Stárnoucí muže trápí pohlavní žláza, která leží mezi konečníkem a stydkou kostí, objemná jako vlašský ořech. Zánět nebo nadměrná velikost prostaty zapříčiňuje, že máte potíže s močením. Lékařské vyšetření obvykle probíhá rektálně, což normálního člověka odpuzuje. Ale buďme obezřetní vůči náplastem ProstaPlast, jež propaguje vtíravá internetová reklama! Prodejce podezřelých nálepek odkazuje na údajnou vědeckou studii, která pravděpodobně vůbec neexistuje. Zřejmě nemá sídlo na území Evropské unie, takže obtížně uplatníte případnou reklamaci!

„Známe způsob, jak překonat chronický zánět prostaty a porazit impotenci během 15 dnů – bez ponižující rektální masáže a drahých léků! Následující metoda zachraňuje rodiny a sexuální život,“ slibuje prodejní internetová stránka, která má také zahraniční verze. Prodejce buďto popletl, anebo záměrně vylhal uváděné recenze. „Díky zázračným náplastem se moji pacienti uzdravují mnohem rychleji,“ slibují podvodníci jménem fiktivního urologa, kterého pojmenovali jednou Dr. Tomáš Groha, podruhé Nathan Horton a potřetí Dr. Pappas. Nálepky ProstaPlast stojí kolem 1 000 Kč – vzhledem k obchodním podmínkám příliš mnoho.

Než zaplatíte, nejdříve najděte jméno prodejce

Celá záležitost připomíná podvodné internetové reklamy na bleskovou výuku jazyků, vyhlazování vrásek, hubnutí, zvětšení svalů, léčbu mužských a ženských komplexů, křečových žil, napuchlých nohoukloubů nebo vbočeného palce. Co když poměrně drahé nálepky selžou, anebo dokonce vyvolají vyrážku? „Požadavek na vrácení peněz odešlete e-mailem, na adresu: support@prostaplast.com,“ diktují obchodní podmínky. Ale pozor – abyste mohli produkt reklamovat, nesmíte nálepky vůbec rozbalit! Kdopak sepsal vylhané recenze a absurdní smluvní podmínky? Než případně produkt objednáte, schválně zkuste najít českou, nebo evropskou adresu odpovědné firmy.

ProstaPlast vám nepomůže. Raději navštivte lékaře

„Nejsou důkazy, že by prostata ovlivňovala erekci,“ říká MUDr. Viktor Eret, Ph.D. Lékaři ovšem varují, že intimní mužské potíže mohou signalizovat závažnější zdravotní problémy – zánět, nebo dokonce rakovinu. “Vyšetření doporučuji všem mužům, kteří jsou starší 50 let. Pokud máte v rodině závažné onemocnění prostaty, zejména rakovinu, navštivte preventivně lékaře již po 40. roce života,“ dodává Eret. Máte doplňující poznámku, anebo vlastní zkušenosti s podezřelými náplastmi ProstaPlast? Recenze připojujte vespod, do svobodného diskusního fóra

16 KOMENTÁŘE

 1. Je to banda šmejdů!!! Snaží se okrást seniory!!! Pozor na ně!!! Pokud máte přebytek peněz, tak je raději věnujte na „KLOKÁNKY“, než abyste kupovali ProstaPlast!!! Hlavně nepodporujte tu bandu šmejdů!!! Petr

 2. ProstaPlast absolutně nekupovat, je to zase jeden z obrovských podvodů, jak z lidí vytáhnout peníze. Vyzkoušeno a naprosto bez jakéhokoliv účinku. Je to jen finta šmejdů, jak napálit lidi. Záruky vrácení peněz žádné, no podvodníci, jak se sluší a patří. Takže kdo chcete vyhodit 1200,- i s dopravou do kanálu, tak objednávejte. Jsou to veřejní zloději, zloději a zase jenom zloději. Ty plusové příspěvky, co jsou na jejich stránkách, si sami vymysleli, protože normální člověk by se takto po použití nemohl vyjádřit.

  • Ahoj Mirku, naprosto s Tebou souhlasím! Jsou to ŠMEJDI! Po třech marných pokusech mi nesdělili adresu v ČR, na kterou se to může vrátit. Každého by ale měla již odradit adresa odesílatele, která je z Floridy. Je to nesmysl, protože zásilku jsem obdržel za dva dny. Nehodlám to tak nechat a zatím se zkusím poradit s ČOI.
   Podnikl jsi již nějaké další kroky proti těm zlodějům?
   Zdraví Honza

 3. Mohu jenom potvrdit předešlé zkušenosti. Jsou to PODVODNÍCI!! Povšimněte si, že nemají žádnou poštovní adresu pro případné vrácení, které uvádí v letáku jako možnost.
  NEKUPOVAT

 4. Je to podvod, pozor, vôbec žiadny účinok. Systém, ako neskúsených obrať o peniaze. Celá reklama je podvodná!

 5. Ahojte, na spresnenie – ide o viacero blogov v rôznych jazykoch s rôznymi menami (viz ZDE). Veľké bacha. NEOBJEDNÁVAŤ za žiadnych okolností!!!

 6. Jo :-D. Nikdy som neskočil na podobnú reklamu. Až teraz, keď došli ťažkosti. Mám, nemám. To bola Shakespearovská otázka. Teraz viem, že ako abstinent som si mohol dať za tie peniaze aspoň Plzeň a vyčúrať ho do kanála. Aspoň by ma prečistilo. Budem si dlho nadávať pre túto kúpu. Ten peniaz mi bude chýbať. Takže tak ako doteraz, aj odteraz – nekupuj, nekupuj!!!

 7. Pěkný večer… a nebo objednat, ale nevyzvednout. Je to smutné, že takovéto lumpárny procházejí těmto šmejdům.
  PROTO prvně než objednávám, tak si přečtu recenze na daný výrobek. Takže děkuju všem, kteří přispěli svou zkušeností, i když je mi líto, že se museli nachytat, aby mohli sdělit varování ostatním. Ještě jednou děkuju…

 8. Jakožto odborník se směji i nad doporučovaným způsobem aplikace na kůži břicha – jelikož většina mužské populace tam má ochlupení, tak pochybují, že se z náplasti něco vůbec vstřebá :-). Jinak pacient, co mi o tomto „léku“ řekl, má obdobnou zkušenost – zcela bez efektu.

 9. Pozor!!! Nekupovat!!! Vůbec to nepomáhá, ale naopak pod náplastí se vytvoří ekzém. Jsou to loupežníci – díky našim zákonům, které je v tom podporují. Co na to ČOI?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno