Půvabné filmové herečky vypadají se zapálenou cigaretou svůdně, ale dlouhodobé vdechování nikotinu krásu ničí. Kuřáci pravděpodobněji dostanou rakovinu, infarkt nebo žaludeční vředy. V každém regionu České republiky naštěstí najdeme několik doktorů medicíny, kteří se specializují právě na léčbu kuřácké závislosti. Raději nekupujte předražené a podezřelé výrobky typu RealQuit, inzerované pouze prostřednictvím internetu! Kvalifikovaný lékař dosáhl patřičného vzdělání, podléhá přísnému státnímu dohledu a nese plnou odpovědnost. Věcičky jako RealQuit mají velmi rizikové obchodní podmínky.

Například MUDr. Jiří Henzl vysvětluje, že tabákový průmysl můžete porazit dvěma způsoby. Buďto změníte svoje životní návyky, což usnadňují poradny zřizované při zdravotních pojišťovnách a zdravotních ústavech. Anebo překonáte abstinenční příznaky pomocí takzvaného čistého nikotinu, který dostanete pouze v přiměřených dávkách, aniž byste museli potahovat cigaretu. „Nezáleží jenom na lékaři, ale hodně právě na pacientovi. Pokud jste pevně odhodlaní, s naší odbornou pomocí máte velmi vysokou šanci navždy kouření zavrhnout,“ upřesňuje MUDr. Pavel Kalina. Zatímco výrobce produktu „REALQuit“ ani neprozrazuje svoje jméno!

Biomagnety RealQuit připomínají dřívější podvody

Internet je báječný vynález, který spojuje lidi, ale pomáhá také různým šejdířům. Ve svých článcích sleduji podvodníky, kteří slibují důvěřivým Evropanům pohádkový nárůst svalů, zlepšení intimního života nebo zázračné vyhlazení vrásek. Stejná parta asi propaguje taky podivnost jménem RealQuit. „Malé pozlacené magnety umístíte na přední a zadní stranu ucha. Počkejte aspoň jeden den, aby dostatečně zapůsobily na vaši hlavu. Potom vaše chuť na cigaretu okamžitě a naprosto zmizí!,“ slibuje prostřednictvím prodejního webu vymyšlená reklamní postava – fiktivní pan Rudolf z Prahy, respektive Rudy z Londýna, nebo Hans z Mnichova.

Čtěte obchodní podmínky a hledejte odpovědnou firmu

Jak poznáme podvodné zboží? Snadno, zlodějíčci totiž zatajují svoje skutečné jméno a porušují evropské normy. Schválně zkuste najít, jaká obchodní společnost prodává magnety RealQuit! Je skutečně v oficiální rejstříku firem? Sídlí, nebo aspoň provozuje svoji pobočku na území Evropské unie? Pod jakými podmínkami vrátí peníze, když magnety selžou, nebo třeba poškodí mozek? „Požadavky na vrácení peněz budou odeslány emailem na: support@realquit.com. Vyhrazujeme si právo požadavek kupujícího nepřijmout,“ říkají obchodní podmínky. Nevím, jak vy, ale osobně očekávám solidnější chování, zvláště za cenu 867 Kč.

2 KOMENTÁŘE

  1. Áno, slovenskí podvodníci majú to isté v podmienkach: „Žiadosti o vrátenie tovaru alebo storná objednávok sa posielajú e-mailom: support@realquit.com. V žiadosti uvedie zákazník dôvod žiadosti. Vyhradzujeme si právo neprijať žiadosť kupujúceho, ak je odôvodnenie reklamácie nedostatočné.“
    Nechcem dávať odkazy na podvodníkov, ale aspoň na zoznam takých stránok.
    Kupnisila.cz je asi jediný český portál, ktorý otvorene hovorí, čo je pravda. Pritom českých webov je ešte viac, ako slovenských. Realquit má kradnutú fotku speváka, ktorého nepoznám a ani po nom netuzim, len je divné, že ti podvodníci už kašlú na všetko, keď okrádaju aj zname osoby.

  2. Můžu sám za sebe říci, že jsem koupil magnety RealQuit (ZeroSmoke) a i přes používání kouřím dál. Je to úplně k ničemu. Doporučuji zajít k lékaři, ten pomůže lépe, tohle je další podvod.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno