Nemůžete obout svoje oblíbené kotníkové boty. Možná ani neoblečete kalhoty, pokud jsou příliš úzkého střihu. A především pociťujete lehký stud, když svoje nohy ukazujete veřejně. Taky vám natékají kotníky? Nohy mohou opuchnout až k lýtkům, nebo naopak po nárty a prsty… Možná jste zaznamenali reklamy na přípravek Signilight Plus, který údajně napuchlé nohy vyléčí. Nevěřte tomu! Rád adresuji výrobcům a prodejcům upřímnou omluvu, pokud mě přesvědčí o opaku, ale velmi pravděpodobně jsou podvodníčci. Povím vám, proč produktu Signilight Plus nedůvěřuji.

Automaticky zobrazované internetové reklamy dlouhodobě sleduji. Diskutéři pod mými recenzemi potvrdili, že řada údajných potravinových doplňků a mastiček jsou zákeřnými pastmi: například Lefery Cosmetics, CGA800, Men Solution Plus, Turbo Max Blue, anebo domnělý lék na křečové žíly Vein Stopper. Kapsle jménem Signilight Plus vypadají víceméně stejně. Jsou propagovány řetězcem webů – českých, ale také polských, italských, bulharských, rumunských, řeckých… Podivuhodné je, že nikde není uvedené jméno, adresa a identifikační číslo firmy, která nese za výrobek odpovědnost!

Co když Signilight Plus způsobí otravu? Kde uplatníte reklamaci?

Doménu signilight.cz má zaregistrovanou jakási polská společnost Whitedotseo.com sp.z o.o., která prodávala rovněž podvodný šampón nebo mužský stimulant. Zklamaní uživatelé pod recenzemi píšou, že navzdory reklamní slibům žádné zázračné účinky nenastaly. Tyto šmejdy připomíná novinka „Signilight Plus“ také cenou – stojí bezmála tisícovku! Přitom vystudovaní a státem hlídaní doktoři medicíny nabízejí služby, které máte v rámci zdravotního pojištění zadarmo.

„Otoky nohou mají velké množství příčin a to od naprosto banálních situací po velice závažné systémové choroby,“ píše MUDr. Jiří Štefánek. Pastilky Signilight Plus určitě nevyléčí ledvinové nebo srdeční potíže. „Otoky dolních končetin jsou vždy příznakem závažnějšího onemocnění. Je nutné specializované vyšetření s odhalením pokud možno všech příčin edémů (otoků),“ upozorňuje docent Ivan Malý, CSc. Bonbónky Signilight Plus mají ke komplexní prohlídce daleko, v nejlepším případě nebudou vůbec účinkovat. Pokud nedůvěřujete konvenční medicíně, zkuste dědka bylinkáře.

3 KOMENTÁŘE

  1. POKUD NEODEBERETE ZÁSILKU, PŘEDAJÍ VÁS VYMAHAČSKÉ FIRMĚ – „PRO SPEDITION LIMITED“ Z GIBRALTARU!
    A GINKO BILOBA JE DOPLNĚNA CHEMIKÁLIÍ, KTERÁ NORMÁLNĚ ZPŮSOBUJE PRŮJEM.
    JEŠTĚ, ŽE JSEM TO NEKOUPIL!

  2. Úplně s vámi souhlasím. Je to miliónový obchod s lidmi v nouzi. Bohužel mnozí stále hledají jen lehkou cestu k falešnému „uzdravení“. Je také známo, že lidé zemřeli na otravu těmito diverzními „léky“ typu „Signilight Plus“. Není, koho zažalovat, protože podobné firmy pracují velmi skrytě v zahraničí a viníka nelze prakticky vypátrat. Návštěva lékaře je nutná!!! V našem světě nenajdeme zázraky, i když by se někdy hodily… Namísto koupi těchto „zázračných léků“ konzultujte lékaře, nikoli sousedku apod.

  3. Žel, Vaši informaci o šmejdech čtu až nyní – pozdě! Nedivte se, že člověk s oteklýma nohama hledá, co se dá. Až uvnitř balíčku, kde především chyběla faktura a kontakty na dodavatele, jsem našel varování, že výrobek nesmí používat pacienti, kteří papají léky na ředění krve. Tím je SIGNILIGHT PLUS jim zakázán!!!! Rád bych jim ještě nerozbalenou dózu vrátil – žel, nemám kam, neboť dopravce PPL.cz odmítá sdělit adresu svého zákazníka, který jim dopravu svěřil. Co s tím? Využít služeb na např. BLESKU, nebo se obrátit na policii?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno