Husté vlasy symbolizují mladistvou energii a sexuální atraktivitu. Biblický Samson dokázal holýma rukama zabít lva, ale svoji úžasnou sílu podle pověsti ztratil, jakmile byl ostříhán. Český básník Josef Kainar přirovnává návštěvu holiče k pohřbu: „…Stříhali dohola malého chlapečka, kadeře padaly k zemi a zmíraly, kadeře padaly jak růže do hrobu…“ Možná plešatíte a vídáte internetové reklamy, podle kterých vlasy ozdravuje šampón Vivèse Senso Duo Oil. Recenze nás dovede k podvodníkům, kteří slibují zázraky, ale přitom chtějí pouze vybílit vaši peněženku!

„Nový přípravek pomáhá proti plešatění, řídnutí a slábnutí vlasů! Díky nové formuli jménem Vivèse Senso Duo Oil zhoustne porost vaší hlavy během měsíce až o 67 %,“ slibuje prodejní internetová stránka, která má také italskou, francouzskoubritskou, německoumaďarskoupolskou, lotyšskoubulharskouchorvatskou nebo slovenskou verzi. Mastička Vivèse Senso Duo Oil stojí někdy 1 290 Kč, jindy 69 €.  Prodejce buďto popletl, anebo záměrně vylhal uváděné recenze. „Vivèse Senso Duo hodnotím jako nejlepší preparát na trhu,“ vypráví žena jednou pojmenovaná Linda, podruhé Natalie a potřetí Luciana.

Než zaplatíte, nejdříve najděte jméno prodejce

Celá záležitost připomíná podvodné internetové reklamy na bleskovou výuku jazyků, vyhlazování vrásek, hubnutí, zvětšení svalů, léčbu mužských a ženských komplexů, křečových žil, napuchlých nohoukloubů nebo vbočeného palce. Co když poměrně drahý přípravek Vivèse Senso Duo Oil selže, anebo dokonce zničí zbývající vlasy a způsobí bolestivou vyrážku? „Uplatnění náhrady je možné pouze při oznámení reklamace, před ukončením termínu uvedeného na internetové Stránce, písemně na adresu udanou Prodávajícím,“ stanovují tvrdé obchodní podmínky. Ale schválně zkuste najít jméno firmy, která olejíček prodává, abyste případně mohli zboží reklamovat!

Vyzkoušeli jste Vivèse Senso Duo Oil? Recenze pište níže

Seriózní lékaři uvádějí, že zdravé vlasy jsou podmíněny několika faktory: dědičností, pohodovým životním stylem a také kvalitní kosmetikou. MUDr. Petr Hajduk radí dostatečný přísun zinku, dále vitamínů A a D. V případě potíží doporučuje lékařské vyšetření hormonů a pokožky, potažmo komplexně celého organismu. Schválně se zeptejte svého důvěryhodného doktora, jestli doporučuje aplikaci podezřelého šampónu, pokud neznáme jméno výrobce a prodejce! Anebo máte vlastní zkušenosti s preparátem Vivèse Senso Duo Oil? Recenze připojujte vespod, do svobodného diskusního fóra

32 KOMENTÁŘE

  1. Právě mě nadchla reklama na jistý zázračný olejíček. Ještě, že jsem našel tyto stránky. Děkuji. Kdyby byla uvedená reklama pravdivá, šlo by o objev století, že? Vivèse Senso Duo Oil je však blbost.

  2. Nejlepší je čerstvá jarní březová míza s nasládlou chutí. Aplikovat na již umyté a odmaštěné vlasy, nechat 10 minut účinkovat a spláchnout vlažnou vodou. Mízu můžete také pít, spotřebujte však do 4 dní při uchování v lednici a do 24 hodin při uchování při pokojové teplotě.

    • Chápu správně, že čerstvá jarní březová míza nejlépe pomáhá, aby plešatý člověk získal bohatou vlasovou kštici?

  3. Kúpil som tento prípravok a – presne ako píše p. Vítková: žiadna zmena, ani do ich hodnotenia nemôžem napísať; podvod.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno