Podvodníci mají zvrácený smysl pro poezii, protože svoji novou past pojmenovali po hvězdě a legendární romantičce. Vega prý byla od svého milence oddělena Mléčnou dráhou, ale tolik plakala, že dojatí ptáci vzlétli a svými křídly vytvořili most, po kterém mohla přejít za svým vyvoleným. Hezká, i když neuvěřitelná pohádka, že? Působivě vypadá taky nápoj Vega Slim (respektive VegaSlim), inzerovaný jako epochální přípravek na hubnutí. Bohužel, ptačí most nad Mléčnou dráhou je pravděpodobnější, než pozitivní účinky tohoto sajrajtu.

Vaše peníze chtějí podvodníci z Indického oceánu

„Zhubnete během jediného týdne, protože váš metabolismus začne lépe fungovat. Stačí, pokud denně před snídaní vypijete 20 mililitrů tinktury VegaSlim, a tak pročistíte svůj organismus. Tuto přírodní medicínu vyvinul Ústav pro výživu,“ říká v internetové reklamě údajná dietoložka Karolína Novotná. Když použijete vyhledávač, zjistíte, že jmenovaná odbornice nikde jinde není zmíněná a citovaná instituce tuto vodičku vůbec nezná. Zkrátka, někdo tady fantazíruje, aby z poctivého člověka dostal peníze. Pod nabízeným produktem je přitom podepsaná firma Global Beauty Stores Ltd., sídlící na souostroví Seychely, tedy v Indickém oceánu.

Vega Slim neslouží na hubnutí, čtěte recenze!

Odpovědná firma zřejmě porušuje naše zákony, protože pravděpodobně nemá sídlo ani pobočku v Evropské unii, ačkoli tady prodává svoje zboží. Asi proto, aby nemusela vracet peníze a skládat účty, až okradení zákazníci prohlédnou léčku. Vega Slim totiž připomíná dřívější podvody, které byly taky inzerované jako hubnoucí přípravky: MangosteenKaplanex3D ChilliDIETonusEco SlimChoco LiteCatch MeChocolate Slim nebo CGA800. Schválně otevřete předešlé odkazy a čtěte recenze.

Například paní Miluška píše: „Podle reklamy jsem měla zhubnout 20 kilogramů, ale neshodila jsem ani dekagram. Takže jsem vlastně jenom vyhodila peníze.“ VegaSlim stojí přes 1 000 Kč, ačkoli podle reklamy obsahuje jenom výtažky z: jablek, malin, stévie, artyčoku a taky forskolin. Doufám, že na tuto lest neskočíte a jmenované ingredience buďto oželíte, anebo koupíte v normálních legálních obchodech, kde jsou levnější.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno