My lidé vypadáme díky svým vynálezům jako vládcové tvorstva, ale přitom nás dokážou pořádně potrápit miniaturní organismy. Způsobují například mykózu – houbové onemocnění, které zasahuje obvykle nohy. V každém tuzemském městě naštěstí najdeme dermatologa – doktora medicíny, který dokáže plísně odstranit. Raději nekupujte předražené a podezřelé výrobky typu Skinetrin, inzerované pouze prostřednictvím internetu! Kvalifikovaný lékař dosáhl patřičného vzdělání, podléhá přísnému státnímu dohledu a nese plnou odpovědnost. Bonbónky Skinetrin mají bezcenné smluvní podmínky, s reklamací nepočítejte.

Houbám prospívá vlhkost, takže buďme opatrní ve společných umývárnách, sprchách a kolem bazénů. Odloupnuté kožní šupiny a kousky nehtů zůstávají infekční řádově měsíce! Vlastní obuv bývá bezpečnější, než chůze naboso, nebo dokonce zapůjčené cizí boty. Po koupeli pečlivě osušme svoji kůži, hlavně v záhybech těla. Pokud mykózou trpíte, místo bonbónů Skinetrin použijte předepsané léky. „Existuje široké spektrum antimykotik. Výběr léku a formu vehikula volíme podle rozsahu, lokalizace, klinického nálezu a původce mykotické infekce,“ vysvětluje dermatoložka MUDr. Ivana Kuklová.

Tabletky Skinetrin připomínají dřívější podrazy

Internet je báječný vynález, který spojuje lidi, ale pomáhá také různým šejdířům. Ve svých článcích sleduji podvodníky, kteří slibují důvěřivým Evropanům pohádkový nárůst svalů, zlepšení intimního života nebo zázračné vyhlazení vrásek. Stejná parta asi propaguje taky tabletky jménem Skinetrin. „Nové kapsle vyléčily zevní plísňové onemocnění během pouhého měsíce každému uživateli,“ slibují prodejci pod ukradenými fotografiemi fiktivních zákaznic. Stejná tvář patří jednou Češce Marii, jindy Polce Roksaně, anebo Italce Mary. Podvodníci rozhodili svoje sítě taky na Slovensku, ve Francii, Bulharsku nebo Lotyšsku.

Prodejce tají svoje jméno, dermatologové mají jasno

Jak poznáme podvodné zboží? Snadno, zlodějíčci totiž zatajují svoje jméno, abyste nemohli uplatnit reklamaci ani přivolat Českou obchodní inspekci. „Skinetrin neobsahuje nic, co by ničilo plísně. Doporučuji návštěvu kožního lékaře, který předepíše normální lék,“ píše MUDr. Jaroslava Čiefová. „Skinetrin vyznívá při boji s mykózou (s ohledem na obsah niacinu, kolagenu a kyseliny askorbové) poměrně úsměvně,“ odmítá podvodné tablety rovněž lékárník Mgr. Lukáš Dobrovolný. Přitom i známá farmaceutická společnost Bayer doporučuje, abyste navštívili lékaře nejpozději po 3 týdnech neúspěšné samoléčby.

4 KOMENTÁŘE

  1. Skinetrin jsem koupila, mělo tam být 400 mg pyridoksinu – na krabici bylo 400 mg kolagenu, 16 mg pyridolsinu a vitamínu C. Prodával to p. Ligocký. Nezabralo. Chtěla jsem vrátit peníze zpět, tak mě nějaká paní odkázala na jejich firmu v Polsku. Uběhly tři měsíce a nikdo stále nereaguje. Když má člověk potíže, tak naletí, jako já.
    Takže nekupujte Skinetrin, je to šmejd. Složení odpovídá běžnému léku, dostupnému v seriózních internetových lékárnách – 60 tablet za 360 Kč, na vrácení peněz je skutečná záruka.

  2. Skinetrin je předražený podvod. Využíval jsem měsíční kúru za 1 580 Kč, ale nezjistil naprosto žádný, ani nepatrný účinek.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno