„Zmírněte svoje chrápání pomocí magnetické svorky! Snore Terminator jsme testovali na skupině 2139 dobrovolníků a výsledky jsou překvapivé!,“ píše nový prodejní web. Kolem nosní přepážky ovinete plastovou svorku, zakončenou dvěma magnety, které údajně „stimulují nervová zakončení v nosní přepážce za účelem správného rozevírání chřípí během spánku“. Snore Terminator prý pomohl tisícům lidí, aby příliš nechrápali. Věříte lákavé reklamě?

I seriózní lékaři zkoušeli pomoci hlasitým spáčům pomocí magnetů, jak dokazují některé staré články ve významných světových médiích. Ale žádnou velkou senzaci neobjevili. Například jmenovaný Snore Terminator má jenom malou tržní hodnotu, plastovou svorku koupíte zhruba za 50 Kč, pokud přepočteme libry na českou měnu. Anebo můžete naletět vykutáleným podvodníčkům a pořádně připlatit, abyste pozdě litovali svojí důvěřivosti!

Chrápání překonáte i bez předražené cetky jménem Snore Terminator

Kolem 800 Kč účtuje za plastikovou cetku šmudla, schovaný za jménem Jakub Novák a fiktivní slovinskou firmou TV Prodaja d.o.o. Snore Terminator navazuje na podvodné náplasti Turbo Max Blue (údajně mají pomáhat v ložnicích stárnoucím mužům) a mastičku Vein Stopper (měla vyléčit křečové žíly). Komentáře zklamaných zákazníků jsou dostatečně výmluvné. „Požaduji reklamaci, ale kontaktní osoba Jakub Novák nereaguje!!! Naletěla jsem jako mnoho dalších. Krém komukoli zadarmo přenechám, jinak skončí v popelnici,“ píše například čtenářka Jana. Je pravděpodobné, že Snore Terminator funguje stejně, tedy nijak.

Ale není všem nadějím konec! Máme přece naše veřejné, všem občanům přístupné a poměrně kvalitní zdravotnictví. Navštivte oddělení ORL (otorinolaryngologie – ušní, nosní, krční). Někdy odstraní chrápání teprve operace, která obvykle znamená 2 až 3 dny hospitalizace a 2 týdny pracovní neschopnosti. Ale jindy stačí „jenom“ zhubnout, eventuálně používat kapky do nosu nebo jiné zvlhčující preparáty. Každopádně vystudovaný a řádně registrovaný doktor medicíny poctivě nese svoji zodpovědnost, zatímco prodejci předražené blbosti jménem Snore Terminator prakticky vylučují jakoukoli reklamaci. „Kupující může vyměnit koupené zboží jen pokud je zboží nepoškozené, v originálním obalu a nepoužité. Výměna zboží je možná do 14 dnů ode dne převzetí zboží nebo déle, pokud je to výhradně uvedeno v záručním listě,“ stojí v drzých obchodních podmínkách.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno