Cukrovkářů rychle přibývá nejenom v České republice, ale i v celém světě. Obvykle jde o nevyléčitelné onemocnění, což postižený pacient samozřejmě nerad slyší. A leckdo hledá, zdali přece jenom neexistuje způsob, jak napravit svůj zdravotní stav. Našeho zoufalství nebo zvědavosti, a především důvěřivosti zkoušejí zneužít podvodníci. Aktuálně prodávají takzvaný SugaNorm: údajně „přírodní výrobek, který normalizuje cukr v krvi“.

SugaNorm - dávkování, recenze, diskuse

Doporučované dávkování? Přesně podle lékaře!

Cukrovkou trpí v České republice statisíce pacientů, na celém světě jde o stamiliony lidí, a konkrétní čísla rostou. Lékaři se shodují, že tuto nemoc většinou, nebo dokonce ani v menšině případů nelze zcela vyléčit. Svůj stav však můžeme zlepšovat: správnou stravou, přiměřeným pohybem a obvykle taky redukcí tělesné váhy. Každopádně důvěřujme lékařské vědě, protože nic lepšího – a díky všeobecnému zdravotnímu pojištění ani levnějšího – nemáme. Vždyť jde doslova o život. Důkazem budiž „přírodní přípravek“ SugaNorm, na který teď běží internetová reklama.

Prodejce neuvádí doporučené dávkování (víme pouze, že jedno balení obsahuje 30 kapslí). Nezveřejňuje ani obchodní podmínky a jenom částečně prozrazuje svoji identitu. Reklama má více jazykových verzí, které sice obsahují stejné fotky „odborníků“, pokaždé ale označené jinými jmény. Takže například „vedoucí specialista“ se v češtině jmenuje Kroupa Dušan, ve slovenštině Miroslav Gorodský, v maďarštině Balog Bálint, ve francouzštině Nicolas, v italštině Alessandro Michelangeli, v němčině Pommer Dietmar atd. Divné, že?

Zklamaní Češi napsali recenze i na SugaNorm

Pod internetovou reklamou je podepsaná společnost BERNADATTE LTD, která údajně sídlí ve středoamerické Panamě. Tedy stará známá firma, spojovaná s podvodnými „produkty“ Bactefort a Germitox, Bioretin, Varicobooster, Tinedol nebo Silane Guard, El Macho a Erogan. Reklama na SugaNorm nápadně připomíná jiný internetový „přípravek prodi diabetu“: DiaRemedium. Recenze zklamaných spotřebitelů čtěte pod TÍMTO odkazem, podle mého názoru budou sedět taky na panamskou novinku, nyní odcituji aspoň některé:

  • „Já hloupá důvěřivá! Pozitivní efekt není žádný a mám obavu, aby se naopak neprojevily nějaké negativní účinky. Chci ještě žít.“
  • „Koupil jsem 3 balení, které jsem používal přesně podle návodu. Můj stav zůstává naprosto, ale naprosto stejný.“
  • „Udávané telefonní číslo neexistuje, na email nikdy nikdo neodpoví, a tak není, kdo by Vám vrátil peníze. Prostě zloději.“

1 komentář

  1. Já jsem se nachytal a uvěřil léku Diapromin, který mi nepomohl, ale připravil o nemalou částku. Už nikomu nevěřím, jsou to podvodnici, mohou se stydět.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno