteen3D ChilliKaplanexChocolate SlimChoco LiteEco SlimCatch Me, Patch Me!, DIETonus a další.
 5. Cena kapslí kolísá kolem 1 000 Kč, které můžete investovat daleko lépe. Raději si kupte třeba pohodlné boty a vyrazte městskou linkou nebo vlakem někam do přírody, na pěší výlet.

13 KOMENTÁŘE

 1. Pokud má ČOI pravdu a jedná se o placebový podvodný přípravek bez pozitivních účinků, proč tedy nepodala podnět k trestnímu stíhání údajného MUDr. Štěpána a proč nenechá tuto společnost soudně zrušit?

  • Protože neexistuje, všechno je vymyšlené – jméno, fotky, aby nachytali lidi. Stejné ingredience obsahuje skoro každý přípravek na hubnutí – a nefungují. Maximálně se vám potom zvýší tlak, zrychlí tep a bude vám zle.

 2. Postačí si pozorně přečíst samotné propagační materiály výrobku a pokud čtenář nepropadl na základní škole v českém jazyce, tak nalezne dostatečné množství gramatických chyb, což samo o sobě svědčí o podvodu s původem v cizině.

 3. Na Slovensku sa ten údajný lekár a vedec volá Ján M. Kocián, to isté foto nejakého nemeckého herca, tie isté klamstvá.

 4. Nezhubla jsem ani deko, jen snad neskončím v nemocnici, protože se mi jídlo příčí, jsem malátná, zesláblá, bolí mně hlava, po 14 dnech jsem byla nucena přestat onen „zázrak“ používat – za blbost se platí, jen fakt doufám, že ne zdravím.

 5. Koupila jsem 4 balení asi za 500 Euro. Dostale jsem kožní ekzém a vůbec jsem nezhubla. Lidi, nenechte se podvést.
  Kamila

 6. Zarážející je už to, že samotná reklama je velice rozvláčná a dlouhá. Je proto také velice drahá. Kdo může takto investovat?

 7. Gratuluji vynálezci přípravku Prolesan Pure. Doporučil bych tomu pánovi, aby studoval podvodné vědy na Mírovské fakultě, kde se dá studovat za peníze daňových poplatníků i 20 let, All Inclusive. Třeba se ti v té podvodnické palici rozsvítí, ty 151. lumpe v kategorii přípravky na hubnutí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno