Spotřebitelé šíleně často poptávají údajná afrodiziaka. Statistiky internetových vyhledávačů a posléze zklamané diskusní příspěvky bohužel potvrzují, že muži mnohdy vyhazují peníze oknem. Zaberou pilulky Vimax, které podle internetových reklam zvětší penis a prodlouží sexuální výdrž, samozřejmě bez otravné návštěvy doktora medicíny? Pokud zvažujete koupi, nejdříve věnujte pozornost úředním zprávám.

Vládní agentura USA vzkazuje: Tablety Vimax vyhoďte!

„Nedoporučujeme kupovat nebo užívat Vimax, produkt inzerovaný a prodávaný mnoha internetovými stránkami jako sexuální stimulátor,“ píše FDA (The Food and Drug Administration – Úřad pro kontrolu potravin a léčiv), vládní agentura USA. Tvrdí, že rizikové pilulky obsahují látku tadalafil, která může nebezpečně snížit krevní tlak. „Spotřebitelé by měli přestat užívat Vimax a okamžitě jej vyhodit. V případě negativních vedlejších účinků rychle vyhledejte profesionálního zdravotnického pracovníka,“ pokračuje FDA.

Přelétněme oceán zpátky domů. Státní ústav pro kontrolu léčiv (SÚKL) nejdříve varoval před „nelegálním přípravkem, neoprávněně prodávaným v internetovém prostředí“. Konkrétně jmenoval látku tadalafil, kterou podle amerických úřadů obsahují také pastilky Vimax. Obavy potvrdila jiná důvěryhodná instituce. Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI) rovnou zakázala prodej problémového přípravku Vimax! Našla v něm totiž látku sildenafil, která není v doplňcích stravy ani jiných potravinách povolena.

Stále váháte? Zkusme najít alespoň jedno zaručené pozitivum, dříve než případně zakoupíte 30 kapslí, které stojí kolem 600 korun!

Prodejce pastilek Vimax chce peníze. Co garantuje?

Někteří prodejci otevřeně přiznávají, že drahé bonbónky nemusejí ničemu pomoci. „Žádné tablety nejsou samospasitelné,“ píše kupříkladu TENTO obchodník, nabízející pilulky Vimax. „Průměrná délka pochvy je 7 – 8 cm, takže příliš dlouhý penis naráží do děložního čípku. To většinu žen bolí,“ upozorňuje férově stejný prodejce. Případné reklamace kvůli malému, nebo žádnému efektu potravinového doplňku Vimax budou diskutabilní. Zákazník přece předem věděl, že „žádné tablety nejsou samospasitelné“ a nepotřebuje nadprůměrně dlouhý pohlavní orgán, aby uspokojil ženu!

Vimax zdaleka není výjimečným přípravkem. Někteří muži koupili produkty Potenga Sex Power IncreaseTurbo Max Blue nebo Penidrol Max, protože také chtěli větší penis a lepší sexuální výkonnost. ZDE a ZDE, v diskusních fórech pod články najdete komentáře uživatelů. Podobně samozřejmě přivítáme spotřebitelské zkušenosti s produktem Vimax (příznivé i kritické). Možná, že řešením nakonec zůstane jenom zdravá životospráva a pozornost vůči partnerce. Anebo vám Vimax přinesl víc, než sladké dětské bonbóny?

3 KOMENTÁŘE

  1. Tento problém se začal řešit hned, jakmile se zjistilo nepatrné množství rizikové látky v tabletách Vimax. Prodej byl ihned zastaven a následně šly do prodeje pastilky, které již složku tadalafil neobsahují. Pozorně jsem popisovanou kauzu sledoval.

  2. Riziková látka tadalafil? 🙂
    Ještě že se to podařilo včas zastavit – tadalafil je extrémně nebezpečná záležitost a s tělem dělá až neuvěřitelné věci.
    A prý až po dobu 36 hodin… :-)))

  3. Někteří lidé se bojí otestované, ověřené a schválené očkovací vakcíny, ale tohle do sebe naládují. Neuvěřitelné.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno