Vám i mně bylo dopřáno, abychom strávili jeden lidský život na zeměkouli. Ještě když jsme byli dětmi, stárnutí nám připadalo nepředstavitelně vzdálené, ale jak plyne čas, začínáme vnímat svoji nadcházející smrt. Tělo se opotřebovává, hlava občas zapomíná a mladickou lehkovážnost střídá poučená těžkomyslnost. Kéž bychom mohli aspoň vypadat mladší, podobně jako boháči a slavní umělci omlazují svůj zevnějšek! A právě v této chvíli vidíme reklamu na „oční sérum“ Snail Farm, které údajně vyhlazuje vrásky. Podvodníci totiž vytušili naše přirozené duševní pochody a usoudili, že budeme lehkou kořistí.

Prominentní celebrity používají jiné „oční sérum“

„Michal Horský konečně umožňuje široké veřejnosti, aby vyzkoušela pleťovou řadu, známou pod názvem Snail Farm. Toto oční sérum má stejné účinky jako chirurgický zákrok, například facelift nebo botox, takže klient potom vypadá o polovinu mladší. Tajemství bylo doposud vyhrazeno pouze pro boháče a prominentní celebrity, ale nyní dostávají příležitost taky obyčejní lidé,“ stojí na prodejní internetové stránce. Anglické sousloví Snail Farm znamená v češtině šnečí farma a jak název napovídá, vychvalované oční sérum údajně obsahuje hlemýždí sliz, který prý odstraňuje vrásky kolem víček.

Ale jestli živočišný sekret opravdu funguje jako kosmetika, proč nebyl takhle používán našimi babičkami, které měly pomalých plžů plnou zahradu? Copak jste viděli nějakou bylinkářku nebo jinou lidovou léčitelku, jak si potírá obličej hlemýžděm? A proč tedy celebrity utrácejí velké jmění za plastickou chirurgii, aby zamaskovaly svoje vrásky, když údajně dostávají efektivní přípravek za necelou tisícovku? Něco tady nehraje!

Ostatně citovaný vynálezce „omlazovací mastičky“ se jednou jmenuje jmenuje Michal Horský, jindy Horký, a zítra možná bude v reklamě označený za pana Holého, nebo jiným jménem. A prodejní web sice obsahuje „diskuse“, nemůžeme však přidat vlastní dotaz či názor, takže předchozí „spotřebitelské recenze“ jsou zřejmě vymyšlené. Navíc neznáme název firmy, která výměšky Snail Farm vyrábí, respektive prodává. A odpovědná osoba nezveřejnila obchodní podmínky, jako například pravidla reklamace a eventuálního vrácení peněz, pokud zboží nesplní svoji funkci, anebo dokonce zákazníkovi uškodí – zapříčiní alergickou reakci, zohyzdí pokožku, urychlí rakovinu apod.

Snail Farm ignorujte, čtěte kritické recenze a diskuse

Bohužel, inzerovaný výrobek není důvěryhodný, zvláště při ceně kolem 900 Kč, která možná pro prominentní celebritu znamená málo, ale pro obyčejného člověka představuje důležitou položku v rozpočtu. Snail Farm nápadně připomíná předchozí podvodné „kosmetické značky“, na které najdete autentické recenze pod následujícími odkazy: Lefery Cosmetics, Lefery ACR, Perle Bleue, Bioxelan, Liftoskin, Royal Black Mask, Bustural, Bust Cream Spa, Vivèse Senso Duo Oil, Grey Active Ultra, Never Grey, Asami.

Takže vám doporučuji, abyste „šnečí farmu“ ignorovali. A gratuluji, že hledáte nezávislé recenze a diskuse, protože právě tudy vede cesta k rozumnému nakupování.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno